ביצוע המרה לאופק חדש ללא עלות

איש את רעהו

משתמש פעיל
עקב המעבר של מורות בחינוך העצמאי לאופק חדש, רציתי להציע חינם לכלל המורות ביצוע המרה למורות סגניות ומנהלות.
(בקובץ שאשלח יופיע הדרגה הצפויה, וכן נתוני השכר של העולם הישן, וכן השכר באופק חדש הצפוי)
מצ"ב קובץ עם טבלת אקסל להכנסת נתונים, נא למלא את הנתונים ולשלוח את הקובץ האמור
נא לשים לב בקובץ המצורף יש 3 גליונות מורה, סגנית, מנהלת, נא להכניס את הנתונים בגליון המתאים,
ולציין איזו המרה נדרשת (מורה, סגנית, או מנהלת).
יש לציין שאין התחייבות לביצוע ההמרה ולנכונותה (אף שהיא מאוד מדויקת), אלא כפי הזמן הפנוי.

קבצים מצורפים

• הכנסת נתונים (1) (1).xlsx
    1.3 MB · צפיות: 83

איש את רעהו

משתמש פעיל
למשרד החינוך יש מחשבון שכר, אבל אין לו מחשבון המרה משכר עולם ישן לאופק חדש (דהיינו אין לך יכולת לדעת איזו דרגה תקבל באופק חדש לפי הנתונים שלך), וזה באתי להציע לתועלת הציבור (ללא התחייבות).

שרהלה

משתמש מקצוען
@איש את רעהו מצרפת נתונים.
אשמח לבדיקת דרגת המרה
ו.. תודה רבה על הטרחה!

קבצים מצורפים

1.3 MB · צפיות: 39

מנטור

משתמש פעיל
אשמח לבדיקת דרגת המרה

בהערכה רבה על היוזמה המבורכת

קבצים מצורפים

• פרטים להמרה .xlsx
    1.3 MB · צפיות: 25

הירקן

משתמש פעיל
אשמח לתגובתך

קבצים מצורפים

1.3 MB · צפיות: 20

איש את רעהו

משתמש פעיל
מעניין הדרגה הכי נמוכה ביינתים והמשכורת הכי גבוהה ,זאת אומרת שאני יצטרך לאורך זמן לעשות יותר השתלמויות ?
מה התכוונת הכי נמוכה בינתיים?
לגבי המשכורת אל תשכח שיש גמול חינוך מיוחד שמוסיף לפחות 15 אחוז (ויש כאלה 17 אחוז - אוטיזם), וכן תוספת מעונות שחישבתי.
אבל נראה לי שגם ביוניק יצא לך אותו סכום (שים לב ששם אין חישוב של מעונות).
לגבי ההשתלמויות צריך להשתלם כ 60 שעות בשנה וכן לחכות פז"נ וכן הערכה, וכבר הרחיבו בזה במקומות אחרים

אינסוף

משתמש מקצוען
אשמח לחישוב הדרגה
כמו"כ כמה שעות יהיה עלי לעבוד באופק חדש
משרת אם בכדי לשמור על אותם אחוזי משרה?
תודה רבה!

קבצים מצורפים

• אינסוף.xlsx
    1.3 MB · צפיות: 19

איש את רעהו

משתמש פעיל
אשמח לחישוב הדרגה
כמו"כ כמה שעות יהיה עלי לעבוד באופק חדש
משרת אם בכדי לשמור על אותם אחוזי משרה?
תודה רבה!
מצורף קובץ המרה
(לא הבנתי איך כתבת 75% משרה ז-ח + 15 א-ו, ובסה"כ 100%, הרי בחישוב כולל יוצא 90%, אני חישבתי בהמרה לפי 90, אם זה טעות תדייק את הנתונים ואני אעשה המרה מחודשת).
לגבי השעות, אין 90 אחוז משרה באופק, אם יתנו לך קצת יותר דהיינו 91.7, השעות הם: 22 פרונטלי, 5 פרטני ו 4 שהיה.
סה"כ 31 ש"ש.

קבצים מצורפים

• המרה.pdf
    KB 67.2 · צפיות: 27

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה