דרוש מידע איך אתם הייתם מגיבים? כוויות מלייזר

מצב
הנושא נעול.

567890

משתמש פעיל
אני מטופלת במכון לייזר מוכר מאד,
ובטיפול האחרון יצאתי עם הרבה כוויות (קטנות) בידיים, וברגליים, וכן בטיפול עצמו כאב לי מאד!! ועד עכשיו יש לי צלקות (עבר כבר חודש)
(מדובר במכשיר דיודה..)
וכשהתקשרתי אליהם הם אמרו לי שיחזרו אלי וכו...
ורק אחרי שבוע! אחת המנהלות התקשרה אלי ודיברה איתי ממש באטימות "נו, ומה את דורשת מאיתנו?!"
הסברתי לה ששילמתי למשחות של גרין וקודם כל אני רוצה החזר על זה... והיא עונה לי בקרירות- "אני לא מתכוונת לשלם לך שקל"
וממש התחילה להתווכח איתי, ואמרה לי שחתמתי בהתחלה ולא יודעת מה..
איך הייתם מגיבות על זה?!

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
מעדכנת אותה שאם היא לא תתייחס ברצינות את פונה לבית משפט לתביעות קטנות(תבררי קודם שבאמת זה לא תקני הכוויות הללו) לי אישית היה כזה סיפור בנושא אחר ואחרי כזה איום התחיל לזוז....

תתתתת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
איזה אנשים הזויים יש בעולם.
מענין על מה בדיוק חתמת, ואם יש דרך לתבוע אותם?
יש לך אולי העתק מזה? אם לא תבקשי מהם..

תתתתת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אגב, אחותי גם עשתה במכון לייזר מוכר ויקר (בבני ברק) והיה לה אותו סיפור של כוויות.

חלום לגדול

משתמש פעיל
שימי לב שאם היית שזופה או משהו, בעיקרון אמור להיות שחתמת שזאת אשמתך, אז תבדקי קודם את החוזה עליו חתמת, ותאיימי במשהו אמיתי, חברה שלי הוציאה מהם את הכסף שהיא שילמה.

SIAD

משתמש רשום
בדר"כ לפני הטיפול הראשון יש בדיקה אם העור מקבל את הטיפול בסדר.
בדקו לך את זה?

567890

משתמש פעיל
מעדכנת אותה שאם היא לא תתייחס ברצינות את פונה לבית משפט לתביעות קטנות(תבררי קודם שבאמת זה לא תקני הכוויות הללו) לי אישית היה כזה סיפור בנושא אחר ואחרי כזה איום התחיל לזוז....
איימתי עליה, והיא רק צעקה עלי ומרה לי שחתמתי שאם יש תופעות לוואי וכו.. וזה נקרא תופעת לוואי
איזה אנשים הזויים יש בעולם.
מענין על מה בדיוק חתמת, ואם יש דרך לתבוע אותם?
יש לך אולי העתק מזה? אם לא תבקשי מהם..
אין לי העתק, והשאלה האם יש באמת בשביל מה לבקש..
אגב, אחותי גם עשתה במכון לייזר מוכר ויקר (בבני ברק) והיה לה אותו סיפור של כוויות.
ואיך היא הגיבה?
שימי לב שאם היית שזופה או משהו, בעיקרון אמור להיות שחתמת שזאת אשמתך, אז תבדקי קודם את החוזה עליו חתמת, ותאיימי במשהו אמיתי, חברה שלי הוציאה מהם את הכסף שהיא שילמה.
לא הייתי שזופה בכלל!! ולפי מה שהבנתי הם מחתימים בהתחלה על הכל...
דיודה לא אמור לעשות כוויות
נכון מאד!!!!!!
בדר"כ לפני הטיפול הראשון יש בדיקה אם העור מקבל את הטיפול בסדר.
בדקו לך את זה?
לא, אבל זה היה טיפול שלישי!
אולי שכחו לשים לה את הג'ל:sne:
שמו לי הרבה ג'ל דווקא..

567890

משתמש פעיל
בהתחלה סיכמתי איתם על המכשיר הקר- דיודה.
ובפעם הזאת הטכנאית אמרה לי שכל הקומה תפוסה ושנעלה למעלה.
איך שהיא הניחה עלי את המכשיר חשבתי שהיא התבלבלה וזה וקטוס- המכשיר החם.
ואז היא הסבירה לי שזה דיודה מעורב חם וקר יחד,
שאלתי אותה כמה פעמים תוך כדי הטיפול אם זה עושה כוויות כי כואב לי נורא! אבל היא הרגיע אותי ואמרה לי שנכון שזה כואב אבל זה לא עושה כוויות...וההמשך ידוע...
יש לציין ששאלתי חברות שגם עושות באותו מכון, ולאחת החברות שלי היה את אותו סיפור!
אבל למזלה היא קיבלה רק כוויה קטנה אחת, בעוד שאצלי הידיים והרגליים היו נראות מלחיץ!!!

רבקה ק.

משתמש פעיל
אם אכן שמרת על הכללים כפי שהם מחתימים (הימנעות מחשיפה לשמש לפני ואחרי וכו')
קודם כל הייתי מאיימת בפרסום שלילי, הורדת דירוג בגוגל ביקורת שלילית על העסק ברשת וכו'.

מניסיון, זה הדבר שהכי מפחיד אותם.

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
תחפשי חוזה,
אח"כ תביעה משפטית!!!(גם אם אין חוזה, דברי עם עורך דין, את לא חתמת על ויתור במקרה של צלקות).
זה ממש ממש לא אמור לקרות,
וכנראה שאין כ"כ מה לעשות בנוגע לצלקות...

או תביעה קטנה,
או באמצעות עורך דין בתחום רשלנות רפואית(כמובן תתייעצי איתו חינם מראש).
לדעתי כדאי לדבר עם עורך דין.
אם באמת מדובר בכמות גדולה של צלקות חבל לקבל רק 50,000...

567890

משתמש פעיל
אם אכן שמרת על הכללים כפי שהם מחתימים (הימנעות מחשיפה לשמש לפני ואחרי וכו')
קודם כל הייתי מאיימת בפרסום שלילי, הורדת דירוג בגוגל ביקורת שלילית על העסק ברשת וכו'.

מניסיון, זה הדבר שהכי מפחיד אותם.
איימתי וזה לא הזיז לה "יש לי 17,000 לקוחות..."

567890

משתמש פעיל
תחפשי חוזה,
אח"כ תביעה משפטית!!!(גם אם אין חוזה, דברי עם עורך דין, את לא חתמת על ויתור במקרה של צלקות).
זה ממש ממש לא אמור לקרות,
וכנראה שאין כ"כ מה לעשות בנוגע לצלקות...

או תביעה קטנה,
או באמצעות עורך דין בתחום רשלנות רפואית(כמובן תתייעצי איתו חינם מראש).
לדעתי כדאי לדבר עם עורך דין.
אם באמת מדובר בכמות גדולה של צלקות חבל לקבל רק 50,000...
אני ממש מתלבטת כי הם רשת ענקית ומסובסדת, לדעתי הם מיגנו את עצמם מתביעות כגון אלו...

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
@567890 אין דבר כזה להחתים אותך על משהו לא חוקי.
אם מורה תחתים את התלמידות שהיא פוגעת בהם, יהיה מותר לה לפגוע בהם? יש חוק שאין דבר כזה להחתים אדם על משהו לא חוקי החתימה לא תקפה גם אם היא קיימת..
הייתי שולחת מייל כתוב למכון עם הפירוט של המקרה ובקשה לטיפול ולומר שאם אין טיפול תוך 24 שעות את פונה לגורמים חיצוניים/לתקשורת-לדעתי יענו לך תוך רגע.
בהצלחה!!!!!!

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
שוב,
כל טיפול שתציע לך לא יעלים את הצלקות.
תביעה משפטית זה הפתרון פה.(אפשר לקבל סכום לא קטן בככלל... תלוי איך נראה וכמה צלקות יש).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה