שאלה איך לעצב בית תומך ניקיון וסדר?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אשמח לכל טיפ ועצה מהמנוסים ומאנשי המקצוע, שבקיאים בעבודות תשתית שמייצרות בית תומך ניקיון וסדר. יש כל מיני אלמנטים שאם מתכננים אותם מראש או כוללים אותם במפרט השיפוץ הם מביאים לרווחה בעניין, וחשוב לי לדעת אותם.

ברשימה שלי , שהיא פרי ניסיוני האישי, אכזבותי וגווי הכפוף והשבור מעומס עבודה, כבר רשמתי פאנלים שקועים ומרזב או בור ניקוז מצדי בכל חדר (אני שוטפת יסודי ובהרבה מים, אצלי אין דבר כזה 'לנגב')

כמובן שאני יודעת שכשיש מקום לכל חפץ קל משמעותית לשמור על סדר, אבל אם יש לכם עוד רעיונות להאיר עיני ועיני הקוראים המתעניינים בנושא - מאד מאד אשמח לשמוע.

תודה!!

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מקומות אחסון כמה שיותר פרקטיים

מיכל רוזנוסר

0548476149
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מקום איסון לכל הדברים
אין דברים מחוץ ארונות
מקום לכל פריט.
פנאל שקוע
צבע רחיץ
ריצופים פרקטיים

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
מקומות אחסון כמה שיותר פרקטיים
פרטי נמקי הדגימי (:

באופן אישי יש לי דוגמה - בכניסה לבית שלנו יש ארון עמוק שאמור להיות ארון מעילים אבל לא ממש ממלא את תפקידו.
העומק שלו הוא בעוכרינו, לפחות במדפים התחתונים (העליונים מכילים כלי פסח והעומק טוב להם) - זה פשוט יוצר בלאגן!

מעבר לטיפים לריהוט חשוב לי להתמקד בדברים שנעשים בשיפוץ ואם לא ביצעו אותם בזמן זה כבר אבוד

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרטי נמקי הדגימי (:

באופן אישי יש לי דוגמה - בכניסה לבית שלנו יש ארון עמוק שאמור להיות ארון מעילים אבל לא ממש ממלא את תפקידו.
העומק שלו הוא עוכרינו, לפחות במדפים התחתונים (העליונים מכילים כלי פסח והועמק טוב להם) - זה פשוט יוצר בלאגן!

מעבר לטיפים לריהוט חשוב לי להתמקד בדברים שנעשים בשיפוץ ואם לא ביצעו אותם בזמן זה כבר אבוד
המשפט שהשמטתי: שהחלוקה תהיה לכמה שיותר תאים. כן להשאיר למטה מקום לדברים יותר גדולים כמו מגהץ וכו.
צבע רחיץ לקירות!
ובחדר ילדים קיר עם צבע מגנטי וחסל בלאגן של היצירות.
מעבר לזה, הייתי עושה רשימה של כל הדברים הגדולים שהם יחסית שימושיים ואין להם מקום נורמלי: מזוודות, קרש גיהוץ, פלטה וכו ומנסה למצוא מקום מראש בשיפוץ לאחסן אותם

The gardeners

משתמש פעיל
אני משפצת בקרוב וארון מעילים - החלטתי לעשות בעצם ארון מתלים.
פתרון לאנשים שמתעצלים לתלות את המעיל על קולב כשנכנסים הביתה:)

חוץ מזה מקום לתפילין, מקום לכובעים (שבת + יו"ח)

תודה על כל כיווני החשיבה....

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
אשמח לכל טיפ ועצה מהמנוסים ומאנשי המקצוע, שבקיאים בעבודות תשתית שמייצרות בית תומך ניקיון וסדר. יש כל מיני אלמנטים שאם מתכננים אותם מראש או כוללים אותם במפרט השיפוץ הם מביאים לרווחה בעניין, וחשוב לי לדעת אותם.

ברשימה שלי , שהיא פרי ניסיוני האישי, אכזבותי וגווי הכפוף והשבור מעומס עבודה, כבר רשמתי פאנלים שקועים ומרזב או בור ניקוז מצדי בכל חדר (אני שוטפת יסודי ובהרבה מים, אצלי אין דבר כזה 'לנגב')

כמובן שאני יודעת שכשיש מקום לכל חפץ קל משמעותית לשמור על סדר, אבל אם יש לכם עוד רעיונות להאיר עיני ועיני הקוראים המתעניינים בנושא - מאד מאד אשמח לשמוע.

תודה!!
טוחן אשפה(בכיור)

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
רצוף פרקטי ואפילו מדוגם. מנסיון אישי חיים אחרים.
ארון מעילים עם מתלים כמו של גן בגובה הילדים בכמות שתספיק גם למעילים וגם לתיקים.
מספיק מקומות אחסון להכל. המעצבת חשבה בזמנו שאני כבר מגזימה עם כמויות האחסון שרציתי, בתכלס גם שהבית בלאגן הרבה יותר מהיר וכיף לסדר אותו, כי יודעים לאן להחזיר כל פריט.
חדר כביסה מאורגן ואם יש לך שם מקום גם לעמדה לקיפול כביסה וגיהוץ זה בכלל פיס.

אשכרה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כל דבר שיכול להיות תלוי - לתלות.
כגון -
פנית נטילה
אסלה
מזנון
מדף נרות
שולחן כתיבה/מחשב/ מטבח,
ארונות/מדפים לאחסון
בוידם לדברים לא שימושיים - כלי פסח וכדו'

יותר קל לנקות מתחת
, ולא כמו רהיט שעומד שצובר אבק ולכלוך רטיבות וטחב תחתיו במשך הזמן,

והכי הכי חשוב הוא כשתולים את המוצר להקפיד על קידוח נכון עם דיבלים/עוגנים בעלי תקן
ולנקות את הקדח מהאבק, זה יותר חזק ויעיל לאורך זמן, והחיבור לא מתבלה ומתפורר ומייצר אבק.

The gardeners

משתמש פעיל
עוד דברים שחשבתי עליהם:
שואב אבק
עגלה (למי שלא משאיר בבנין...)
כיסאות כתר (בבוידם?)
מכונת תפירה (למי שיש)
קרשי סוכה (אפשר במרפסת, להניח את הדפנות על זוויות ומעליהן את הלייסטים והסכך, לשים לב שיהיה מחובר היטב!!!)

אשכרה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קרשי סוכה (אפשר במרפסת, להניח את הדפנות על זוויות ומעליהן את הלייסטים והסכך, לשים לב שיהיה מחובר היטב!!!)
אפשר לעשות הנמכה בגבס במסדרון הבית ובמקום לייסט מתכת פשוט (כמו בכל התקנת גבס)
להתקין רלסים חזקים מברזל/פלדה ואז עליהם ליצור את סגירת הגבס, עם ספוטים או כל תאורה אחרת יפה.

ואז ניתן לאחסן שם דברים כבדים קרשים של סוכה דפנות סכך וכדו',

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה