דרוש מידע אשכול הלייזר הגדול \(@^0^@)/ הכניסה לבעלי משקפיים בלבד!

ליבי ;)

משתמש מקצוען
יש לי תור לניתוח באסותא אצל אירית בכר.
נמצאתי מתאימה ל-2 סוגי הניתוחים.
רציתי לעשות את הPRK אך כיוון שיש לי בעין אחת פלוס, הם טענו שמסתבר שביום הניתוח אירית בכר כן תגיד לעשות את הלאסיק.
האם מישהו יודע איך זה במכונים אחרים? באיזו שיטה מנתחים פלוסים?
ואיך זה אצל ד"ר לוינגר?
אני ואמא שלי נבדקנו אתמול באסותא. גם לה בגלל הפלוס המליצו על הלאסיק. אני נמצאתי מתאימה לשני הסוגים והאופטומטריסט בנימה אישית המליץ לי על הPRK, בגלל ההחלמה המושלמת.

עכשיו ממש ממש מעניין אותי לדעת ממנותחי PRK תוך כמה זמן יכולתם לראות חד ברמה של שערות פנים (אני קוסמטיקאית וזה ממש חשוב לי...)?

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
אני ואמא שלי נבדקנו אתמול באסותא. גם לה בגלל הפלוס המליצו על הלאסיק. אני נמצאתי מתאימה לשני הסוגים והאופטומטריסט בנימה אישית המליץ לי על הPRK, בגלל ההחלמה המושלמת.

עכשיו ממש ממש מעניין אותי לדעת ממנותחי PRK תוך כמה זמן יכולתם לראות חד ברמה של שערות פנים (אני קוסמטיקאית וזה ממש חשוב לי...)?
יש כאלה שדווקא לראות מקרוב זה מסחחר את העין
הם אומרים שצריך לראות טוב ממרחק של כמה ס"מ טובים
ולדבריהם דווקא המספר עוזר לעין שאפשר לראות ממש מקרוב

חיים בסרט

משתמש חדש

לי לקח חודש +
עם הPRK
ועכשיו חודשיים פתאום נהיה לי טשטוש קטן בעין ימין
לדעתי אם את יכולה לעשות את הלאסיק-תעשי
ההחלמה היא מיידית
ובPRK
זה משתנה מאד מאדם לאדם
ככה שגם אם כל אחד יגיד לך פה-
יכול להיות שתקבלי את זה אחרת
אישית
אם בעלי יעשה והוא יוכל לאסיק לכאורה
אני ימליץ לו לאסיק
כי הטשטוש הזה היה ממש מעצבן

אשר פרידמן

משתמש פעיל
אני מרכיב משקפי שמש אחרי ניתוח בשיטת PRK, וההגנה בשעות מסוימות לא מספיקה (בעיקר מפריע בנהיגה בבוקר).
אם יש למישהו המלצה למשקפי שמש עם הגנה חזקה, אשמח לקבל.

ליבי ;)

משתמש מקצוען
יש המלצות על פרופסור יואב נחום?
שמעתי שמועה מעורפלת שיותר כואב אחרי ניתוח אצלו, ואני מוזמנת אליו...

וחי בהם!!!!

כל זמן מלעבט זאל זיין גלעבט!!!!
מנוי פרימיום
תיאור מדהים למה שעברתי בעצמי עם אותו האיש באותו מקום

רק כל הלילה אחרי הניתוח בכיתי (דמעתי)
ולא בגלל ההוצאה הכספית

אגב בלאומית זה יותר זול
כמה זה בלאומית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה