מידע שימושי איפה קונים "וייז" הכי בזול

my car

משתמש פעיל
אני משתמש עם דרך המלך, ובינתיים הסינון מעולה

לגבי הכשרות שמעתי שזה לא טוב, וכן בקהילה שלי דרשו ממני להחליף את זה [ואני מקבל את זה ברצון ובשמחה]

ואני מתעניין לגבי מכשירים אחרים, ובנוסף להדרן ועסקן שמעתי את השם "דלתא" האם מישהו מכיר את זה? מה זה? איך זה עובד?

דלתא זה סינון פנימי של גור על סמארטפון.

ישראל ר.

משתמש פעיל
חברת סים כשר משווקת מכשיר במסגרת מיוחדת לבידול ממכשיר לא כשר
מחיר המכשיר 780 ש"ח, חודשי 25 ש"ח
להזמנות 088021818 או במייל sk088021818@ gmail.com

חגיגה בגינה

משתמש פעיל
לנו יש ווייז של דרך המלך כבר תקופה ארוכה
לא ראיתי שום בעיות בסינון
זה מכשיר עם וייז ופנגו בלבד
בלי חנות ובלי דפדפן
עובד מצוין - ולא שוחט את הכיס

lovely

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הם כן.
אולי יש סוכנים שמוכרים מכשירים שלהם.... (תקרא לזה איך שתרצה)

אחרי שהתקשר אלי סוכן של עסקן ושכנע אותי לקנות ממנו מכשירים לגמ"ח שלי, בררתי בגמח נוסף והוא אמר לי שהוא קנה לאחרונה את אותו מכשיר בדיוק עם הגנה של נטפרי ב-200 ש"ח פחות למכשיר.

אם יש פה מישהו שמעוניין בפרטים אני יכולה לברר בקלות.
אשמח מאד לשמוע פרטים

TMUSIC

משתמש חדש
אני מעוניינת במכשיר עם וויז וגם מצלמה בלבד יש להשיג כזה דבר? איפה? מה הכי מומלץ?
אשמח לשמוע ולהחכים...

אבו מאיר

משתמש מקצוען
צירפתי תמונה של המכשירים
וזה המחירים:
הקטן עלה 420
הגדול 500
סים נטפרי ווייז בלבד 14 ש"ח ללא כל התחייבות.

מקווה שיביא תועלת, וכמובן אם עסקן\כל חברה אחרת מצליחה להתחרות איתם אשמח לדעת צפה בקובץ המצורף 941046
מכיר אישית את המוכר אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות בנאדם ירא שמיים והכי זול בשוק!!!

dafnat

משתמש מקצוען
לנו יש ווייז של דרך המלך כבר תקופה ארוכה
לא ראיתי שום בעיות בסינון
זה מכשיר עם וייז ופנגו בלבד
בלי חנות ובלי דפדפן
עובד מצוין - ולא שוחט את הכיס
גם אני לא נתקלתי בשום בעיה. אפילו מצלמה אין שם ולא נגן - רק וייז ופנגו.
אמנם אני לא מתעסקת יותר מדי עם המכשיר, וגם הילדים יודעים שאין להם מה לחפש שם כי אין שם כלום.
מה באמת יכולה להיות הבעיה? שאפשר לפרוץ אותו בקלות או משהו אחר?
שואלת באמת כדי לדעת כי אני לא רוצה להחזיק משהו בעייתי, אבל לא נתקלתי עד כה (שנה וחצי) בשום בעיה

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נטפרי זו חברת סינון ולא מתעסקת במכירת מכשירים.
מכשירים עם הסינון הטוב ביותר - הדרן ונתיב (היחידים עם אישור מועד הרבנים לענייני תקשורת)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה