אם לא נפגשנו בכנס של קמאטק >

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נוכל להיפגש כאן!

כדי לא להגיש כרטיס ביקור שייכנס לארנק ויישכח,
חיפשתי דרך מעניינת יותר להעביר את המסר שלי לאנשי תוכנה, סטארטאפיסטים וכדו'

לעזרתי נחלצה נעמה המוכשרת מסטודיו המעבדה -
אשר נתנה לי את הרעיון שיעביר את המסר שלי בצורה קריאייטיבית, מבודלת וזכירה, לא עוד פלאייר או פולדר עמוס מידע.
כל המסר תומצת למשפט אחד!
I do the front-end, the brain is yours and it's already inside.

כייף היה לקבל תגובות נלהבות - כייף יותר שכבר מסתמנים להם שת"פ חדשים ב"ה!

אז אם לא פגשתי אתכם אתמול - מעלה לכם תמונה כאן.

אם אתם אנשי תוכנה וכדו' תותחים כאלו שאוהבים לעשות בעיקר את ה BACK-END
אני מציעה לכם על מגש של כסף:
פיתוח צד לקוח (FRONT-END) - כל החלק הקדמי והויזואלי של אתרים, תוכנות וממשקים.
הכולל את כל השלבים: אפיון, עיצוב ובניה בCCS + HTML
קוד נקי! חדשני! רספונסיבי! תהיו מרוצים!

אני כ"כ שמחה לשמוע את התגובות של מתכנתים שאני עובדת איתם בשת"פ -
כי הדבר שהם הכי לא אוהבים לעשות - זה להתעסק עם הקוד של העיצוב,
והם כ"כ מבסוטים שאני מורידה מעליהם את העול הזה :)

אשמח לשיתופי פעולה פוריים!

אגב אני עובדת גם בשת"פ עם מעצבים/ת ונותנת להם אפשרות להרחיב את סל המוצרים שלהם גם לעיצוב ממשקים, דפי נחיתה, אתרים ועוד
ולתת מוצר מוגמר ללקוח ובונה בצורה מדוייקת את העיצובים שאני מקבלת - [תשאלו כל מעצב כמה זה מבאס שהורסים לך עיצובים :) ]
מי שמעוניינ/ת בפרטים מוזמנ/ת ליצור איתי קשר.

קבצים מצורפים

• KAMA.png
    KB 527.7 · צפיות: 6

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אין ספק שאת עצומה
תצליחי!

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
סיון, תצליחי בע"ה!
את אלופה, ומה שהכי כיף זה שפשוט נעים לעבוד איתך.
את קשובה ועניינית כשצריך, ומי שעובד איתך מרגיש שהוא בידיים טובות ומנוסות.
(וזה חוץ מהבונוס של הקונספט הנקי והנעים לעין).

הצלחות!

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י wmw;1615759:
you work with angular? backbon? reactive?

.We work mainly with html5, css3, JS, jquery and bootstrap
.But if you have something specific - let me know and I will see if I can help you​

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה