שיתוף - לביקורת בס"ד הספר החדש שלי יצא לאור

הווה פשוט

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מזל טוב!
כתיבה משובחת.
מנהל נכבד.
מישהו כתב לי שכדאי לי למחוק מהפורום את הסיפורים שנמצאים בספר החדש (גורלו של הרב גלנץ, והפאנץ' ליין).
ראשית אני שואל אם זה בכלל נחוץ. ואם כן, אז אשמח אם תוכל לעשות זאת עבורי.
תודה רבה

תמרוז

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מנהל נכבד.
מישהו כתב לי שכדאי לי למחוק מהפורום את הסיפורים שנמצאים בספר החדש (גורלו של הרב גלנץ, והפאנץ' ליין).
תודה רבה
הוא מנהל קבוצה, לא?. תתיג את פיצרמן.

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית

הווה פשוט

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
@ניהול קהילת כתיבה
שלום וברכה.
הוצאתי לאור ספר שחלק מתכניו הופיעו פה בפורום (גורלו של הרב גלנץ, והפאנץ' ליין).
מישהו הציע לי למחוק אותם, מה דעתך? ואם כן האם תוכל לעשות זאת?
תודה רבה
ראיתי את בקשת המחיקה ורצתי מיד לקרוא במה מדובר, לפני שיימחק...
רק עשה לי [יותר] חשק לרכוש את הספר...
כי לקרוא בפרוג זה ענין אחד, אך לקרוא בספר מסודר, זה כבר סיפור אחר.

נודד

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מנהל נכבד.
תודה רבה
גאה להיות ה"מישהו" הזה... ;)
ובמענה לשאלתך במאמר - האם זה אפשרי
אם תרצו שאמחק את האשכול - אוכל בשמחה.

זה נוגע אגב לכולם: שירותי מחיקה בחינם לכל מי שרוצה להוציא לאור את שיתופיו בשעטו"מ.
ושוב
המון הצלחה וס"ד

ניהול קהילת כתיבה

והגלילות
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
@ניהול קהילת כתיבה
שלום וברכה.
הוצאתי לאור ספר שחלק מתכניו הופיעו פה בפורום (גורלו של הרב גלנץ, והפאנץ' ליין).
מישהו הציע לי למחוק אותם, מה דעתך? ואם כן האם תוכל לעשות זאת?
תודה רבה

ראשית, צרור ברכות השתאות לרגל צאת הספר.

לשאלתך,
אומנם בעולם מקובל מאוד שתכנים שהתפרסמו על במה חופשית ברשת מוצאים אחר כך את דרכם לספר, לפעמים גם בשלמותם, ויש בזה מה שאין בזה.
אבל לעניות דעתי בהתחשב בכמה נתונים וביניהם סוג הציבור שלנו, סגנון הספר, אחוז החומר שהתפרסם מתוך הספר, ובפרט בתקופת השיווק הראשונה - אכן כדאי למחוק.
אשמח לקישורים לאשכולות המדוברים.

הווה פשוט

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
ראשית, צרור ברכות השתאות לרגל צאת הספר.

לשאלתך,
אומנם בעולם מקובל מאוד שתכנים שהתפרסמו על במה חופשית ברשת מוצאים אחר כך את דרכם לספר, לפעמים גם בשלמותם, ויש בזה מה שאין בזה.
אבל לעניות דעתי בהתחשב בכמה נתונים וביניהם סוג הציבור שלנו, סגנון הספר, אחוז החומר שהתפרסם מתוך הספר, ובפרט בתקופת השיווק הראשונה - אכן כדאי למחוק.
אשמח לקישורים לאשכולות המדוברים.
@ניהול קהילת כתיבה היקר
אני לא מצליח להגיע אל האשכולות, כנראה מצאת אותם ומחקת כבר.
אז תודה רבה, על העצה וגם על הטרחה.
דא עקא,
שבאשכול על הרב גלנץ היו בנוסף ל7 הפרקים המקוריים, עוד שמים או שלושה פרקים נוספים שנכתבו בחצי הומור, אבל היה להם ערך ספרותי כלשהו.
הייתי מעוניין לשמור אותם, יש עוד אפשרות? או שהכל נגרס?

ניהול קהילת כתיבה

והגלילות
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני לא מצליח להגיע אל האשכולות, כנראה מצאת אותם ומחקת כבר.

@ח.ד. וחלק הפנה אליהם בהודעתו הקודמת ומחקתי אותם. תודה לו.

באשכול על הרב גלנץ היו בנוסף ל7 הפרקים המקוריים, עוד שמים או שלושה פרקים נוספים שנכתבו בחצי הומור, אבל היה להם ערך ספרותי כלשהו.
הייתי מעוניין לשמור אותם, יש עוד אפשרות? או שהכל נגרס?

כל התוכן שמור כפי שהיה, רק מוסתר מעין הציבור.

אפשר אחרי תקופת השיווק הראשונית או בכל זמן שתרצה להעלות אותם מההקפאה.

איש המילה הכתובה

כתיבה שהיא גדולה מסך מילותיה
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
ברכות על הספר החדש. לא הייתי כאן בתקופה האחרונה, אבל היה שווה לקפוץ לביקור רק כדי לראות כישרון אמיתי מתממש ופורץ בכל הכוח.
המגירה לא אמורה להתרגש עם עצמה מטקסטים משובחים בסגנון שאתה הוגה, מקומם של מילותיך הוא אך ורק בין כרכים מעוצבים כהוגן, המונחים שורות שורות על מדפי חנויות הספרים. ארכוש בהזדמנות. עלה והצלח.

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית

הווה פשוט

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה