לימוד נהיגה איך עוברים טסט?

תותית י.

משתמש מקצוען
איזה שטויות "לא בשלה להיות נהגת "
בדיוק על זה אני חושבת,
אולי כדאי לעבור מורה, אני פשוט מרגישה שהגעתי לנקודה מסוימת שממנה אני לא מתקדמת,
חבל לי כבר על הכסף :confused:
טעויות של שימת לב נטו
אגב, תמיד הייתי כזו, בכל המקצועות (אני מדברת על שימת לב לפרטים הקטנים וריכוז)
השאלה אם יש למישהו עצה מה לעשות עם זההה
כי די נמאס לי

שבח נותנים לו

משתמש צעיר
לא אותה הערה,
פעם יציאה מחניה בלי לבדוק במראה,
פעם בלמתי בלי להסתכל במראה.. בקיצור, שימת לב
צריך להסתכל על זה כהערה אחת, כמו שכתבת את לא שמה לב!
חשוב מאוד ליפול בטסט אם לא לומדים לשים לב
ולא שאני מאחלת לך ליפול אני מאחלת לך שלא יהיו לך תאונות ח"ו.
בעלי עבר בטסט ראשון עם ביטחון מופרז, ולקח לו זמן לקלוט שהכביש צורך שימת לב מיוחדת.
ובסוף הכל זה מהי"ת

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לעיתים זו הסיבה שהם נוהגים פחות טוב
כי לא היה מזיק להם להתבשל עוד קצת בשיעורים ובטסטים, והם קיבלו ביטחון עצמי קצת מופרז
והיפוכו באלו שהנוהגים מצויין- כור ההיתוך של הטסטים כנראה רק שיפר אותם וקרקע אותם
אני חושב שבשיעורים לומדים רק איך לעבור טסט, ואילו נהיגה אמיתית ורגילה לומדים עם הזמן כשנוהגים הרבה ולבד ללא מורה צמוד.
וכן בטסטים אפשר לעבור רק אם מצאת חן בעיני הטסטר ואם הוא לא היה רעב או עצבני או כל סיבה דומה במהלך הטסט, אבל הרבה טסטים זה ממש לא כור היתוך לנהיגה אלא כור היתוך לסבלנות ואמונה ולא להתייאש

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אין פיתרון קסם.
גם אני זכרתי לעשות פשלה כל טסט, לפעמים בהתחלה לפעמים בסוף. עד שפעם בטעות שכחתי לעשות פשלה ועברתי.
אבל לא לעמוד עם סטופר, עוד שיעור ועוד טסט וסוף הכבוד לבוא.

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה מה שאני שואלת, מה זה ה'כל חומר שמשפר ריכוז'?
ואיך אני יכולה להשיג? הרי אני לא מאובחנת, אף רופא לא ייתן לי מרשם לריטלין
מחנויות של רפואה טבעית לדוג’ מיצוי לואיזה לימונית ידוע כחומר שמשפר ריכוז וכדו’
או לקחת סה”כ כדור א’ ממישהו מאובחן...

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לעיתים זו הסיבה שהם נוהגים פחות טוב
כי לא היה מזיק להם להתבשל עוד קצת בשיעורים ובטסטים, והם קיבלו ביטחון עצמי קצת מופרז
והיפוכו באלו שהנוהגים מצויין- כור ההיתוך של הטסטים כנראה רק שיפר אותם וקרקע אותם
אם כבר אלו שלמדו בערים הקלות ועברו בקלות, לא באמת יודעים לנוהג, הורגלו לנהוג בכבישים רחבים עם מספר מינימלי של הולכי רגל ורכבים
אלו שלומדים בירושלים עוברים בעצם הלמידה, גם אם הם עוברים בטסט ראשון, כור היתוך מאוד חזק
בנוסף השאלה היא איפה הנהג נוהג ביום יום, אחד שגר בשכונה ירושלמית ותיקה וצפופה בהכרח ינהג יותר טוב מאחד שגר בקוממיות למשל

אלי 999

משתמש צעיר
יש טוענים שעזר להם, יותר נראה שאפקט הפלצבו עזר כאן...
בכל מקרה לא מומלץ לקחת משהו שלא התנסיתם איתו ב2-3 שיעורי נהיגה
אני לקחתי בטסט הראשון שלי כדור טבעי שאיזה חבר נתן לי, אך בגלל שזה היה פעם ראשונה שלקחתי כדור זה גרם לרחף, וכמובן שלא עברתי את הטסט...

אאא א

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
את באמת לחוצה בטסט? כי אם כן תעבדי על זה, תחליטי שאת צריכה לעבור את ה 10 דקות הראשונות בלי טעות,
אפילו אם אח"כ תפלי, מראש תתמקדי בדקות האלה, ואח"כ שתרגישי שעבר הזמן הזה חלק, תחשבי על ליסוע יותר לאט טיפה, לגמור את הזמן שנשאר. ככה אני עשיתי ומאד עזר לי.

יוו

משתמש מקצוען
כשלמדתי נהיגה, הייתי תמיד משחזרת בראש את הטעויות שלי וחוסר
שימת הלב להולכי רגל למשל, משננת ומשחזרת בראש לפני השינה,
ובכלל במהלך היום כולו, בלי קשר לטסט. זה תרגול למוח,
ולי אישית מאוד עזר.

כמובן לא להגיע לטסט ללא חימום על הכביש!!

בסוף תעברי בעז"ה,
סתכלי על הכביש, יש נהגים עם מח חלול שהצליחו.
קטן עלייך

אאא א

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
כשלמדתי נהיגה, הייתי תמיד משחזרת בראש את הטעויות שלי וחוסר
שימת הלב להולכי רגל למשל, משננת ומשחזרת בראש לפני השינה,
ובכלל במהלך היום כולו, בלי קשר לטסט. זה תרגול למוח,
ולי אישית מאוד עזר.

כמובן לא להגיע לטסט ללא חימום על הכביש!!

בסוף תעברי בעז"ה,
סתכלי על הכביש, יש נהגים עם מח חלול שהצליחו.
קטן עלייך
נכון! אבל בדרך כלל תמיד יש שיעור נהיגה לפני הטסט, לפחות אצל המורה שלי.

לארג'

משתמש מקצוען
בדיוק על זה אני חושבת,
אולי כדאי לעבור מורה, אני פשוט מרגישה שהגעתי לנקודה מסוימת שממנה אני לא מתקדמת,
חבל לי כבר על הכסף :confused:
טעויות של שימת לב נטו
אגב, תמיד הייתי כזו, בכל המקצועות (אני מדברת על שימת לב לפרטים הקטנים וריכוז)
השאלה אם יש למישהו עצה מה לעשות עם זההה
כי די נמאס לי
אני עברתי בטסט 5 כי רק לפני הטסט ה5 קלטתי שאסור לי לעשות שום טעות
ואין וויתורים על טעויות קטנות,לא חושב שלהחליף מורה בשלב כזה זה יעזור

הייתי ממליץ לך את זה ,אני חושב שחסום חלק בנטפרי
יש סרטונים קצרצרים בחינם לקלוט את הרעיון

נערך לאחרונה ב:

ק'סניק

משתמש מקצוען
את באמת לחוצה בטסט? כי אם כן תעבדי על זה, תחליטי שאת צריכה לעבור את ה 10 דקות הראשונות בלי טעות,
אפילו אם אח"כ תפלי, מראש תתמקדי בדקות האלה, ואח"כ שתרגישי שעבר הזמן הזה חלק, תחשבי על ליסוע יותר לאט טיפה, לגמור את הזמן שנשאר. ככה אני עשיתי ומאד עזר לי.
התכוונת בטח ל @תותית י. ;)
אני פשוט כבר נהג ותיק..

רינהההה

משתמש פעיל
נראה לי פשוט עניין של ס"ד
קורה לי גם, בלי בעיות ריכוז, בלי לחץ
ככה זה
הגיוני להתגלש פה ושם
אפשר לחשוב שנהג ותיק לא עובר על חוקי תנועה... פשוט אף אחד לא בודק אותו...

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
הייתי ממליץ לך את זה ,אני חושב שחסום חלק בנטפרי
יש סרטונים קצרצרים בחינם לקלוט את הרעיון
באתר הנ"ל יש תועלת תאורתית לראות סירטונים מכל עיר שהיא....
אבל הדגשים לעיר הספציפית חייבים להיות מעודכנים, הרי נתיבים משתנים, יש עבודות בכביש, מוסיפים מעברי חציה, כיכרות, תמרורים, יש עבודות בניה שחוסמות שדה ראיה, ועוד.
מומלץ לעשות זאת לבד כמו שכתבתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה