גוגל דרייב נעלם, עזרתכם

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לאחר שסיים להעלות בשעטו"מ את ה- 100GB של החמרים המאוחסנים בו.
הוא פשוט נעלם.
בדפדפן הוא מופיע, אבל האייקון בשורת המשימות נעלם והתאדה, ואין לי את הסימון של הV או של המסנכרן על התיקיות.
אצל העובדות במשרד הוא עובד תקין.

מישהו יודע איך מחזירים אותו?
(בלי להתקין מהתחלה ולהעלות שוווב את כל החומר)

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
ראשית, אין קשר בין ההתקנה לחומר
אם החומר עלה (אפשר לראות דרך הדפדפן) אז גם בהתקנה מחדש והתחברות לחשבון זה יופיע.
שנית, תחפש ב"התחל" את התוכנה

נערך לאחרונה ב:

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חפשו:
googledrivesync.exe

תודה.
לא מופיעה בחיפוש דרך התחל, זה אומר שאני צריכה להוריד מחדש דרך האתר?
וזה לא יעשה בלגן?
כי אני עבדתי על חמרים שלמעשה נותרו על התיקיה של גוגל דרייב על שולחן העבודה , והעובדות עבדו על תיקיה מסונכרנת בדפדפן.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
@תודה רבה! ממש תודה רבה!!!
הלחיצה הזו החזירה את האייקון והוא מסנכרן, תודה!
בשמחה.
כעת תצמידו אותו לשורת המשימות או לתפריט ההתחלה או כל קיצור אחר..
ואם אתם גם רוצים תגדירו שיעלה לבד בהפעלת המחשב.

בהצלחה.

עמיהוד

משתמש רשום
שוב נעלם לי - והשתמשתי בהצלחה בעצתך
אינני מצליח להצמיד את האייקון לתפריט התחל - או לחילופין, מה אני צריך לעשות כדי שזה לא יחזור ויעלם
תודה

עמיהוד

משתמש רשום
שוב נעלם לי - והשתמשתי בהצלחה בעצתך
אינני מצליח להצמיד את האייקון לתפריט התחל - או לחילופין, מה אני צריך לעשות כדי שזה לא יחזור ויעלם
תודה
לצערי, לאחר כל כיבוי/הפעלה מחדש, האייקון נעלם, ואני צריך לחזור על העצה שנתת (שעוזרת מאוד)
האם יש אפשרות לפתור את הבעייה (אולי צריך לשנות איזו הגדרה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה