דרוש מידע אשכול הלייזר הגדול \(@^0^@)/ הכניסה לבעלי משקפיים בלבד!

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אין לי כוח לקרוא הכל
צריכה לדעת איפה הכי טוב לעשות את הניתוח

avi media

משתמש מקצוען
למי ששאל על מחירים
הנה המחירים לחברי מכבי שלי

השתתפויות עצמיות לפי סוג הניתוח והמכון שבו יבוצע:
שם הניתוחאסותא אופטיק
תל אביב
CARE
תל אביב
*קריית ביאליק החל מ-1.9
עין טל הדסה
בי"ח הדסה עין כרם
שבע עיניים
באר שבע
לאסיק + WAVEFRONT
עין אחת-642 ₪2,205 ₪2,762 ₪
2 עיניים- 998 ₪4,410 ₪ 5,525 ₪
FEMTOSECOND+ WAVEFRONT
עין אחת4,044 ₪ 3,881 ₪3,066 ₪4,077 ₪
2 עיניים6,397 ₪6,072 ₪ 6,133 ₪8,154 ₪
PRK+WAVEFRONT
עין אחת3,258 ₪3,095 ₪ 2,205 ₪3,248 ₪
2 עיניים5,187 ₪ 4,863 ₪ 4,410 ₪ 6,497 ₪
תוספת תשלום לניתוח
בידי רופא מסוים
פרופ' בכר: 1,200 ₪תל אביב
פרופ' קייזרמן:
1,550 ₪

סניף ק. ביאליק:
ד"ר דומיניץ:
1,346 ₪
פרופ' סלומון אבי:
1,550 ₪
פרופ' ליפשיץ:
1,

avi media

משתמש מקצוען
המחירים לחברי כללית פלטינום
עלות ההשתתפות העצמית ללקוח לפי סוג הניתוח והספק בו בחר

כללית 1.PNG
כללית 2.PNG

נערך לאחרונה ב:

avi media

משתמש מקצוען
מחירים לחברי מאוחדת עדיף או מאוחדת שיא
כמדומני שהם היחידים ללא תקופת המתנה

להלן מחירי הסרת משקפיים בלייזר לשתי העיניים מסיבה קוסמטית:
קר לייזראסותאעין טל הדסה
הסרת משקפיים בשיטת LASIK או PRK4,300 ש"ח 5,750 ש"ח5,960 ש"ח
תוספת עבור WAVEFRONT2,450 ש"ח1,100 ש"ח 790 ש"ח
תוספת עבור INTRALASIK2,250 ש"ח2,000 ש"ח2,950 ש"ח
תוספת עבור מנתח בכיר950 ש"ח 1,000 ש"ח 700 ש"ח

סוג אוכלוסיהעדיף-הסרת משקפיים בלייזר (טיפולי לייזר לתיקון קוצר ראייה)
#
תקופת המתנה

ללא תקופת המתנה

גילי שוהם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
במאוחדת המחיר לניתוח אינטרלסיק בעיניים על ידי לוינגר בעצמו, 11.500 לשתי העיניים.

ויש לי מאוחדת שיא.

אני שוקלת לעבור מרפאה, כי הסכום הוא גבוהה מאוד

avi media

משתמש מקצוען
מכבי עזבו את לוינגר
בכל מקרה היום אין צורך בלוינגר עצמו, יש מספיק מומחים שגם יודעים לרדת לעם ולתת שרות אישי אחר כך.
לדוגמא: אבי סלומון

צצצ

משתמש מקצוען
פרופסור בכר באסותא לחברי כללית מושלם בלי תוספת תשלום (עשיתי באמצע שנה שעברה מקווה שעדין)
קבעו לי תור לניתוח באותו שבוע שהתקשרתי(בדיקה ראשונית עשיתי כחודש לפני)
יחס מעולה עם יועצת רפואית שמלווה מהתחלה עד הסוף.
שבוע עם עדשות, בדיקות שבוע אחרי (להורדת עדשות בלי מספר ובדיקה)
חודש אחרי, 3 חודשים, חצי שנה ושנה (מקווה שלא טעיתי)
הניתוח עצמו עורך כ-2 דק' + כ2.5 -3 שעות בדיקות הסברה והסדרים לפני.
שמים טיפות עד 3 חודשים (לא מפריע להלך היום)
לי לא היה כאבים אח"כ
ממליצה בחום על אסותא.
עלה לי 4300 אחרי הנחה, מחיר מקורי 9000+.
משקפי שמש חצי שנה.

שוקולד וחצי

משתמש פעיל
התהליך לא כאב בכלל, אבל שלושת הימים הבאים מרגישים כאב ותחושה מציקה בעין.
לא קראתי את כל האשכול,
רק רציתי לומר שהכאב הוא משתנה מאדם לאדם. בסביבה שלי יש הרבה שעשו את זה (מעל 8, אמא חברות בני דודים וכו')
למשל אני סבלתי מסנוור כמה ימים ממש לא יכולתי לראות אור בכלל, אפילו המסך של הפלאפון בבהירות הכי נמוכה הפריע לי. ואמא שלי לעומת זאת העדשות הציקו לה בעיניים, מה שלי לא.

צצצ

משתמש מקצוען
לא קראתי את כל האשכול,
רק רציתי לומר שהכאב הוא משתנה מאדם לאדם. בסביבה שלי יש הרבה שעשו את זה (מעל 8, אמא חברות בני דודים וכו')
למשל אני סבלתי מסנוור כמה ימים ממש לא יכולתי לראות אור בכלל, אפילו המסך של הפלאפון בבהירות הכי נמוכה הפריע לי. ואמא שלי לעומת זאת העדשות הציקו לה בעיניים, מה שלי לא.
סתם מה שעזר לי עם הסינוור בימים הראשונים הלכתי עם משקפי שמש גם בבית, בשביל שהאורות לא יפריעו.
יש כמה סוגי ניתוח יכול להיות שזה משתנה גם לפי סוג.
לי לא כאב אבל הרופא אמר שלרובם כן כואב.

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
במאוחדת המחיר לניתוח אינטרלסיק בעיניים על ידי לוינגר בעצמו, 11.500 לשתי העיניים.
לי זה היה במחיר הזה אחרי הנחה... לפני היה אמור לצאת 14 ומשהו.
יכול להיות שזה בגלל הפלוסים, שיצא לי מלכתחילה גבוה יותר? או שלא קשור, ואינטרלאסיק הוא אותו מחיר לפלוס ומינוס?

גילי שוהם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לי זה היה במחיר הזה אחרי הנחה... לפני היה אמור לצאת 14 ומשהו.
יכול להיות שזה בגלל הפלוסים, שיצא לי מלכתחילה גבוה יותר? או שלא קשור, ואינטרלאסיק הוא אותו מחיר לפלוס ומינוס?

לא קשור, זה המחירים

רבקהm

עיצוב ובנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
האם יכול להיות תופעות לוואי לנשים אחרי חצי שנה/ שנה / שנתיים בגלל שינוייים הורמונלים- לידות, הריונות?

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
תיאור כ"כ ארוך, לניתוח כ"כ קצר.
יותר ארוך לקרוא אותו מלעבור את זה.

מומלץ מאד מאד. איכות חיים אחרת.

גם הPRK היום עובר בסדר.
בעבר המליצו יותר על הלאסיק. הוא נחשב כריפוי הרבה יותר מהיר.
מצד שני הPRK נחשב לפחות פוגע בעין. ולבעל נסיון רב יותר.

לכו לעשות בדיקת התאמה.
שימו לב שאם יש כיסוי מקופ"ח ומביטוח רפואי פרטי (תלוי מתי הצטרפתם)
הניתוח יכול לעלות כמו זוג משקפיים.

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
לא קשור, זה המחירים
סורי, רק עכשיו רואה.
מעניין מה שאת אומרת. עכשיו כשאני חושבת על זה, אני נזכרת שבזמנו (אהמ, חודשיים? שלושה?) אמרו לי שאכן המחירים הם בין 8 ל11, אבל לא בפלוסים כמו שלי.
כנראה שאין מחירים מוחלטים.

גילי שוהם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ב
סורי, רק עכשיו רואה.
מעניין מה שאת אומרת. עכשיו כשאני חושבת על זה, אני נזכרת שבזמנו (אהמ, חודשיים? שלושה?) אמרו לי שאכן המחירים הם בין 8 ל11, אבל לא בפלוסים כמו שלי.
כנראה שאין מחירים מוחלטים.

ביררתי היום מול מאוחדת, הם כבר לא עובדים עם לוינגר בכלל.

avi media

משתמש מקצוען
ב

ביררתי היום מול מאוחדת, הם כבר לא עובדים עם לוינגר בכלל.
גם מכבי עזבו את לוינגר
אני סתם מתפלא לעצמי למה זה נראה שלוינגר מעדיף בד"כ את הלאסיק יותר מעל הPRK כשבד"כ במקומות אחרים ממליצים יותר את הPRK.

yitk

משתמש חדש
אחרי קריאה מרובה , אנסה להסביר בגדול את ההבדל בין השיטות השונות.
קודם כל צריך לדעת שלגבי ליטוש הקרנית בלייזר שתי השיטות משתמשות באותו מיכשור. ההבדל העיקרי בין השיטות הוא איך מבצעים את הפתח בעין כדי להגיע למקום ליטוש הקרנית:

prk - בשיטה זו ממיסים את שכבת האפיתל החיצונית של העין בעזרת טיפות אלכוהול וכך ניתן להגיע לשכבת הקרנית הרצויה וללטשה באמצעות הלייזר. לאחר הניתוח העין מחזירה לעצמה את השכבה שהוסרה ממנה בתהליך קצת ממושך.

לייסיק - בשיטה זו חותכים את השכבה החיצונה של העין אבל לא עד הסוף, ואז מסיטים את רקמת העין שחתכו אחורה ונוצר חלון לקרנית ודרכו מלטשים באמצעות מכשיר הלייזר את הקרנית (במקום קצת יותר עמוק מהשיטה הראשונה - אך אין זה משנה). לאחר הניתוח מחזירים את הרקמה שחתכו בחזרה למקומה הראשון ולאחר זמן קצר היא מתאחה. [לשיטה זו יש גם בת-דודה שנקראת לאסק, שבה חותכים רק את שכבת האפיתל החיצונית של העין ולכן יש יותר מרווח לקרניות דקות והקרנית נשארת יותר חזקה לאחר הניתוח. מצד שני ההחלמה בה פחות נוחה מלייסיק היות וחלק מתאי האפיתל צריכים לצמוח מחדש עד להחלמה מושלמת של העין].

אינטראלייסיק (או בשם אחר FEMTOSECOND) - שיטה זו זהה לשיטה הקודמת אלא שאת חיתוך העדשה מבצעים על ידי מכשיר לייזר מיוחד במקום על ידי סכין. היתרון בשיטה זו הוא שהחיתוך יותר מדויק ויותר דק. בדורות הראשונים של המכשור היתה תופעה של דלקת בשבועות הראשונים אחרי הניתוח וכן רגישות יתר לאור לתקופת מה, אולם בדור החדש (דור 6) כבר כמעט ואין בעיות אלו, ועדיף לבצע את הניתוח באופן זה שהוא הכי חדיש ומתקדם.

את תהליך הליטוש של העדשה עושים באותו אופן בשתי השיטות, וכאן ניתן ורצוי מאד להוסיף את wavefront ולא לוותר על wavefront למרות תוספת העלות. בשיטה זו מתקבל דיוק נוסף המותאם לעין הספציפית של המטופל (לכל עין יש את העיוותים המיקרוסקופיים שלה) וזה עוזר למניעת תופעות לואי לאחר הניתוח של סינוורים והילות וכיו"ב.

באופן עקרוני מנתחי העיניים עושים את שתי השיטות בהצלחה מרובה, ולאורך שנים אין הבדלים בתוצאה.
מה שצריך לקחת בחשבון כשבאים לבחור בין שתי השיטות הוא שבשיטת prk העין זקוקה להחלמה בשל יצירת הרקמה החדשה, ולמשך כמה ימים מנוטרלים לגמרי, וגם אחר כך למשך השבוע הראשון הראיה מטושטשת ומרגישים חוסר נוחות חזק בעיניים, ורק אחרי כשבועיים או כחודש כששכבת העין שהוסרה חוזרת לתקנה ונהפכת להיות חלקה לגמרי, הראיה הופכת להיות מיטבית.
לעומת זאת בשיטת הלייסיק או האינטראלייסיק ההחלמה אחרי הניתוח היא כמעט מיידית כי בעצם רק צריכים להחזיר את הרקמת שהזיזו למקומה ואין את כל תקופת ההחלמה הלא נעימה של prk, כמו כן מיד לאחר הניתוח הראיה הופכת לחדה.

מצד שני היתרון בשיטת הprk על פני שיטת הלייסיק הוא שב-prk לאחר שהעין מחלימה היא חוזרת להיות מושלמת על ידי צמיחת הרקמה החדשה, ואילו בשיטת הלייסיק המקום שבו נעשה החיתוך והתאחה מחדש נשאר תמיד מקום רגיש למכות חזקות, דהיינו שאם העין תקבל מכה חזקה עלול מקום ההתאחות להיפרד ואז יש צורך לבוא לניתוח להחזיר אותו למקומו. לכן לאנשים שמועדים לקבל מכות כמו ספורטאים או חיילים ממליצים רק על שיטת prk למרות ההחלמה הקשה והממושכת הרבה יותר.

הבדל נוסף בין השיטות הוא שיש כאלה שבשל עובי הקרנית שלהם יכולים להינתח דוקא בשיטת prk כי בשיטה השניה מסירים עובי יותר גדול משכבת העין, והתקן מחייב שיישאר עובי מסוים לאחר הניתוח. דבר זה ניתן לבירור רק לאחר בדיקה מקדימה במכון העיניים.

יש גם שיטה חדשה נוספת שנקראת זייס או צייס סמייל, שבה מבצעים את הליטוש של הקרנית דרך הלייזר של מכשיר הפמטוסקונדה (שמשתמשים בו באינטראלייסיק לחתוך את העדשה) מבלי לחתוך את החלק החיצוני של העדשה והשבתו למקומו, אלא דרך העדשה מבחוץ חודרים עם קרני הלייזר לקרנית ומלטשים, ואחר כך צריך לעשות רק חתך קטן כדי להוציא את הרקמה שהוסרה בליטוש. בשיטה זו ההחלמה היא בעצם כמו בלייסיק אך מרוויחים שאין את החיסרון של הלייסיק שמקום החיבור של החיתוך רגיש למכות. אני לא יודע אם בכל מקום מבצעים אותה או רק במכונים מסויימים, וכנראה כרגע היא קצת יותר יקרה מהשיטות הקודמות, אך למי שיש לו את היכולת לכאורה זו השיטה העדיפה מכולם כי יש בה את כל היתרונות.

נקודה חשובה שצריך להתחשב בה לפני שמחליטים לבצע את הניתוח: לאחר הניתוח הרבה מאד אנשים (בעיקר מגיל 40 ומעלה) נזקקים למשקפי קריאה לקריאה מקרוב (לספר או לקריאה מהטלפון החכם) דוקא בגלל שהעין נהיית מתוקנת לגמרי לראיה לרחוק. יש פיתרון למצב זה על ידי שבאחת העיניים לא מתקנים את המספר עד הסוף וכך נשאר פלוס מסוים ביחס למספר של העין והוא מיועד לקריאה מקרוב. אחד הפלאים של המוח הוא שלאחר הסתגלות קצרה הוא יודע לקחת (אצל רוב האנשים) את הראיה לרחוק מעין אחת והראיה לקרוב מהעין השניה. צריך להתייעץ עם הרופא המנתח בענין זה.

נערך לאחרונה ב:

לצדדין קתני

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מה לגבי הסיכונים שבדבר?
מישהו בירר, או שזה לא מעניין?
מכיר מישהו שהתעוור מזה באחת בעיניו [לפני כעשור ויותר].

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה