לימוד נהיגה איך עוברים טסט?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מקווה שאצליח להיות ערנית בכזו שעה
תלוי מתי ישנים לילה קודם.....

יש ביטוי כזה מי שהולך לישון כמו חמור לא יכול לקום כמו אריה

לגבי רטלין וכד' (להשיג זה הבעיה האחרונה.....) הרבה אומרים שמי שלוקח פעם ראשונה זה יכול לגרום להמון טישטוט כדאי לנסות לפני איך הגוף והראש מגיב לזה

אלי 999

משתמש צעיר
שמעתי
לא נראה לי אמין
אבל הגיוני זה כן כדי שלא יהיה לחץ באותו יום מהמכרים בדיון אנונימי אין בזה שום בעיה
חבר אמר לי שהוא שמע את זה מסבא רבה שלו שככה היו נוהגים אצלם בהונגריה לפני השואה..........

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

תמנון רב זרועות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
ביום שישי מיד אחרי חנוכה, 7 בבוקר :p
שעה 7 בבוקר זה שעה מוצלחת מאוד!!
הכבישים העירונים עדיין ריקים וק"ו ביום שישי.

לי היה טסט גם בשעה 7 בבוקר - הבעיה היתה שרוב הטסט היה בבין עירוני ובשעות האלו הבין עירוני מאוד עמוס!!!
אבל ב"ה - עברתי!!! - בטסט הנ"ל (2)

שולי איטח

משתמש מקצוען
לא להתיאש
מכירה משהו שנהג מצוין
כל פעם נכשל על משהו אחר קטן והיו פעמים שביקש הקלטה וערער כי המורה וכולם אמרו לו שהיה חלק ולא הלך משמים
עבר בטסט דו ספרתי:)
היום הכל נשכח

בשעתו סיפר שאחרי כמה החליט שבסוף כולם עוברים אז הכניס לראש שהכל זה רק כסף וניגש אחד אחרי השני כל שבועיים עד שהצליח

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
לא להתיאש
מכירה משהו שנהג מצוין
כל פעם נכשל על משהו אחר קטן והיו פעמים שביקש הקלטה וערער כי המורה וכולם אמרו לו שהיה חלק ולא הלך משמים
עבר בטסט דו ספרתי:)
היום הכל נשכח

בשעתו סיפר שאחרי כמה החליט שבסוף כולם עוברים אז הכניס לראש שהכל זה רק כסף וניגש אחד אחרי השני כל שבועיים עד שהצליח
אכן לא להתייאש.
כל שבוע שניים-שלושה שיעורים עד שעוברים.
כל שבוע עד שעוברים.

מיכאלה2

משתמש חדש
זה קשהה כל פעם הרגשה שלא עוברים... וזה נסחב עוד ועוד...
במיוחד שאת מרגישה שאת יודעת לנהוג, ואת רואה בכביש אנשים שנוהגים גרוע, ויש להם רישיון ביד....
אבל באמת תתחזקי בידיעה שאין עוד מלבדו
וזה הכלללל לטובתך !!!
תמיד אמרתי לעצמי שעדיף קושי בלהוציא רישיון מקושי בבריאות או משהו אחר.
לי זה עזר לעבור את התקופה הזאת בלי להתייאש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה