עזרה באקסס בחירה של מספר רשומות לביצוע פעולות בבת אחת

Aיוסי

משתמש רשום
יש לי טופס שמציג טבלה בתצוגת גיליון נתונים, ואני רוצה לעשות שם אפשרות לבחור רשומות מסוימות ידנית (היינו, רשומה רשומה) או לבחור הכל לפי מסנן ולהחיל עליהם פעולה מסוימת כמו למחוק, איך אני יוצר פקד כזה?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
יש לי טופס שמציג טבלה בתצוגת גיליון נתונים, ואני רוצה לעשות שם אפשרות לבחור רשומות מסוימות ידנית (היינו, רשומה רשומה) או לבחור הכל לפי מסנן ולהחיל עליהם פעולה מסוימת כמו למחוק, איך אני יוצר פקד כזה?
תפעיל שאילתה למחיקה ותרענן

Aיוסי

משתמש רשום
העניין הוא לא המחיקה עצמה, אלא בחירה של רשומות כבחירה מרובה של מסוימות (היינו, בחירה של הראשונה והשלישית וכן הלאה) או בחר הכל של כל הרשומות שמופיעות בסינון של הטופס המפוצל.

ארי4791

משתמש צעיר
למה לא פשוט להוסיף עמודה של בחירה סימן כן/לא.
ואז לעשות שאילתה לפי הסימון

Aיוסי

משתמש רשום
@ארי4791 עשיתי את זה אבל אני לא יכול לסמן בטופס המפוצל כי הוא מבוסס על שאילתת סיכום שמחברת שני טבלאות (טבלת תלמידים וטבלת מבחנים ביחס של יחיד לרבים) ולא ניתן לערוך את הרשומות בטופס המפוצל בגלל זה, אדרבה, אשמח לפתרון בעניין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה