מידע שימושי >>גיליתי: חימום מצוין לבית בלי לשלם חשבונות חשמל ענקיים<<

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י עובדיה;1498499:
יש כבר אלו שקנו והתקינו ?
ומה הם אומרים ?
תודה רבה
ביום חמישי שעבר התקבלו 2 הזמנות חוזרות מלקוחות שהגיעו דרך פרוג, קנו בהתחלה 2-3 לנסיון
וכבר הזמינו מנורות נוספות לאותה דירה.

2. בקשר לעולות התיפעול
גיסתי מחממת את כל הבית, דירה סטנדרטית בירושלים, דירה די קרה. 4 מנורות סה"כ,
הפער בחשבונית חשמל בין חודשי קיץ (אין לה מזגן!)
לבין חודשי החורף הכי קרים
היה 350 שח לחודשיים.
כלומר כ-170 שח לחודש בלבד.
(זה כולל 4 מנורות חימום, בוילר, קומקום וכו' כל הוצאות החשמל המרובות יותר בחורף.
כמו שציינתי - אין לה מזגן בקיץ!!)

3.
בקשר לאישור ממכון התקנים הישראלי:
קיבלתי אותו לאימייל,
לבקשת היבואן אינני מפרסמת אותו ברבים
אך מי שקונה, ומעוניין לראות את האישור - יקבל.
יצויין, כי מכון התקנים אינו בודק את נושא הקרינה.

4. מזכירה שוב לרוכשים:
אנא תפנו אלי למייל שבחתימה, ולא בהודעות פרטיות.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י זה אני;1498862:
יש כאן הרבה בלבולים:
1. שמש פולטת ברב שעות היום קרני אולטרא סגול ולא אינפרא אדום (שנפלט רק בשעת הזריחה והשקיעה- שמיים בגוון אדמדם)
2. אין סיכוי שמכשיר ביתי יפלוט אינפרא אדום בצורה מרוכזת (אפילו בטכניון במעבדת קרינה לא הגיעו לצורה המסוכנת, אז ק"ו במכשיר קטנטן ופשוט)
3. קרני אינפרא אדום משמשות היום את רב התעשייה הישראלית, כולל בצה"ל לשימוש משקפות לילה, כל שלטי המכשירים (מזגן, טייפ, רכב ועוד...) רק בגלל שהן הקרינה היחידה שלא מסוכנת ולא מגיעה בשימוש סביר לטווחים מזיקים, כדי שזה יזיק ח"ו, צריך להיות חשופים לקרינה ברמה גבוהה במיוחד 24 שעות במשך כחצי שנה רצוף בצורה מרוכזת על העיניים =)...
עוד שאלות???

קרני אינפרא רק בזריחה ובשקיעה??? אז איך היא מחממת אותנו בצהריים?!

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י contrast;1498885:
ביום חמישי שעבר התקבלו 2 הזמנות חוזרות מלקוחות שהגיעו דרך פרוג, קנו בהתחלה 2-3 לנסיון
וכבר הזמינו מנורות נוספות לאותה דירה.

2. בקשר לעולות התיפעול
גיסתי מחממת את כל הבית, דירה סטנדרטית בירושלים, דירה די קרה. 4 מנורות סה"כ,
הפער בחשבונית חשמל בין חודשי קיץ (אין לה מזגן!)
לבין חודשי החורף הכי קרים
היה 350 שח לחודשיים.
כלומר כ-170 שח לחודש בלבד.
(זה כולל 4 מנורות חימום, בוילר, קומקום וכו' כל הוצאות החשמל המרובות יותר בחורף.
כמו שציינתי - אין לה מזגן בקיץ!!)

3.
בקשר לאישור ממכון התקנים הישראלי:
קיבלתי אותו לאימייל,
לבקשת היבואן אינני מפרסמת אותו ברבים
אך מי שקונה, ומעוניין לראות את האישור - יקבל.
יצויין, כי מכון התקנים אינו בודק את נושא הקרינה.

4. מזכירה שוב לרוכשים:
אנא תפנו אלי למייל שבחתימה, ולא בהודעות פרטיות.

זהו שהם באמת לא בודקים קרינה, וכל הבדיקה
מתייחסת לבטיחות כמו התחשמלות וכ'...

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י GolanArt;1499210:
קרני אינפרא רק בזריחה ובשקיעה??? אז איך היא מחממת אותנו בצהריים?!

סתם טעות של מי שכתב,
השמש פולטת אינפרא אדום במשך כל שעות "פעילותה"
רק שבשעות "המסוכנות" רב ההיזק על התועלת מפני קרינת האולטרא סגול הרבה.

(ולא עניתי את זה לך... אתה ודאי יודע זה)

כמו שהסביר לי אדם מבין הסיבה שקרינת השמש לא מסוכנת בשעות הבוקר והערב ובים המלח, זו הסיבה שבזריחה והשקיעה (וקרוב אליהן) קרני השמש חודרות לאטמוספירה בצורה אלכסונית וממילא חודרות דרך שכבות סינון רבות יותר המונעות את הזק קרני ה-UV, כמו כן בהיות ים המלח המקום הנמוך בתבל קרני השמש עוברות סינון רב הממזער את היזק הקרינה הנ"ל. (כידוע כל בעיית קרינת ה-UV החלה עם הידלדלות האוזון כתוצאה מאורח החיים התעשייתי)

happy

משתמש פעיל

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    1.4 MB · צפיות: 156
  • 2.jpg
    1.1 MB · צפיות: 122
  • 3.jpg
    1.2 MB · צפיות: 111

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
חן חן על הקרדיט :)
אכן נעשתה פה עבודת מחקר היסטרית וארוכה מאד... (שעוד לא נגמרה!)
אבל אני חייבת לומר שלא אני זו שעשיתי אותה, אני רק קשרתי בין האנשים.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה שרשור חם... :D

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
נכתב ע"י pr;1516106:
חן חן על הקרדיט :)
אכן נעשתה פה עבודת מחקר היסטרית וארוכה מאד... (שעוד לא נגמרה!)
אבל אני חייבת לומר שלא אני זו שעשיתי אותה, אני רק קשרתי בין האנשים.

ומאז אני כל היום צריכה לענות לאלכנסנדר על שאלות ולקשר אותו עם מומחים בנושא (דרך תווך...) ולא סיימנו חצי!!!:mad:

;)

EXIT

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
האם אולי יש אפשרות להעלות את ההמשך לפטנט רשום זה דהיינו 686/687

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
בבקשה...

קבצים מצורפים

• MOMtest21.pdf
    KB 325.3 · צפיות: 81
  • MOMtest22.pdf
    KB 164.3 · צפיות: 55
  • MOMtest23.pdf
    KB 567.6 · צפיות: 58

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נראה לי שהחורף מסרב לעזוב רק בשביל שעוד כמה עקשנים אחרונים ירכשו את האינפרא הזה..:eek:

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הכתבה האחרונה...

זהו... (לבנתיים)

קבצים מצורפים

• MOMtest21 (1).pdf
    KB 524.4 · צפיות: 64
  • MOMtest22 (1).pdf
    KB 132.2 · צפיות: 55
  • MOMtest23 (1).pdf
    KB 415.8 · צפיות: 48

ממממ

משתמש רשום
אחרי קריאת כל השרשור, לא יצאתי ברור,
האם מסתמן/ברור שאין קרינה, או לא?

E&A

משתמש מקצוען
הוא טועה ומטעה!
ההמלצה שלו בכתבה, להפעיל את החימום חצי שעה לסירגין, גרועה מאוד.
כדי שהחימום יהיה אפקטיבי, צריך להפעיל מינימום שעה לסירוגין. זה תלוי בתנאי השטח: בידוד, תקרה גבוהה, תקרת גבס, קירות חיצוניים והאקלים האיזורי.

חולי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י ממממ;1533254:
אחרי קריאת כל השרשור, לא יצאתי ברור,
האם מסתמן/ברור שאין קרינה, או לא?

מה שאני הבנתי מהתגובות והכתבות שהובאו כאן שאם את רוצה בית חם ברצף של כמה שעות או חצי יממה ולא בית "קר/חם", בשימוש ממושך כך יתכן צריבה או פגיעה בעיניים או בעור

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י זה אני;1533863:
לאחר מחקר ארוך ומקיף- אין תשובה ברורה!!!
כל אחד יעשה כהבנתו...
מחקר??
אותם המומחים שהוא ריאיין כלל לא מכירים את המחממים של "איקוליין", הם מדברים על אינפרא-אדום קצר-גלים שנמכר בחנויות בארץ, וזה משהו אחר. מצחיק איך אנשים נותנים חוות דעת של "מומחה" בלי לראות פרמטרים של המכשיר הספציפי.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אני לא אהבתי שהוא הפך את הרוסים למפגרים ואינפנטילים.
הרוסים ידועים כחברה משכילה (כל אחד שם רופא/ מהנדס/ מתמטיקאי/ מוזקאי וכו'...)
וברור שאנשים אוהבים (מעדיפים) מנהיג חזק, (ולא בובות רופסות כמו מנהיג ארה"ב ומנהיג ישראל בשנים האחרונות...) במיוחד אם העוצמה שלו מתבטאת כלפי אולגרכים, ובמדיניות חוץ, כשלהם בתים של 400 מ"ר ויום עבודה של 4 שעות... ובקיצור חיי יום יום לא רעים.

רק דבר אחד לא הבנתי, אם החיים ברוסיה כ"כ יפים מה הם מחפשים כאן????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה