נכשלה 7 טסטים. מה עושים?

אניגמאמין

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שמעתי מהמורה נהיגה שלי על מישהו שעבר בטסט 37! אחרי שבע שנים ומאות שיעורים!
הוא עבר הרבה בין ערים, כי אחרי תשע שהוא לא עבר בירושלים, הוא החליט לעבור למודיעין ושם עשה איזה שבע, וראה שזה לא מצליח אז הוא עבר לבית שמש וכו עד שהגיע למעלה אדומים ושם עבר.
לעניינינו, לעניות דעתי לא שווה לעבור מקום, באשדוד היא מכירה את כל הניואנסים, איפה יש תמרור עצור שהעץ מסתיר וכו' וכדו' בבית שמש יקח לה זמן
אם כבר הייתי ממליץ לעבור למורה אחר באשדוד שאולי יצליח להסביר משהו שהראשון לא הצליח
(הטסט אמור להיות שגם אם הבוחן היה מאוד רוצה להפיל הוא לא יצליח. לא אמור להיות שיודעים בערך לנהוג, אלא שיודעים לעבור עשרים דקות בלי טעות אחת. המורה שלי לא מעביר לטסט עד שאתה לא עובר שעה כזו)

אניגמאמין

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
דל"פ
השאלה שכל אדם שבא לטסט צריך לשאול את עצמו היא: נראה לך שתצליח לנהוג בחיים בלי לעשות תאונות, כשאין לידך מישהו שבולם אותך.
לא יודע על המקרה הספציפי, אבל אם היא לפעמים עוברת נתיב בלי לשים לב, או נצמדת מידי לרכב לפניה, זה יכול לגרום תאונה.
חוקי התנועה נועדו לשמור על החיים.
לא מתכוון לפגוע או להוריד את הביטחון העצמי.

דמוקרטיה

משתמש פעיל
@אניגמאמין 7 טסטים זה לא כזה הרבה
אין מישהו שלא יכול/ה לנהוג
השאלה כמה כסף וכוחות נפש זה יקח
ובדיוק לזה נועד הסינון ששמו טסט (ותאמין לי שזה מבחן מספיק קשוח...)
רק מוסיף: 7 טסטים זה נורת אזהרה שהמורֶה/מורָה לא נכונים עבורכם וכדאי מאוד להחליף
למרות חוסר הנוחות שבדבר, וביודעי ומכירי קאמינא.

אניגמאמין

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ובדיוק לזה נועד הסינון ששמו טסט (ותאמין לי שזה מבחן מספיק קשוח...)
אכן כן, אבל הוא רק עשרים דקות, יכול להצליח ב'פוקס'
בלי להיכנס למקרה הספציפי, יש אנשים שמתעצבנים שהם לא עברו טסט, אבל אם הבוחן לא היה בולם אותם הם היו ברכב לפניהם או בהולך רגל, אז אולי עדיף שלא ינהגו ברכב שאין לו מערכת בלמים נוספת...

דמוקרטיה

משתמש פעיל
להצליח ב"פוקס" אחרי 7 טסטים??
אפשר לתת את הצ'אנס!
רק מזכיר שגם לך אי פעם בעבר הרחוק נתנו צ'אנס..

אניגמאמין

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
להצליח ב"פוקס" אחרי 7 טסטים??
אפשר לתת את הצ'אנס!
רק מזכיר שגם לך אי פעם בעבר הרחוק נתנו צ'אנס..
אני בכוונה לא דן את המקרה לגופו, אכן יש אנשים שיכולים לעבור טסט והם נופלים על דברים קטנים, אבל יש אנשים שמתעצבנים על זה שהבוחן בלם אותם במקום שאם הוא לא היה שם הם היו עושים תאונה, וגם אם זה קורה רק פעם בעשרים שעות, עדיין זה קטסטרופה.
אם היא באמת יודעת לנהוג, אדרבה, וריבוי הטסטים באמת לא מעיד, יש לי חברים שעברו בטסט עשירי והם נוהגים מצוין.

saris

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי ללכת למורה אחר לכמה שיעורים
אני מצטערת למפרע שלא עשיתי את זה...
עברתי בטסט שישי
דברתי עם מישהי שעברה בטסט 11
אחרי בערך 6-7 טסטים עברה מורה
ורק אז קלטה שהיא בעצם לא מבינה את הכביש (אישה מבוגרת)
המורה השני הסביר לה בצורה שונה ויותר ברורה
והיום היא נוהגת

שלום וישראל

מהכח אל הפועל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
יש פעמים שזה ברור רק קטע של טסטר ולא משהו בטיחותי או רציני אחר.
ביציאה מחניון הטסטים היה מעבר חציה. עצרתי, הסתכלתי לכל הכיוונים, המדרכות היו ריקות.
לאחר ימינה שמאלה וימינה שחררתי לאט לאט את הברקס והתחלתי לגלוש.
בדיוק בשנית הללו ילד רץ ונעצר בשפת המדרכה, כי הוא ראה אותי גולש.
בשניה אח"כ הטסטר דפק ברקס ופסל את המבחן, כי הייתי צריך לתת זכות קדימה להולכי רגל....
במציאות הרגילה, במקרה הטוב הייתי עוצר מיד ונותן לו לעבור, במקרה הפחות טוב הייתי ממשיך
כי הילד 'חיכה' שאני יעבור ועמד יפה במדרכה. שום דבר רע לא היה קורה.
אז למה לפסול? הרי הסתכלתי, ניסיתי, נתתי, אני לא נהג אנוכי שלא נותן לאנשים לעבור במעבר חציה,
שברירי שניות שרק מכוניות רובוטיות עם מצלמות 360 אולי יוכלו לקלוט, אז מה הענין?
כן, לפעמים יש טסטרים לא קלים. [וזו דוגמה, היו לי לפחות כמה מקרים כאלו. בסופו של דבר עברתי עם אחד הטסטרים האכזריים (כך לגרסת המורה נהיגה) ואני בעצמי הייתי בשוק מאיפה נהיה טסט כזה חלק.]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה