דרוש מידע אשכול הלייזר הגדול \(@^0^@)/ הכניסה לבעלי משקפיים בלבד!

גברת חוקרת

משתמש פעיל
אין לי כח לעבור על כל האשכול, ויש לי 2 שאלות:
א. האם זה נכון שלא ממליצים לנשים בגיל הםוריות לעשות את הניתוח כי המספר עלול לעלות בהריונות/לידות?
ב. המספר שלי כרגע קרוב למינוס 11 עם צילינדרים בשתי העיניים. יש מישהו שיסכים בכלל לנתח אותי, או שאבוד מראש?

מג'

משתמש מקצוען
א. האם זה נכון שלא ממליצים לנשים בגיל הםוריות לעשות את הניתוח כי המספר עלול לעלות בהריונות/לידות?
ב. המספר שלי כרגע קרוב למינוס 11 עם צילינדרים בשתי העיניים. יש מישהו שיסכים בכלל לנתח אותי, או שאבוד מראש?
א. אני גם שאלתי. יש להם בדיקות לדעת אם המספר יציב , ובודקים גם את הלחץ בעין אם היא לא עוברת איזה שינוי..
בכל מקרה נותנים לך אחריות לכל החיים אז אם בהמשך תראי ירידה משמעותית תמיד אפשר לנתח שוב.
ב. תלכי לבדיקת התאמה זה ללא עלות ותראי. יש הרבה עם כאלו מספרים שנותחו בהצלחה.

ב. יש לי מספר 11 מינוס עם צילינדר ובאסותא אופטיק אמרו לי שאפשר-אני עושה בעזרת השם השבוע-PRK

אני אומר

משתמש רשום
אני עשיתי ניתוח לפני כ 12 שנה, המספר חזר אומנם קטן ל 1, אבל הפריע בהגיגה וכדו', עשיתי תיקון בעין אחת, ולא כ"כ מרוצה אני לא רואה טוב מקרוב, יש לי כאבים בעין ממאמץ לפעמים, רואה מצוין מרחוק. לא חושב שאני יעשה תיקון גם בשנייה. מישהו גם נתקל בבעיה הזו?
איזה סוג ניתוח עשית ?
ואיזה מספר היה לך ?
והאם אמרו לך שיתכן וזה יחזור ?

genius

משתמש פעיל
עם איזה ביטוח משלים הכי שווה לעשות לייזר?
ומה תקופת ההמתנה הקצרה ביותר?

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
בעלי נותח לפני שבועיים וחצי בקאר לייזר
ניתוח PRK ועדיין לא רואה ברור בכלל
לא יכול ללמוד תורה
לא יכול לקרוא כתב קטן וכ'ו
אני ממש דואגת מהענין
האם זה מוכר ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה