דרוש מידע איזה חברת סינון יש לכם?

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
כתבתי טענה:
נטפרי הם מלאכים שאין להם שום פאשלה מעתה ועד עולם?
מישהו שכולם מהללים אותו ואין אף ביקורת זה נשמע מוזר. (טיפ לשידוכין).
כך שאני בתגובותי רק עושה שירות טוב לנטפרי.
אוקיי
אז הביקורת שלך הצטמצמה לכך שהבעיה המרכזית של נטפרי היא שאין עליהם ביקורת....

ספריות

משתמש מקצוען
מרובע
בפורום פרוג יש מאות אלפי משתמשים - אף אחד מהם לא עושה לך לייק על ההודעות (למרות שהם אנונימיים ולא אמורים לפחד מנטפרי) הווי אומר אתה די דעת יחיד! מותר למישהו אחד לחשוב אחרת מכולם ואולי אתה בכלל אינטרסנט? (שייך לאתרוג או ל...)

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
ישנן דרכים מקובלות יותר להעברת ביקורת. ושימוש בשיח נמוך ועיוות עובדות לא נכלל בהן.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
מרובע
בפורום פרוג יש מאות אלפי משתמשים - אף אחד מהם לא עושה לך לייק על ההודעות (למרות שהם אנונימיים ולא אמורים לפחד מנטפרי) הווי אומר אתה די דעת יחיד! מותר למישהו אחד לחשוב אחרת מכולם ואולי אתה בכלל אינטרסנט? (שייך לאתרוג או ל...)
גם לצד השני אין כמעט לייקים. והיו כאן עוד ניק או שנים שמהודעתם השתמע שהם מסכימים מעט עם הנושא.

שים לב שהודעת המנהל שם אחריה יש הודעה "למי שלא הבין מה קרה היום עין פה" וזה מוביל לקישור לנושא שנמחק בפורום פרוג....

אתה יכול לחשוב עלי מה שאתה רוצה, יש פה כאלו שמכירים אותי אישית ואני יכול לספר שעברתי מאתרוג לנתיב ומנתיב לנטפרי ונשארתי בנטפרי עד היום.
אבל מותר לי להיות מתוסכל מהסיפור המרגיז הזה. ושוב הדגשתי שזה לא אשמת נטפרי אלא מישהו שקשור לרב שהם שומעים לו.
ואני גם כועס על מנהלי פורום אוצר שלא עשו די בשביל לסיים את הסיפור הזה.

ספריות

משתמש מקצוען
גם לצד השני אין כמעט לייקים.
לי היה 5 לייקים תוך דקה ;)

כנראה אתה באמת מתוסכל כהוגן מהסיפור הזה וייתכן שמסיבה מוצדקת. אבל די קשה להפוך את כולם למתוסכלים בגלל הסיפור הזה..
ומאוד טוב שאתה בנטפרי! (למרות התסכול...)

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
לי היה 5 לייקים תוך דקה ;)

כנראה אתה באמת מתוסכל כהוגן מהסיפור הזה וייתכן שמסיבה מוצדקת. אבל די קשה להפוך את כולם למתוסכלים בגלל הסיפור הזה..
ומאוד טוב שאתה בנטפרי! (למרות התסכול...)
הנה שמתי גם אני לייק.

רוב הלייקים באשכול הזה (בשעה זו. יתכן שעוד מעט יהיו עוד). הם מחמשה שנותנים לייקים אחד לשני. (ברוך ר, אני וביתי, אלעזר1, יעלושקה בשעות הפנאי).

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
שני צדדים למטבע.
נטפרי, לדעתי האישית, הם באמת הסינון היחיד שמסנן באמת, וקשה למשתמש הממוצע לעקוף אותו.
יחד עם זאת, מי שעוסק בתחומי האומנות כמו: עיצוב ובניית אתרים, עיצוב גרפי, צילום, ובודאי תחומים נוספים שאני לא מודעת אליהם- קשה לו לשרוד אותו.
מנסיון עם נטפרי ואתרוג פלוס, הייתי ממליצה לכם את נטפרי אם יש באפשרותכם. בלי השוואה.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
הנה שמתי גם אני לייק.

רוב הלייקים באשכול הזה (בשעה זו. יתכן שעוד מעט יהיו עוד). הם מחמשה שנותנים לייקים אחד לשני. (ברוך ר, אני וביתי, אלעזר1, יעלושקה בשעות הפנאי).
לא חישבת אותך בין נותני הלייקים....
אגב, מעל 1k צפיות ורק חמישה נותנים....

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אני ניסיתי את כל הסינונים כמעט,
הייתי בנתיב, נטפרי ועכשיו אני באתרוג.
מבחינת רמת השירות ורמת הסינון - ברור שנטפרי לוקח בענק.
באתרוג נתקלנו בבעיות סינון חמורות יותר מפעם אחת וכן השירות שלהם ממש גרוע.
אבל לצערי אני נזקקת לאתר מסוים שנטפרי לא פותח ולכן לעת עתה אני באתרוג. בעתיד מתכננת בעז"ה לחזור לנטפרי.

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה נושא שנלעס רבות פה בפורום, ואני זוכר שכשראיתי את הכותרת של האשכול היה ברור לי פחות או יותר איך השרשור הזה יראה (העתק מדויק של עשרות שרשורים כעין זה שהיו פה בעבר) מה שיש לי להוסיף זה רק שנפגשתי כמה פעמים עם magicode באופן אישי, ומדובר באברך יקר ומוכשר מאוד (שלא לומר גאון) שהקים את נטפרי אך ורק לשם שמים, אין לי מושג האם כיום ישנם עשרות עסקנים שמתרוצצים במשרדי נטפרי (יש כזה דבר?) ומחליטים לסגור אתרים כפי ראות עיניהם, אבל ברור שלא זו הייתה כוונת המשורר.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הייתי בעבר עם נתיב כיום בבית עם נטפרי מרוצה מאד ב''ה.

לפעמים מרגיז העמידה העיקשת שלהם על הכללים אבל תכל''ס זה מה שמייקר ומיחד אותם.

מכירה קצת את רימון-אתרוג-לא ממליצה בלש' המעטה.. (מה הרעיון בחסימה שיש לך אפשרות לבחור אם לפתוח או לא? אפשר לעשות את זה גם ללא השירות שלהם)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה