SpectraLayers 7 חובה לכל בונה פלייבקים עצלן

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

eliosadon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עיין בכותרת הנושא

עצלן - זה מי ששונא את מלאכתו, יעשה אותה בעצלנות, בלי חשק ובלי אהבה. שזה בערך כמו להרתיח ביצה קשה. מלאכה סתמית ומשעממת.

מי שזכה, ויוצא לו לעבוד במה שהוא אוהב, לא יכול להיות שהוא יהיה עצלן.

אני מכין פלייבקים באהבה רבה.
ועל כן איני מתייחס לכותרת, אלא נכנסתי לאשכול על מנת לסייע ותו לא.

נערך לאחרונה ב:

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שאלה מציקה אחרונה...
אין לי כרגע 300 יורו פנויים ככה שאני מחפש אותו חינם השאלה היא אם מצאתי וזה זה
וא"כ הראשון או השני...
תודה רבה לך סטודיו ביט קודם כל פשוט מדהים אין מילים. לגבי הנ"ל זאת באמת התוכנה? ומה זה הראשון או השני יש שם רק קישור אחד? עוד שאלה בבקשה על איזה תוכנה חינמית אני יכול להתקין את הפלגין הזה?

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תודה רבה לך סטודיו ביט קודם כל פשוט מדהים אין מילים. לגבי הנ"ל זאת באמת התוכנה? ומה זה הראשון או השני יש שם רק קישור אחד? עוד שאלה בבקשה על איזה תוכנה חינמית אני יכול להתקין את הפלגין הזה?
אני העליתי קישור לתוכנה שאפשר לחלק את השיר לאלמנטים שונים. הקישורים האחרים למרות שזה אותו שם זה לא אותו דבר (גם איתם ניתן לחלק את השיר אבל לפי מה שידוע לי רק לטון ורעש)
ולגבי הספקטרוםלייר של steinberg זה תוכנה שעובדת עם טכנולוגיית ARA דהיינו שאני יכול לעבוד עם כל תוכנה שאני רוצה והיא נעשית כחלק מהתוכנה עצמה בצורה מאד נוחה כרגע לא ידוע לי על תוכנה חינמית שתומכת בטכנולגיה הזאת אבל כל התכונות המקצועיות חוץ מאבלטון לייב עובדות עם ARA (גם מלודייין תומך בARA)
ולגבי השימוש בתוכנה עצמה כרגיל steinberg אוהבים לעשות דברים שמכבידים על המחשב ואם המעבד מתאמץ אז הפיענוח של השיר לא כ''כ טוב לכן לא מומלץ להשתמש עם זה בקיובס (הלך לי הווינדוס כי המחשב נפל לי באמצע...) אז תלכו על כל תוכנה אחרת מלבד קיובס. וגם אל תצפו לסאונד של מיליון דולר אבל לעבודה בבית זה רעיון לא רע...

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אין לי צורך בכך.
אני מנגן בס מעולה.
לפעמים גם יותר טוב מהמקור..

כמובן, עם כל הצניעות והענווה :)
פשוט תענוג להקשיב לעיבודים של יוסי גרין בלי השירה...

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אין לי צורך בכך.
אני מנגן בס מעולה.
לפעמים גם יותר טוב מהמקור..

כמובן, עם כל הצניעות והענווה :)
פשוט תענוג להקשיב לעיבודים של יוסי גרין בלי השירה...

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני העליתי קישור לתוכנה שאפשר לחלק את השיר לאלמנטים שונים. הקישורים האחרים למרות שזה אותו שם זה לא אותו דבר (גם איתם ניתן לחלק את השיר אבל לפי מה שידוע לי רק לטון ורעש)
ולגבי הספקטרוםלייר של steinberg זה תוכנה שעובדת עם טכנולוגיית ARA דהיינו שאני יכול לעבוד עם כל תוכנה שאני רוצה והיא נעשית כחלק מהתוכנה עצמה בצורה מאד נוחה כרגע לא ידוע לי על תוכנה חינמית שתומכת בטכנולגיה הזאת אבל כל התכונות המקצועיות חוץ מאבלטון לייב עובדות עם ARA (גם מלודייין תומך בARA)
ולגבי השימוש בתוכנה עצמה כרגיל steinberg אוהבים לעשות דברים שמכבידים על המחשב ואם המעבד מתאמץ אז הפיענוח של השיר לא כ''כ טוב לכן לא מומלץ להשתמש עם זה בקיובס (הלך לי הווינדוס כי המחשב נפל לי באמצע...) אז תלכו על כל תוכנה אחרת מלבד קיובס. וגם אל תצפו לסאונד של מיליון דולר אבל לעבודה בבית זה רעיון לא רע...
תודה רבה! אפשר בבקשה עוד 2 שאלות על איזה תוכנה טובה אתה ממליץ לקנות במחיר סביר בשביל לקבל בפלגין הזה תוצאה טובה, והאם I7 דור 7 16 ראם יספיק בשביל תוצאה טובה (אני לפני קניית מחשב)?

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תודה רבה! אפשר בבקשה עוד 2 שאלות על איזה תוכנה טובה אתה ממליץ לקנות במחיר סביר בשביל לקבל בפלגין הזה תוצאה טובה, והאם I7 דור 7 16 ראם יספיק בשביל תוצאה טובה (אני לפני קניית מחשב)?
שאלה קשה... התשובה היא תלוי מה הצרכים שלך ועל מה אתה שם דגש.
אני יתן לך סקירה מהירה לפי הדגש שאני שמתי לעצמי שהוא עבודה מהירה עם מינימום הפרעות
קיובס תוכנה נוחה וקלה ונראית ממש טוב יש לה פלאגינים סוף הדרך אפשרויות תיכנות מאד טובות של פקודות מידי וקיצורי דרך (היחידה שמזהה את הג'ויסטיק שיש לי במקלדת לשינוי הווליום) מעולה לעריכת פסי קול לסרטים מגיעה עם 20 ג'יגה דגימות -חסרונות לא חסר
אבלטון לייב תוכנה פסיכית לעריכת מוזיקה אלקטרונית (הם הוסיפו בגירסה האחרונה את max for live סוף הדרך) רוב המוזיקאים עובדים איתה ורובם גם לא משתמשים בפלאגינים אחרים. צורת העבודה שלה שונה מכל התוכנות האחרונות. רק שהיא לא נראית טוב במסך...
סטודיו וון (Studio one) המתחרה של קיובס (מאז שהתוכנה יצאה קיובס התחילה לאבד לקוחות -נקנתה ע''י ימהה ואז קיובס קיבלה שיפור משמועתי) לדעתי הכי מומלצת למי שרוצה מינימום הפרעות ומעבד שקט תומכת במסכי 4k בלי בעיות של תאימות (לעומת קיובס) צורת העבודה שלה זה שילוב של קיובס, פרוטי לופס ואבלטון (עכשיו בגירסה 5 הם הוסיפו את האפשרות של הלייב) ועוד המון אפשרויות מדהימות. הפלאגינים שלה לא נראים הכי טוב (בגירסה 5 הם שיפרו כמה דברים) אין לה תמיכה מלאה בתיכנות של מידי לא תומכת בסיידצ'ין לvst instrument אם אתה רוצה לסנתז טוב תאלץ לקנות פלאגינים...
FL STUDIO מעבד שקט מאד מומלץ למחשבים חלשים נראית טוב על המסך תכנות מידי מעולה רק שכל פעם שניסיתי לעשות איתה פרויקטים סגרתי אותה אחרי חצי שעה פשוט בלאגן ומוציא את הריכוז מהעבודה
ולגבי פרוטולס אני עכשיו לומד אותה כי אולי אני יתחיל לעבוד בקרוב באיזה אולפן
ישנה תוכנה נוספת שנקראית Waveform עולה 150 דולר נראה לי שאני בסוף יעבוד איתה מהירה ונוחה בטירוף
תכלס כל אחד אוהב תוכנה אחרת ומי שיכתוב שקיובס זה מקום ראשון סביר להניח שיש לו מחשב ב10000 שקל או שיש לו גירסה 9.5 ולא מעוניין להתקדם או שגם וגם...

נערך לאחרונה ב:

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
והאם I7 דור 7 16 ראם יספיק בשביל תוצאה טובה (אני לפני קניית מחשב)?
אם אתה רוצה לעשות מוזיקה נראה לי שכדאי לך מעבד דור חדש יותר (היום יש כבר 10) אבל זה יתן לך תוצאות טובות לגבי הזיכרון ראם נראה לי די בסדר ( דגימות של כלים חיים לוקחים יותר זיכרון מסינטים) והכי חשוב זה לעשות לפחות פעם ב3 ימים הפעלה מחדש למחשב דרך ההתחל!!!

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני יתן לך סקירה מהירה לפי הדגש שאני שמתי לעצמי שהוא עבודה מהירה עם מינימום הפרעות
קיובס תוכנה נוחה וקלה ונראית ממש טוב יש לה פלאגינים סוף הדרך אפשרויות תיכנות מאד טובות של פקודות מידי וקיצורי דרך (היחידה שמזהה את הג'ויסטיק שיש לי במקלדת לשינוי הווליום) מעולה לעריכת פסי קול לסרטים מגיעה עם 20 ג'יגה דגימות -חסרונות לא חסר
אבלטון לייב תוכנה פסיכית לעריכת מוזיקה אלקטרונית (הם הוסיפו בגירסה האחרונה את max for live סוף הדרך) רוב המוזיקאים עובדים איתה ורובם גם לא משתמשים בפלאגינים אחרים. צורת העבודה שלה שונה מכל התוכנות האחרונות. רק שהיא לא נראית טוב במסך...
סטודיו וון (Studio one) המתחרה של קיובס (מאז שהתוכנה יצאה קיובס התחילה לאבד לקוחות -נקנתה ע''י ימהה ואז קיובס קיבלה שיפור משמועתי) לדעתי הכי מומלצת למי שרוצה מינימום הפרעות ומעבד שקט תומכת במסכי 4k בלי בעיות של תאימות (לעומת קיובס) צורת העבודה שלה זה שילוב של קיובס, פרוטי לופס ואבלטון (עכשיו בגירסה 5 הם הוסיפו את האפשרות של הלייב) ועוד המון אפשרויות מדהימות. הפלאגינים שלה לא נראים הכי טוב (בגירסה 5 הם שיפרו כמה דברים) אין לה תמיכה מלאה בתיכנות של מידי לא תומכת בסיידצ'ין לvst instrument אם אתה רוצה לסנתז טוב תאלץ לקנות פלאגינים...
FL STUDIO מעבד שקט מאד מומלץ למחשבים חלשים נראית טוב על המסך תכנות מידי מעולה רק שכל פעם שניסיתי לעשות איתה פרויקטים סגרתי אותה אחרי חצי שעה פשוט בלאגן ומוציא את הריכוז מהעבודה
ישנה תוכנה נוספת שנקראית Waveform עולה 150 דולר נראה לי שאני בסוף יעבוד איתה מהירה ונוחה בטירוף
תכלס כל אחד אוהב תוכנה אחרת ומי שיכתוב שקיובס זה מקום ראשון סביר להניח שיש לו מחשב ב10000 שקל או שיש לו גירסה 9.5 ולא מעוניין להתקדם או שגם וגם...
אם אתה רוצה לעשות מוזיקה נראה לי שכדאי לך מעבד דור חדש יותר (היום יש כבר 10) אבל זה יתן לך תוצאות טובות לגבי הזיכרון ראם נראה לי די בסדר ( דגימות של כלים חיים לוקחים יותר זיכרון מסינטים) והכי חשוב זה לעשות לפחות פעם ב3 ימים הפעלה מחדש למחשב דרך ההתחל!!!
תודה רבה עזרת לי מאד! לגבי המחשב הבנתי את הכיוון, עכשיו אתחיל לברר יותר לעומק לגבי התוכנות מה מתאים לי

eliosadon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מתפלא שדילגת בכזו קלילות על Reaper...

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני מעלה כאן פלייבק שנוצר בצורה פשוטה ע"י הסרת השירה של השיר נפשי של ריבו ומוטי שטיינמץ, ומי שיש לו את הפלגין הזה שיעלה בבקשה גם פלייבק של השיר הזה שנוצר ע"י הפלגין הזה, מסוקרן מאד לשמוע מה רמת ההבדל

קבצים מצורפים

• ישי ריבו & מוטי שטיינמץ - נפשי.mp3_music.mp3
    10.3 MB · צפיות: 63

eliosadon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אז אולי תוכל אתה בבקשה להקדיש בשבילי דקה או 2 ולתת סקירה עליה, עוד לא החלטתי מה מתאים לי ויעזור לי מאד לשמוע מהמקצוענים

זה לא עניין של דקה או שניים..
זה הרבה מעבר...

אבל בעצם עזוב, זה באמת מורכב מידי...
לא לבעלי לב חלש!

אולי בעתיד, אכשר דרא!

בכל מקרה, אם יש לך יוטיוב פתוח, תוכל להנות מההסברים וההדגמות של הבחור הזה:

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מתפלא שדילגת בכזו קלילות על Reaper...
חחחח אהבתי... אני לא אחד שעובד על כל התוכנות סתם- אלא כל תוכנה שבדקתי זה עם סיבה. אם אתה עובד איתה אז זה מספיק סיבה בשביל לבדוק את התוכנה...

נתי והקלידים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
זה בעיה.
מצד אחד יש הגבלת משקל מהצד של האתר,
מצד שני, כל המסננים למינהם חוסמים אפילו דרייב..

אין לי פתרון.

צר לי
אפשר ליהיות חצוף ןלבקש שתשלח לי למייל???
490MMMMM@ GMAIL.COM
אפשר בבקשה לקבל גם את התוכנהאני מאוד אשמח ל<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה