דרוש מידע איזה טעויות לא לעשות בטסט?

לארג'

משתמש מקצוען
לי המורה אמר לאחר הטסט שאם הייתי מקבל את הטסטר xxx הייתי יכול לשלם מראש את אגרת הטסט הבא.
לדבריו הוא הגיש אליו עשרות נבחנים ואפילו אחד מהם הוא לא העביר
נשמע מוזר

תבין שהבוחן לא יכול לחרטט ,מה שפישלת זה מה שנרשם בטאבלט
אני בטסטים הראשונים גם חשבתי כמוך עד שקלטתי שהכל תלוי בי נטו (עם ס"ד כמובן) ולא בבוחן
ודווקא נתן לי ריכוז ועברתי.
בסוף כולם עוברים:)

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
נשמע מוזר

אני בטסטים הראשונים גם חשבתי כמוך עד שקלטתי שהכל תלוי בי נטו (עם ס"ד כמובן) ולא בבוחן
המורה שלי סיפר לי גם על טסטר שדבר ראשון ניסה להכשיל
כשהוא נכנס לאוטו דבר ראשון בדק שיש ביטוח וחיפשתי בציציות האם הוא תקף ולאחמ”כ התלמיד נסע על 60 קמ”ש במקום עד המהירות המותרת של 90 בינעירוני והוא פסל אותו על נסיעה איטית

צבי2

משתמש פעיל
הטעות הכי גדולה בטסט היא "כוחי ועוצם ידי", אין דרך אחרת מלבד סייעתא דשמיא. פשוט להתפלל.
יכול לחרטט!!
לדוגמא: במצלמות לא רואים את הפרצוף של הילד שמתקרב למעבר חציה, רק הנהג והטסטר יכולים לקלוט אם הוא חושב על לעבור או לא, כנ"ל לגבי כל דבר בנהיגה שתלוי בשיקול דעת, כמעט בלתי אפשרי להוכיח ששיקול הדעת של הנבחן היה נכון ושל הטסטר היה טעות.
מתי כבר שיטת הלימוד נהיגה פה תהיה כמו בארה"ב???.

נושי

משתמש פעיל
2 שאלות לפני טסט:
1. איך מצליחים להבדיל בין קו הפרדה רגיל בכביש לבין קו הפרדה מרובעים שמורה שהמסלול הוא לפניה ימינה
2. מישהו יכול לסכם בקצרה את הכללים בפניה מחד לדו ומדו לדו ומדו לחד?

תודה רבה רבה

אלע

משתמש רשום
2 שאלות לפני טסט:
1. איך מצליחים להבדיל בין קו הפרדה רגיל בכביש לבין קו הפרדה מרובעים שמורה שהמסלול הוא לפניה ימינה

תודה רבה רבה
1. רואים לפי העובי של הקו - הקו של מסלול נפרד הוא עבה בערך פי שניים.
2. אין לי את זה בכללים אבל זה עיקרון פשוט , אם יש שאלות ספציפיות אוכל לענות עליהם.

נושי

משתמש פעיל
יש מקומות בירושלים בכו"א שהקו כ"כ מהוה וישן שלא רואים שהוא עבה יותר...

אלע

משתמש רשום
זה באמת בעיה, ויש גם מקום במודיעין שהקו צריך להיות עבה והוא ברור דק.
והאמת שהייתי בשיעור נהיגה ראשון של תלמיד אחרי והמורה הסביר לו את העניין הזה והתלמיד אמר שהוא עובד כראש צוות בצביעת כבישים והוא לא ידע את זה.

בייגלה מלוח

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שיעור נהיגה -פניות שמאלה | יוטיוב
עברתי

חד סטרי (נתיב אחד או יותר)דו סטרי (נתיב אחד בכיוון הנסיעה)דו סטרי (שני נתיבים ויותר בכיוון הנסיעה)
חד סטרי (נתיב אחד או יותר)שמאל לשמאל בכיוון הנסיעהמרכז הכביש לשמאל בכיוון הנסיעהשמאל לשמאלי בכיוון הנסיעה
דו סטרי (נתיב אחד בכיוון הנסיעה)שמאל לימין בקשת רחבהמרכז הכביש לימין בקשת רחבהשמאל לימין בקשת רחבה
דו סטרי (שני נתיבים ויותר בכיוון הנסיעה)שמאל לשמאל בכיוון הנסיעהמרכז הכביש לשמאל בכיוון הנסיעהשמאל לשמאל בכיוון הנסיעה

בהצלחה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה