סיפור בהמשכים בית ספר גבוה למשפטים.

מצב
הנושא נעול.

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
כבר אמרנו בעמודים לפני...- יופי.
איפה זה כתוב בסיפור?

ואם כן, אז הוא לגמרי רדוד ושטחי ולא בעל אינטליגנציה רגשית כמו שהבנתי מהמפרקים הראשונים.

נערך לאחרונה ב:

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
שאלה שאני גם שואלת את עצמי ואין לי שום תשובה...

לא שאני יודע, אבל כך שמעתי פעם :unsure: -
יש גברים שמבנה האישיות שלהם הוא לפרוס חסות על בת זוגם, לא ממקום רע של ניצול, להיפך - של נתינה. זה הרכיב החסר להם שהאשה משלימה. אולי זה השריטה שלו.

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
ואוו!!
איזה פרק.
לדבורה יש מצבי רוח פשוט מדהימים!!.......
חיבקתי את אמא דבר ראשון. ''אמא, תודה על הכל'' לחשתי לה, מאמצת אותה חזק ''אני מאוד שמחה''.
אמא הביטה לי לתוך העינים, הבטתי בה בחזרה. זה היה רגע מיוחד. לא שמעתי כלום מכל הרחש מסביב. ראיתי רק זוג עינים טובות, אוהבות ותכולות.
סוף סוף משהו טיפה מעודד...

R.E.Y

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
לא שאני יודע, אבל כך שמעתי פעם :unsure: -
יש גברים שמבנה האישיות שלהם הוא לפרוס חסות על בת זוגם, לא ממקום רע של ניצול, להיפך - של נתינה. זה הרכיב החסר להם שהאשה משלימה. אולי זה השריטה שלו.
בסיפור הנוכחי נראה שהסופרת מושכת אותנו להבין שיש לו באמת בעיה.
וגם אופי של נתינה- אם זה מוגזם, ובפרט שבת הזוג בתכונות התמימות של דבורה - זה עלול להיות מסוכן

נועה לבין (Tamar)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
זה החלק המעניין - מה הוא מצא בה?!
לעניות דעתי, הוא מצא בה מישהי שמעריצה אותו מכל הלב - וזה דבר נחמד ממש אגב.
אם הוא בחור קצת שתלטן הוא יאהב את זה כי הוא יהיה הסמכות הבלעדית בבית, אבל מתוך "אהבה"...
מישהי הולכת להיות מנוצלת בדרך זו או אחרת, ואולי היא אפילו לא תדע את זה במשך שנים.
במילים אחרות, מישהו שאוהב\חולה שליטה, ימות על אישה יפה ותמימה, וזה לא הופך אותו לרדוד אלא למסוכן:(

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

.חיה פ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
הכתיבה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הדיוק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הצילו-------------------------------------
כל כמה זמן עולה פרק?????????
שעתיים רצופות אני על זה- בולעת כל אות!!!!!!
פשוט וואאאאו!!!!!!!!!!!!

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש לי שאלה בעניין שמפריע לי.
איך כולם יודעים פתאום ששלוימי הולך להיות השטן המשחית והדמון המושלם?
אתם מכירים אותו כל כך טוב? אולי גם הוא מרוגש? נראה לכם שהוא חיכה להתחתן רק כדי להיות הבעל המרושע של דבורה?

The Music Princess

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
וואו וואוו!!
הצטרפתי לפורום, והדבר הראשון שאני עושה זה לכתוב על הסיפור הכל כך יפה הזה, שפשוט נחשפתי אליו רק ביממה האחרונה ופשוט קראתי וקראתי בלי להפסיק.....!
ממש התאכזבתי שעדיין אין עוד פרק :(
חייבת לומר, הסיפור כתוב בטוב טעם, עם הרבה הצצה לעולם הרגשי והמחשבות הפשוטות של הדמויות - שזה משהו שאני אישית מאוד אוהבת! התהליך של הסיפור מאוד נקי וקליל - מה שהופך אותו לכייפי במיוחד לקריאה :)

התחברתי מאוד לדמויות: לנאיביות/ילדותיות התמימה של דבורה מצד אחד, ולרצון כביכול לפרוץ גבולות מהצד השני. בשונה מכולם המבט שלי על שלוימי הוא קצת אחר ואני חושבת שהוא בא עם דמות מאוד חזקה שלדעתי לא בהכרח באה לרעתה של דבורה, אמנם היא בבועה של תמימות, אך מרגיש לי שדווקא שלוימי הוא זה שיגן עליה מהעולם שבחוץ בסופו של דבר יפתח אותה אליו לאט לאט...
בקיצור -
אהבתי ממש, לא יכולה לחכות להמשך!!

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@בואו נעצב את זה ביחד ,
הייתי שמחה שתכניסי אותנו קצת גם לראש של שלוימי.
אפשר להעביר שם מחשבות של אכפתיות וחשש או רצון להגן מול עלבון.
גם אם בסוף הוא ערמומי ושתלטן,
זה יעשה את המבט שלנו בוגר ומורכב יותר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה