מידע שימושי באיזה מיץ ענבים יש הכי פחות סוכר?

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
יש בקבוקים שכתוב עליהם "ללא תוספת סוכר"
אבל הטעם מסגיר את האמת.
מחפשת סוג שיהיה באמת פחות מתוק
בלת"ק.
ענבים הם פרי מאד מתוק.
מנסיוני עם קרובי משפחה שמקפידים על מיץ ענבים מאה אחוז טהור ללא תוספת חומר משמר אפילו,
זה הרבה יותר מתוק ממיץ ענבים 'רגיל'.
הסוג הפחות מתוק הוא מיץ הענבים הלבן.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
כמעט בלתי אפשרי לשתוות.
אבל אפשר 3/4 כוס יין יבש ו 1/4 מיץ ענבים 100% טבעי ללא תוספת סוכר
מתקבלת תערובת ממש מוצלחת
עניין של טעם.
בסביבתי אנשים רבים שחושבים שמיץ הענבים רק מקלקל את טעמו הנפלא של היין היבש :)

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
עניין של טעם.
בסביבתי אנשים רבים שחושבים שמיץ הענבים רק מקלקל את טעמו הנפלא של היין היבש :)
באתי להגיב על הקודם שכתב על הטעם ונמצאתי מגיבה לך..
ברור שזה ענין של טעם.
אצלינו [ואצל עוד שאני מכירה] לא הצליחו להתרגל ליין היבש לבד.

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם אני חוזר פה על דברים של מישהו ומעייף אתכם - אז אני מבקש סליחה מראש. [יש כאלו שכתבו פה דברים נכונים ויש שכתבו פה שטיות [מחוסר ידיעה]
אבל, אני כותב את הדברים אחרי חקירה של שנים - מקצועית, כשרותית ובריאותית של הנושא:
חברה כמו כרמל, או סגל או טעמן כותבים על הבקבוק 'ללא סוכר' וללא תוספות, זה אמיתי והם לא יסתבכו עם החוק, בנוסף לזה שהם רוצים שהציבור המהדר יקנה אותם לקידוש ללא חשש כי הרב אלישיב זצ"ל סבר, שאסור לערבב אפ' קצת מים במיץ ענבים לקידוש וארבע כוסות.
לסוכרתיים, לא יעזור כלום! מיץ ענבים גם ללא תוספת סוכר מעלה או יותר נכון מקפיץ את רמות הסוכר בדם! מה שכתבו פה זה מחוס ידיעה ברורה וחלומות בהקיץ, אפשר לומר לאותו חולה למדוד סוכר לפני ושעתיים אחרי ויראה כמה יופיע לו על המכשיר.
לסוכרתי, הכי טוב ומומלץ להתרגל ליבש או לחצי יבש ואם זה קשה - מוסיפים עד 40% מים וזה לכתחילה הן מבחינת ההלכה והן מהבחינה הסוכרתית.
כל חולה מכיר את עצמו, אם הוא 'ותיק' ואם לא ישאל רב, מה שבטוח, חולה סוכרתי, הכי טוב לליל הסדר שיחפש כוס שמכילה שיעור מדוייק וימזוג 60% יין יבש ו40% מים וזה יהיה לו קלי קלות.
אגב, אם חברה מכובדת תכתוב 'ללא סוכר' וישימו ממתיק אחר ומישהו יעלה עליהם, הם יסגרו את המפעל שלהם באותו יום - רק מהבזיון... אז אנא לא לכתוב דברים ללא מחשבה.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בלת"ק גאולה דל קלוריות.
קניתי השבוע בקושי מתוק. ממש מים.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כדאי לבדוק יין צימוקים, קונים צימוקים ומרתיחים, זה לא מתוק כמעט וכשר גם לד' כוסות.
מכיר סוכרתי ששותה רק את זה כבר שנים.. במקרה השבוע דיברנו על זה.

United

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
בלת"ק
קנינו לאחרונה מיץ ענבים דל קלוריות שהיה כתוב עליו שהוא מענבים שגדלים בגידול מיוחד כך שיכילו פחות סוכר

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אני רואה שיש פה מלא מבינות במיצי ענבים, זוכרות שהיה פעם מיץ ענבים של בוסתן והוא היה בטעמים? קיים איפהשהו?

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לדעת הרב אלישיב זצוק"ל [ועוד] זה פסול לקידוש וד' כוסות

אם אני לא טועה לדעת הרב אלישיב גם מיץ ענבים 100% פסול לקידוש,
הוא הקפיד על יין.
תקנו אותי.....

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הרב אלישיב לא יכול לחלוק על גמרא מפורשת....
נדמה לי ש'מזיגת יין' זה גם מפורש בגמרא.
כשהיחס היה בזמנו חד על תלת.
אבל אני לא מבין בזה כלום, כנראה יש הבדל בין היין של אז להיום, רק מעניין להבין את השינוי ההלכתי.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נראה לי שרבני העדה החרדית מספיק מהדרים. והם נתנו הכשר עם כיתוב של ברכת בופה"ג על מיץ הענבים המדולל. כך שניתן להיתלות באילנות מספיק גדולים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה