דרוש מידע אשכול הלייזר הגדול \(@^0^@)/ הכניסה לבעלי משקפיים בלבד!

מה שבטוח

משתמש פעיל
הקפצה.
אני רוצה עוד היום לקבוע תור אצל רוטנברג או שטרסמן. אשמח מאד לכל בדל מידע. במיוחד אשמח לשמוע גם פחות מחמאות. (ולמחוק אחרי שאני מסמנת תודה...)
תודה ענקיתתתת
אם עוד רלוונטי-ממליצה בחום על שטרסמן.
אנושי, מקצוען ומסביר הכל. אפרט בהמשך ביתר הרחבה.

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
עשינו ארבע אחיות בקייר לייזר. שתיים PRK ושתיים Lasik
כולן מרוצות ב"ה ורואות ספצ.
תודה
עזרת לי מאוד
בעלי עושה בעז"ה ביום חמישי שם
איזה מספרים היה למי שעשתה PRK ?

קובי2020

משתמש חדש
אני עשיתי ניתוח לפני כ 12 שנה, המספר חזר אומנם קטן ל 1, אבל הפריע בהגיגה וכדו', עשיתי תיקון בעין אחת, ולא כ"כ מרוצה אני לא רואה טוב מקרוב, יש לי כאבים בעין ממאמץ לפעמים, רואה מצוין מרחוק. לא חושב שאני יעשה תיקון גם בשנייה. מישהו גם נתקל בבעיה הזו?

barbur89

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כאלה שעשו את הPRK האם הכאבים היו סבילים??
כי אני שמעתי כמה חברות שעשו את זה וממש סבלו 3-4 ימים.

ואיפה עדיף מבחינת מאוחדת? איפה הכי משתלם?

שרית מושקוביץ

משתמש צעיר
כאלה שעשו את הPRK האם הכאבים היו סבילים??
כי אני שמעתי כמה חברות שעשו את זה וממש סבלו 3-4 ימים.

ואיפה עדיף מבחינת מאוחדת? איפה הכי משתלם?
באסותא מאוחדת הכי זול. (4450)
אני עשיתי לפני שבועים ב"ה, וכמעט לא היו כאבים. אבל כן לקחת בחשבון שצריך להיות בחדר סגור וחשוך לפחות יומיים שלושה בגלל האור...

יתכן וכבר כתבו פה, לא עברתי על כל האשכול.
משקפי שמש אחרי לייזר זו זכות או חובה?
זה רק עניין של נוחות בגלל הסינוור או שעלול לגרום נזק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה