SOS מטבח

מישהו משהו

משתמש רשום
דחוף!
מתכון למוס גבינה חלבי הכי פשוט שיש
בבקיצור צריכה הוראות איך להקציף שמנת לופודינג להוסיף גבינה וכו
כמויות...
תודה רבה

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
הפרדתי חלבונים בשביל האלפחורס ונכנס לי לחלק מהחלבונים מעט חלמון, יש סיכוי להכין מזה קיצפיות?

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
שמנת מתוקה חדשה,
פתחתי אותה והיא סמיכה ברמה של מעדן / יוגורט
מריחה טוב.
התאריך לעוד חודש.

כדאי לקחת סיכון?

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
@עוגת בוקר כמה אחוזי שומן?
שמנת להקצפה?
כי בשמנות (פתח בש׳) השמנות (שווא בש׳) נתקלתי בתופעה הזו לאחרונה.
וזה עבד מצוין.

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
@עוגת בוקר כמה אחוזי שומן?
שמנת להקצפה?
כי בשמנות (פתח בש׳) השמנות (שווא בש׳) נתקלתי בתופעה הזו לאחרונה.
וזה עבד מצוין.
מתוקה להקצפה 32%
פחות הדאיג אותי כושר ההקצפה.
כי שם אני רואה מיד שמשהו לא תקין.

פחדתי שזה פשוט מקולקל / הטעם לא משהו
ועל זה אני יעלה רק אחרי שהתוצר יהיה מוכן

במחשבה שניה, המוצר לא עובר תהליך בישול כלשהו.
כך שלכאורה אין בעיה לטעום אותו גולמי כמו ש @shira bira הציעה.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מתוקה להקצפה 32%
פחות הדאיג אותי כושר ההקצפה.
כי שם אני רואה מיד שמשהו לא תקין.

פחדתי שזה פשוט מקולקל / הטעם לא משהו
ועל זה אני יעלה רק אחרי שהתוצר יהיה מוכן

במחשבה שניה, המוצר לא עובר תהליך בישול כלשהו.
כך שלכאורה אין בעיה לטעום אותו גולמי כמו ש @shira bira הציעה.
עבד מצוין התכוונתי גם לתקינות;)

רות. פ.

משתמש פעיל
נשאר לי מלית של עוגת גבינה פירורים
יש לכן רעיון מה אני יכולה לעשות איתו ?

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
עוגת שוקולד קומות עם קצפת חלבית בתוכה.
כמה זמן יכולה להיות מחוץ לקרור? תודה.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עוגת שוקולד קומות עם קצפת חלבית בתוכה.
כמה זמן יכולה להיות מחוץ לקרור? תודה.
אין פרק זמן קבוע וזה תלוי בתנאי הדרך ומזג האוויר
אני מניחה עוגות כאלו בקופסה/מגש סגור מול המזגן ברכב
או בקופסא אטומה מעל תבנית/צידנית מלאה בקוביות קרח

מולטימירי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
פודינג ריבת חלב - איזה צבע הוא?
יש סיכוי שהוא יצבע לי את הקצפת?

חוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני צריכה קצף חלבונים -להוסיף לו קפה נמס. יש לי רק קפה מגורען השאלה היא אם אני אמיס את הקפה בקצת מים רותחים ואחכה שיתקרר-האם אפשר לערבב את זה בקצף או שזה יפגע במרקם או יפיל את הקצף?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה