פרווה אז מה? תפוח אדמה!

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
אין פה גריל דג?
ועשיתי רק עם שמן זית בסוף. יצא מעדןןן
תודה!
סליחה התבלבלתי התכוונתי להפחית בתבלינים כי מיונז כאילו מאזן
מה שכן סתם נראלי כבר רשמתי למישהי שמעט קורנפלור יכול להסמיך את התערובת במקום מיונז
שמחה שנהנית ויצא לך טעים

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
בקיצור, מה הכי מומלץ? לאפות פתוח? מכוסה? כמה זמן וכמה מעלות?
אני אוהבת לתת את המכת חום בהתחלה מכוסה
ובהמשך להוריד מעלות ופתוח לספיגת טעמים
לוידעת כמה זמן תלוי בתנור אני אפפם לא מסתכלת
עד שלא מתרכך לא מורידה מכסה

שפרה בר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
איזה מיוחד !
אני ממש מתחברת למתכונים ,
אני על אותו כיוון ,
אגב, יש לי שולחן וכיסאות בול כמו שלך וגם סט צלחות ממש דומה , ואווווו
אני אוהבת שאת משנה מתכונים זה מראה יצירתי מאוד מצידך כל הכבוד !!!!!
ממש מרגישה תאומה אני בול אותו סגנון ועריכה מעניין כ"כ .
המשיכי לעשות חיל :)

שפרה בר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
כמו כן הדרכה מצולמת זה ממש שירות VIP .
וזה ממש מפנק ותורם ..
תזכי למצוות רבות ..

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

חנה חיה

אם אין סוכר חום עדיף סוכר לבן או דבש או כלום?

שפרה בר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
חנה חיה שבוע טוב ,
עשיתי לשבת את דג המושט ותפו"א ויצאה מושלם .
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה