SpectraLayers 7 חובה לכל בונה פלייבקים עצלן

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
רציתי להעלות לכאן סרטון איך אפשר עם SpectraLayers 7 לקחת שיר ולהפריד את הווקאל פסנתר בס תופים ושאר הכלים ואז לקחת את הבס ולתרגם למידי רק חבל שאי אפשר להעלות לכאן...
רבנו, זה נשמע באמת טוב? אפשר להפריד בצורה חלקה?

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
רבנו, זה נשמע באמת טוב? אפשר להפריד בצורה חלקה?
זה הרבה יותר טוב מכל משהו אחר ששמעתי אבל עדיין בא נגדיר את זה כתוצאה נחמדה בשביל אחיין שמאד רוצה להקליט אצלך איזה שיר... במוזיקה אלקטרונית שהתדרים יותר ברורים יחסית אז התוצאה יותר טובה

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה הרבה יותר טוב מכל משהו אחר ששמעתי אבל עדיין בא נגדיר את זה כתוצאה נחמדה בשביל אחיין שמאד רוצה להקליט אצלך איזה שיר... במוזיקה אלקטרונית שהתדרים יותר ברורים יחסית אז התוצאה יותר טובה
נשמע מצויין! יש לך אולי קישור להורדה של הפלאגין?

יוקל קלופס

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
נראה שהם התבלבלו שם באתר לmagic יש גם תוכנה בשם הזה (שימו לב לשם) ובתמונות זה נראה של steinberg

יוקל קלופס

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה

הקישור הזה עובד יש לפעול לפי ההוראות שבקובץ TXT

אך זהירות במחשב אחד שהיה לי בו קיובייס פרוץ לא הצלחתי להתקין וזה גם תקע לי את הקיובייס
אבל במחשב אחר שלא היה בו קיובייס הצלחתי להתקין אותו וזה עובד מצויין

יוקל קלופס

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
חידוש בקיובייס 11,

ציטוט מתוך https://www.justmusic.co.il/jmtv/cubase-11-upgrade/
סטיינברג הוסיפו לנו כלי חדש – SPECTRALAYERS, כלי למתקדמים שהוגדר על ידי אחד ממומחי קיובייס, הפוטושופ של קיובייס, אזור ויזואלי לתדרים שלנו עם יכולות עריכה בצורה הויזואלית, אנחנו השתמשנו בסרטון בפיטשר UNMIX VOCALS שהפריד לנו את את הווקאל ממוסיקה.

מי שיכול לפרט איך עושים את זה איזה תוסף לפתוח ומה לעשות, אודה לו מאוד

יוקל קלופס

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
קישורים להורדת קיובייס פרוץ

פרו

אלמנטס
חושב שצריך לבדוק טוב את האתר הזה אני התקנתי משם שתי תוכנות הם אמנם עובדים אבל א"א בשום אופן להסיר אותם מהמחשב! ניסתי גם עם תוכנות מיוחדות להסרת תוכנות והדבר היחיד שקרה זה שהתוכנה נמחקה מהרשימת תוכניות בלוח הבקרה של ווינדוס, אבל התוכנה עדיין חיה וקימת, (יתכן שקשור ויתכן שלא- בהוראות ההתקנה שם מבקשים לכבות את האנטי וירוס בזמן ההתקנה). אם יש כאן למישהו פיתרון אשמח לשמוע

יוקל קלופס

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
חושב שצריך לבדוק טוב את האתר הזה אני התקנתי משם שתי תוכנות הם אמנם עובדים אבל א"א בשום אופן להסיר אותם מהמחשב! ניסתי גם עם תוכנות מיוחדות להסרת תוכנות והדבר היחיד שקרה זה שהתוכנה נמחקה מהרשימת תוכניות בלוח הבקרה של ווינדוס, אבל התוכנה עדיין חיה וקימת, (יתכן שקשור ויתכן שלא- בהוראות ההתקנה שם מבקשים לכבות את האנטי וירוס בזמן ההתקנה). אם יש כאן למישהו פיתרון אשמח לשמוע
מוזר מאוד אני התקנתי הרבה תוכנות משם ואף פעם לא היתה לי בעיה

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אדובי.jpg
צילום מסך.
מוזר מאוד אני התקנתי הרבה תוכנות משם ואף פעם לא היתה לי בעיה

תנסה להתקין את זה ולהסיר
אדובי 2.jpg
אדובי 2.jpg

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שתיהם ביחד שוקלים קרוב ל4 ג'יגה ואין לי איך להסיר אותם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה