שיתוף - לביקורת בס"ד הספר החדש שלי יצא לאור

הווה פשוט

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
@סבתא חביבה התפעלת מעיצוב הכריכה.
בהתחלה היה לי רעיון משלי לכריכה, שנראה לי יותר תואם את רוח הספר, מאשר הכריכה הנוכחית שנראית כמו "שער של עתון קטיפה" (כלשון אחד מידידיי).
אבל למעשה רוב האנשים שהצגתי להם את הברירה הצביעו עבור הברירה הנוכחית, של גרפיקאית מקצועית

זה העיצוב שלי:

יייA (2).jpg

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@סבתא חביבה התפעלת מעיצוב הכריכה.
בהתחלה היה לי רעיון משלי לכריכה, שנראה לי יותר תואם את רוח הספר, מאשר הכריכה הנוכחית שנראית כמו "שער של עתון קטיפה" (כלשון אחד מידידיי).
אבל למעשה רוב האנשים שהצגתי להם את הברירה הצביעו עבור הברירה הנוכחית, של גרפיקאית מקצועית

זה העיצוב שלי:

צפה בקובץ המצורף 1790082

וואו זה ממש יפה!
בחירה קשה מאד. מאד.

צד אחד, הכריכה הכתומה נהדרת! יש בה מהתבלין שבהם מתובלים הסיפורים הכתובים בתוכה.
מצד שני, לדעתי, זה משדר יותר את ההרגשה שלך כסופר: הנה מה שכתבתי למגירה ומתפרסם כעת כספר. ספר ביכורים.

אם הייתי נשאלת, גם אני הייתי בוחרת את העיצוב הלבן. הוא מושך יותר לקניה, מסקרן, פונה יותר לקורא. בוגר.

אוראל סולטן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אז קניתי היום את הספר (עדיין לא קראתי...) אבל הנה אנקדוטה זעירה שיכולה ללמד עד כמה הספר הזה השפיע על אנשים:

רגע לפני התשלום, שנייה לפני שבאתי ללכת מחנות 'יפה נוף' הסמוכה לביתי, עצר אותי המוכר והעיר לי לפתע כבדרך אגב: "יש בספר הזה סיפורים מאוד יפים". מי שמבין בספרים, יודע שבד"כ מוכרים לא ממהרים להמליץ על ספר ולדבר עליו בלא בקשת הקונה, ואם כך היה גם בלי שאלה, עדיו של ספר זה לגדולות...

נ.ב: ראיתי שעיצבת את הכריכה אצל גברת קבלי, מעיר שזו בחירה נכונה ומוצדקת (גם אני רוצה בעז"ה בל"נ שהיא תעצב לי את הכריכה לספר הראשון שלי. ממש מוכשרת, דרך אגב עיצבה את הכריכות של נטע לביא ואת הכריכה של 'דופליקטים' - אבל לא משם הגעתי אליה...).

הווה פשוט

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
אז קניתי היום את הספר (עדיין לא קראתי...) אבל הנה אנקדוטה זעירה שיכולה ללמד עד כמה הספר הזה השפיע על אנשים:

רגע לפני התשלום, שנייה לפני שבאתי ללכת מחנות 'יפה נוף' הסמוכה לביתי, עצר אותי המוכר והעיר לי לפתע כבדרך אגב: "יש בספר הזה סיפורים מאוד יפים". מי שמבין בספרים, יודע שבד"כ מוכרים לא ממהרים להמליץ על ספר ולדבר עליו בלא בקשת הקונה, ואם כך היה גם בלי שאלה, עדיו של ספר זה לגדולות...
המוכר כנראה מתלמידי ב"ה.
(בכתובות - מי שלקח מקח מן השוק ישבחנו בעיניו או יגננו בעיניו הוי אומר ישבחנו בעיניו)

הווה פשוט

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

נ.ב: ראיתי שעיצבת את הכריכה אצל גברת קבלי, מעיר שזו בחירה נכונה ומוצדקת (גם אני רוצה בעז"ה בל"נ שהיא תעצב לי את הכריכה לספר הראשון שלי. ממש מוכשרת, דרך אגב עיצבה את הכריכות של נטע לביא ואת הכריכה של 'דופליקטים' - אבל לא משם הגעתי אליה...).
תודה רבה הרב אוראל. תודה על ההודעה המשמחת וכמובן על הסיפור החמוד. אתה משקיע בלגרום לזלות קורת רוח, אין יפה מזה.
מאחל לך הצלחה גדולה בספר שלך בעזרת השם.
גברת קבלי אכן מוכשרת מאד וגם שגעתי אותה עם הפרפקציוניזם שלי והיא עמדה כנגדו בגבורה ובסבלנות.

אוראל סולטן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה רבה הרב אוראל. תודה על ההודעה המשמחת וכמובן על הסיפור החמוד. אתה משקיע בלגרום לזלות קורת רוח, אין יפה מזה.
מאחל לך הצלחה גדולה בספר שלך בעזרת השם.
גברת קבלי אכן מוכשרת מאד וגם שגעתי אותה עם הפרפקציוניזם שלי והיא עמדה כנגדו בגבורה ובסבלנות.
תודה רבה בחזרה.

(ואני עדיין לא רב. לפחות בינתיים... ;) ).

אוראל סולטן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית

הווה פשוט

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

זה היה במקרה בסניף שדי חמד? המוכר שם ידיד שלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה