דרוש מידע אזרחות אמריקאית-עזרה!

בקרוב

משתמש רשום
על המכתב לא מופיע פרטי יצירת קשר של המשרד בבוסטון, יש רק כתובת לאן להגיע, וטלפון כללי של USCIS שעונה שם מזכירה אלקטרונית בלבד.
לגבי החשבון המקוון זה - יש את זה למי שמטפל בתיק, ושם אין כל חדש, ממה שהיא אומרת לי היא מחכה לתגובה מהם כבר קרוב לחודשיים וזה ממאן לבוא.
מפאת הזמן הדוחק אני מנסה למצוא חרך ליצירת קשר.
הודו לד' כי טוב, קיבלתי הבוקר את שאר הזימונים, תודה על הרצון.

מדי פעם

משתמש חדש
שלום,

צריכה עזרה.
עשיתי אזרחות לילדי באוקטובר, הלכתי למשרד בברוקלין כדאי לעשות SS לילדיםוהם אמרו שישלחו לי את זה תוך שבועיים.
לא קיבלתי את זה.
אז התקשרתי אליהם ואמרו שהדרכון שלי לא היה חתום. לכן אני צריכה לבוא שוב עם כל המסמכים.

אשמח אם תעזרו לי מנסינכן, אני חייבת לקבל את הSS עד סוף אפריל.

מה הדרך הכי קצרה לקבל עכשיו? לשלוח עם מישהו לארה"ב ושהוא ילך למשרדים שלהם? או לשלוח עם דואר שליחים, או דרך הקונסוליה?

תודה!

לייצי

משתמש פעיל
אני התחלתי תהליך של עשיית אזרחות במשרד בבוסטון ע"י משרד ידוע, קיבלתי זימונים לחלק מהילדים לפני כחודשיים לתאריך 12\12, לעוד פחות משבועיים, ולשלוש ילדים הם לא זימנו, ומאז הם אינם מגיבים למיילים החוזרים ונשנים של המשרד.

האם למאן דהוא יש דרך טלפון או משהו דומה ליצור קשר עם המשרד בבוסטון בדחיפות, או לחלופין רעיון אחר.

יעזור לנו מאוד-מאוד.

בברכה
האם מדובר במשרד בבוסטון עצמן?
שימי לב שהם מאד קשוחים
חייבים להביא את כל המסמכים מקוריים. אם הבאת צילום של משהו הם מסוגלים לשלוח אותך הביתה.

בקרוב

משתמש רשום
האם מדובר במשרד בבוסטון עצמן?
שימי לב שהם מאד קשוחים
חייבים להביא את כל המסמכים מקוריים. אם הבאת צילום של משהו הם מסוגלים לשלוח אותך הביתה.
כן המשרד בבוסטון עצמו,
הבעיה שאחותי מקבלת אזרחות באותו היום במשרד בניו גרזי, ויש לסב תעודת לידה וכו' אחד, האם העתק נוטריוני מספק?

מדי פעם

משתמש חדש
כן, אחרי שבועיים בערך קיבלתי בחזרה את המסמכים המקורים עם UPS,
ואחרי שבוע נוסף קיבלתי אצ הSSC עם דואר רגיל
אשמח לעשות את אותו תהליך גם.
לא הבנתי, איך UPS החזירו לך את המסמכים המקוריים דרך מי, דרך הקרובי משפחה, או דרך הקונסליה

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום,

צריכה עזרה.
עשיתי אזרחות לילדי באוקטובר, הלכתי למשרד בברוקלין כדאי לעשות SS לילדיםוהם אמרו שישלחו לי את זה תוך שבועיים.
לא קיבלתי את זה.
אז התקשרתי אליהם ואמרו שהדרכון שלי לא היה חתום. לכן אני צריכה לבוא שוב עם כל המסמכים.

אשמח אם תעזרו לי מנסינכן, אני חייבת לקבל את הSS עד סוף אפריל.

מה הדרך הכי קצרה לקבל עכשיו? לשלוח עם מישהו לארה"ב ושהוא ילך למשרדים שלהם? או לשלוח עם דואר שליחים, או דרך הקונסוליה?

תודה!
הכי מהר לשלוח עם UPS DHL וכדו' לקרוב משפחה שילך עבורכם
אם אין אפשרות כזו אז לשלוח למשרד עצמו, כתבתי הוראות כאן פעם. ואז להתפלל שתקבלו הכל חזרה בשלום.
בדרכים האלו מקבלים כרטיס עם מספר תוך שבוע.
כמובן שנותנים כתובת משלוח באיזור של המשרד.
וכמובן לוודא שהדרכונים חתומים.

קלילית

משתמש צעיר
אני מבינה שלצורך תהליך האזרחות צריך פספורט אמריקאי בתוקף של הסבא וגם של ההורה
מאיפה משיגים דבר כזה?
הסבא וסבתא האמריקאים כבר שנים לא ביקרו באמריקה...
האבא בכלל לא מחזיק פספורט כזה...\
מישהו יודע?

לייצי

משתמש פעיל
כן המשרד בבוסטון עצמו,
הבעיה שאחותי מקבלת אזרחות באותו היום במשרד בניו גרזי, ויש לסב תעודת לידה וכו' אחד, האם העתק נוטריוני מספק?
במאונט לורל בניו גרזי בכלל לא מקפידים, תביאי העתק ליתר ביטחון. בבוסטון כמעט שלחו אותי הביתה כי לא היה לי מקור של אחד המסמכים

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מבינה שלצורך תהליך האזרחות צריך פספורט אמריקאי בתוקף של הסבא וגם של ההורה
מאיפה משיגים דבר כזה?
הסבא וסבתא האמריקאים כבר שנים לא ביקרו באמריקה...
האבא בכלל לא מחזיק פספורט כזה...\
מישהו יודע?
לשלוח בדואר לקבלת מספר SS? לא צריך של הסבים.
דרכון של הילד, דרכון של אחד ההורים, ממסמך התאזרחות מקורי, טופס מלא,
נראה לי שזהו

מדי פעם

משתמש חדש
הכי מהר לשלוח עם UPS DHL וכדו' לקרוב משפחה שילך עבורכם
אם אין אפשרות כזו אז לשלוח למשרד עצמו, כתבתי הוראות כאן פעם. ואז להתפלל שתקבלו הכל חזרה בשלום.
בדרכים האלו מקבלים כרטיס עם מספר תוך שבוע.
כמובן שנותנים כתובת משלוח באיזור של המשרד.
וכמובן לוודא שהדרכונים חתומים.
האם גם הדרכונים הישראלים של הלדים צריכים להיות חתומים? והאם מספיק רק את הדרכון שלי? אני האזרחית.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
האם גם הדרכונים הישראלים של הלדים צריכים להיות חתומים? והאם מספיק רק את הדרכון שלי? אני האזרחית.
לא שולחים דרכון ישראלי בכלל.
צריך לשלוח למשרד של SS בארה"ב (כדאי לשלוח בחברה של דואר רשום עם מספר מעקב) את:
1. הטופס בקשה
2. דרכון של הילדים
3. דרכון של אחד ההורים.
הם מנפיקים את הכרטיס תוך כמה ימים ושולחים לכתובת שתרשמו באיזור המשרד ששולחים אליו (דודים/חברים וכדו')
ואת המסמכים הם מחזירים לאותה כתובת בארה"ב תוך כמה שבועות.
הבעיה שהמסמכים נשלחים חזרה בדואר רגיל בלי מעקב.

הכתובת של המשרד בברוקלין:
Social Security Card Centre 154 Pierrepont street 6th floor Brooklyn NY 11201

עשינו את זה פעם ע"י שליחה בDHL לשם (עלה כמה עשרות שקלים), קיבלנו את הכרטיס מיד, ואת המסמכים אחרי כמה חודשים ומאמצים וקצת עגמת נפש.

קלילית

משתמש צעיר
לשלוח בדואר לקבלת מספר SS? לא צריך של הסבים.
דרכון של הילד, דרכון של אחד ההורים, ממסמך התאזרחות מקורי, טופס מלא,
נראה לי שזהו
פניתי למישהי שעושה את התהליך של האזרחות, אני לא מבינה בזה כלום והיא אמרה שלצורך הגשת הבקשה הראשונית (עוד לא עשינו כלום) אנחנו צריכים להביא פספורט אמריקאי בתוקף של הסבא וסבתא וגם של בעלי (שהוא בעל אזרחות וSSN).
הבעיה שהם אנשים מבוגרים ולא מאמינה שיש להם פספורט בתוקף... ולבעלי בכלל אין... זה משהו חדש או שתמיד היו צריכים?

מדי פעם

משתמש חדש
לא שולחים דרכון ישראלי בכלל.
צריך לשלוח למשרד של SS בארה"ב (כדאי לשלוח בחברה של דואר רשום עם מספר מעקב) את:
1. הטופס בקשה
2. דרכון של הילדים
3. דרכון של אחד ההורים.
הם מנפיקים את הכרטיס תוך כמה ימים ושולחים לכתובת שתרשמו באיזור המשרד ששולחים אליו (דודים/חברים וכדו')
ואת המסמכים הם מחזירים לאותה כתובת בארה"ב תוך כמה שבועות.
הבעיה שהמסמכים נשלחים חזרה בדואר רגיל בלי מעקב.

הכתובת של המשרד בברוקלין:
Social Security Card Centre 154 Pierrepont street 6th floor Brooklyn NY 11201

עשינו את זה פעם ע"י שליחה בDHL לשם (עלה כמה עשרות שקלים), קיבלנו את הכרטיס מיד, ואת המסמכים אחרי כמה חודשים ומאמצים וקצת עגמת נפש.
אבל אין לילדים דרכון ישראלי עדיין.
והאם שלחתם את זה מהארץ או מקרובים בחול?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
פניתי למישהי שעושה את התהליך של האזרחות, אני לא מבינה בזה כלום והיא אמרה שלצורך הגשת הבקשה הראשונית (עוד לא עשינו כלום) אנחנו צריכים להביא פספורט אמריקאי בתוקף של הסבא וסבתא וגם של בעלי (שהוא בעל אזרחות וSSN).
הבעיה שהם אנשים מבוגרים ולא מאמינה שיש להם פספורט בתוקף... ולבעלי בכלל אין... זה משהו חדש או שתמיד היו צריכים?
מה שכתבתי זה על בקשת מספר SS אחרי קבלת אזרחות.

אבל אין לילדים דרכון ישראלי עדיין.
והאם שלחתם את זה מהארץ או מקרובים בחול?
למה צריך דרכון ישראלי? שולחים רק אמריקאי.
שלחתי מהארץ לקרובים בחו"ל דרך DHL והם שלחו בדואר מקומי רשום למשרד SS
כי לא רציתי שיופיע על המעטפה שהיא הגיעה מישראל.

טרינום

משתמש צעיר
אפשר לשאול כאן שאלה ממש בסיסית?
הבנתי שיש אפשרות שבעלי יוכל לקבל אזרחות מכוח הסבא, למרות שהוא מעל גיל 18, וזאת ע"י התיצבות במשרד הפנים האמריקאי פעם בשנה למשך 5 שנים.
אשמח לשמוע אם למישהו יש מידע על זה, ואם כן- האם הנ"ל יוכל להקנות גם לילדים אזרחות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה