השקעות s&p500 במגמת ירידה?

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מכל המבינים בתחום!!
שאלה לי אליכם..
בתור 'תמים' שכמעט ולא מבין כלום בנושא זה - אני קורא הודעות ושם מופיע מה שגם הסביר לי הסוכן ביטוח - שזה לא משנה בכלל.
כי מסתכלים על... וכו' ושגר ושכח... וכו'
אז למה יש תחושה של פאניקה? אני טיפה נלחץ...
שאלה נוספת: אני לא יודע איפה אתם בודקים (ברור לי שזה יותר אמין מאשר - ) אני בודק דרך הקופת גמל להשקעה שלי בהראל שעל המסלול הזה ומראה לי כמעט שלא ירד הסכום של הרווחים, נגיד על היום מופיע לי כמעט אותו סכום (של הרווח) שהיה לפני כחודשיים, משהו כזה.. יכול להיות?!
גם על קופת גמל חדשה שנפתחה רק כשלושה חודשים אחורה - מופיע לי רווח (במקום הפסד..)

משקיע חובב

משתמש רשום
מכל המבינים בתחום!!
שאלה לי אליכם..
בתור 'תמים' שכמעט ולא מבין כלום בנושא זה - אני קורא הודעות ושם מופיע מה שגם הסביר לי הסוכן ביטוח - שזה לא משנה בכלל.
אין שום פאניקה, פשוט אנשים שלא מבינים מפחדים ואנשים שמבינים אוהבים שיש על מה לדבר...

שאלה נוספת: אני לא יודע איפה אתם בודקים (ברור לי שזה יותר אמין מאשר - ) אני בודק דרך הקופת גמל להשקעה שלי בהראל שעל המסלול הזה ומראה לי כמעט שלא ירד הסכום של הרווחים, נגיד על היום מופיע לי כמעט אותו סכום (של הרווח) שהיה לפני כחודשיים, משהו כזה.. יכול להיות?!
גם על קופת גמל חדשה שנפתחה רק כשלושה חודשים אחורה - מופיע לי רווח (במקום הפסד..)
זה בגלל שהדולר עלה במקביל לירידת המדד כך שבשקלים יוצא שאין כמעט ירידה.

חניוק

משתמש מקצוען
בורסות ניו יורק ננעלו בירידות חדות בתום מסחר תנודתי: מדד נאסד"ק נפל ב-3.4%, S&P 500 נחלש ב-3% ביום הגרוע שלו מספטמבר 2022, דאו ג'ונס ירד ב-2.6%, מדד הפחד טס ב-61%. אנבידיה נפלה ב-6.4%, גוגל ב-4.6%, אפל ב-4.8%, טסלה ב-4.2%, אינטל ב-6.4%.

1722890476043.png

1722890515369.png

1722890548041.png

shimשימי

משתמש סופר מקצוען

מכל המבינים בתחום!!
שאלה לי אליכם..
זה ירד הירידות של היום היו ירידות גבוהות שאתה תראה אותם
מחר או מחרתיים,מתי שזה מתעדכן
מהשיא זה ירד ב6 אחוז

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה בערך כמו שהיית מנסה לברוח מהבורסה היום לפני פתיחת המסחר :LOL:
אני משער שזו בדיחה למבינים בלבד..
אני אחדד: במקרה שאתם מדווחים שמסלול S&P הגיע לסופו ורק הפסדים צפויים ל 100 שנים הבאות - ובהראל מופע לי כמו שבוע שעבר - רווח של 50,000. ואני יגיש מיד בקשה ליציאה והוצאת הכסף במלואו - יחשבנו לי את זה לפי המדד שקיים כרגע - כלומר 0.
נכון?

חיים של שלום

משתמש צעיר
אם מסתכלים מראש על שוק ההון כמו רכבת הרים של ירידות ועליות אז לא נבהלים בכלל, זה חלק מהתהליך כך היה כבר עשרות שנים וכך יהיה בעתיד.
לירידות של היום אין משמעות לטווח ארוך אלא למי שעומד להוציא את הכסף בקרוב או למי שבדיוק אתמול הכניס חצי מיליון ש"ח ולא הספיק להרוויח,
למי שמפקיד חודשי כמו פנסיה והשתלמות אין לו אלא לשמוח שבחודש הקרוב הוא יקנה יותר...

קצינלנבויגן

משתמש צעיר
אני משער שזו בדיחה למבינים בלבד..
אני אחדד: במקרה שאתם מדווחים שמסלול S&P הגיע לסופו ורק הפסדים צפויים ל 100 שנים הבאות - ובהראל מופע לי כמו שבוע שעבר - רווח של 50,000. ואני יגיש מיד בקשה ליציאה והוצאת הכסף במלואו - יחשבנו לי את זה לפי המדד שקיים כרגע - כלומר 0.
נכון?
לא אין דבר כזה הקרן של הראל עוקבת במדיוק אחרי האס אנד פי בכל רגע נתון והמחיר כשאתה יוצא נקבע כמו המחיר בקרן באותו רגע מה שכתוב לך בהראל הוא נכון ללפני לחודש והכסף שישאר לך הוא 0

משתדל להיות יהודי טו

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
בורסות ניו יורק ננעלו בירידות חדות בתום מסחר תנודתי: מדד נאסד"ק נפל ב-3.4%, S&P 500 נחלש ב-3% ביום הגרוע שלו מספטמבר 2022, דאו ג'ונס ירד ב-2.6%, מדד הפחד טס ב-61%. אנבידיה נפלה ב-6.4%, גוגל ב-4.6%, אפל ב-4.8%, טסלה ב-4.2%, אינטל ב-6.4%.

צפה בקובץ המצורף 1730978
צפה בקובץ המצורף 1730979
צפה בקובץ המצורף 1730981
אשמח לקישור איפה ניתן לראות את המפה הזו

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
שאלה מעניינת - אם כן אני תאורטית יכול 'לברוח' היום? אחרי שהראל מראים לי תשואה נכבדה?
לא.
זה שבאיזור האישי זה עוד לא מעודכן, לא אומר שאין לך שם ירידה.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...