השקעות אלטרנטיביות ADR חברת השקעה בביטוחי חיים מישהו מכיר/ממליץ?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
הדרך לוודא את זה היא שכשהמבוטח יגיע לגיל 116 ואת התואר האדם המבוגר בעולם יקבל מישהו בן 115

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
• קשר מתוזמן עם המבוטחים
אני תוהה. איך הם מקבלים הרשאה שאתה לא מקבל ליצור קשר עם המבוטח?
זה חיסיון רפואי והחברה הזאת בסה"כ מתעסקת עם שירותי עריכת תוכן.
אכן מבוסס מחקר אבל לא הגיוני שפרטני.

נערך לאחרונה ב:

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מישהו מכל הקוראים שמע על אחד שפעם כיסה את ההשקעה??
אם כן שירים את הכפפה ויעדכן.......
מעולם לא שמעתי על איש שקיבל פרוטה מהתוכניות האלו...
אני קיבלתי פדיון של הפוליסה שבאה לידי מימוש במיתת המבוטח.
הנה אני מרים את הכפפה ומעדכן.
אתה מוזמן לבוא אלי לראות מסמכים.
ולא רק כיסיתי את ההשקעה אלא גם הכפלתי פי כמה וכמה.
חבל שהאצבעות קלות על המקלדת בלי לבדוק נתונים.

ולכל אלו ששואלים למה שאר הזקנים "מאריכים ימים", שאלתי את GPT כמה אנשים חיים בארה"ב מעל גיל מאה.
זו התשובה:
לפי הנתונים העדכניים ביותר שזמינים מלשכת מפקד האוכלוסין האמריקאית וממחקרים דמוגרפיים אחרים, היו בארצות הברית בשנת 2021 כ-97,000 מעל גיל מאה.
אוכלוסייה זו גדלה עקב התקדמות בתחום שירותי בריאות, תזונה ותנאי חיים. מספר בני המאה צפוי לעלות באופן משמעותי בעשורים הקרובים, כאשר תחזיות מעריכות שעד 2060, יחיו בארה"ב כ-600,000 מעל גיל מאה.
עד כאן התשובה של GPT.

נכון שזה אפילו לא 0.05% מכלל האוכלוסיה, אבל אם תסתכל על אחוזים, אז כשאחד הזקנים של ADR מת, זה כבר מעל 7% מהכמות של הפוליסות שיש להם. וזה יותר אחוזים מאחוזי כמות המתים בארה"ב בין הגילאים 70-80.
אני תוהה. איך הם מקבלים הרשאה שאתה לא מקבל ליצור קשר עם המבוטח?
זה חיסיון רפואי והחברה הזאת בסה"כ מתעסקת עם שירותי עריכת תוכן.
אכן מבוסס מחקר אבל לא הגיוני שפרטני.
בדקתי. המבוטח עצמו כשמכר את הפוליסה הוא חתם על כתב ויתור סודיות רפואית לאותה חברה, ונתן הוראה ורשות לעקוב אחרי מצב בריאותו באופן שוטף, כדי שהלקוח יוכל להיות בטוח במוצר שהוא קונה.

נערך לאחרונה ב:

יצחק פנחס

משתמש פעיל
עריכה תורנית
לא צריך להיות חכם גדול כדי להבין ש @סוגרים שידוך ו @rivkiy ואולי עוד כמה הם סוכנים של adr
בקיצור לכל מי שלא מבין ומחפש "המלצות" בפרוג, כדאי קודם להפעיל את החלק שלנו בגוף שנראה לי נקרא "שכל".

להצטרפות להשקעות בחברת ADR
אפשר אצלי במייל 05832a # gmail.com

כל מילה נוספת מיותרת....

יחיד מתוך מאות מגיבים רק באשכולות הרבים בפרוג, שטוען שקיבל ריווח. (אולי ממכירת הפוליסה)

אני מכיר רבים וטובים שלא ראו אגורה שחוקה.

שואל לעניין

משתמש מקצוען
@סוגרים שידוך אתמול מספר שיש לו פוליסה של ארי סילבר שעוד חצי שנה חוגג יום הולדת,
והבוקר מספר שקיבל פדיון של פוליסה...
אתמול זה לא היה?
יתכן שהוא קנה 2 פוליסות. אחת מהם של ארי סילבר והשניה כבר נפדתה.
אני זוכר לפני חצי שנה שאמרו שבשעטו"מ נפטר אחד המוכרים

זבון וזבין

משתמש מקצוען
לכל המפקפקים
בחודש האחרון נפטר אחד המבוטחים - הראשון מאז הקמת החברה
וכל מי שרכש יחידות אמור לקבל בזמן הקרוב כ-40 אלף דולר ליחידה

לכל מי ששאל
דברתי מנסיון, וקבלנו היום את הכסף.
אשמח לתת פרטים גם למי שמתעניין בפוליסה החדשה שעדיין ניתן להצטרף אליה.
היא משתלמת יותר, בתום התקופה (כשהקשישה מתפקששת) מקבלים על כל יחידה 88,000$
השמות של הקשישים נשמרים בסוד מטעמים מובנים
@שואל לעניין זה לא לפני חצי שנה - אלא לפני 3 שנים - וזה היה מלווה בקמפיין שיווק אדיר על יחידות נוספות - דבר שהחשיד אותי (ועוד רבים) שזה לא חלק...

אגב,
כבר לפני 6-7 שנים (עוד לפני הקורונה...) כבר דנו באשכול הזה אם זה נורמלי שאף אחד מבעלי הפוליסות לא מת,

יאללה - ניפגש שוב בעוד 6-7 שנים - ובינתיים אולי ימות עוד אחד יחד עם קמפיין שיווק נוסף....

שואל לעניין

משתמש מקצוען
@שואל לעניין זה לא לפני חצי שנה - אלא לפני 3 שנים - וזה היה מלווה בקמפיין שיווק אדיר על יחידות נוספות - דבר שהחשיד אותי (ועוד רבים) שזה לא חלק...

אגב,
כבר לפני 6-7 שנים (עוד לפני הקורונה...) כבר דנו באשכול הזה אם זה נורמלי שאף אחד מבעלי הפוליסות לא מת,

יאללה - ניפגש שוב בעוד 6-7 שנים - ובינתיים אולי ימות עוד אחד יחד עם קמפיין שיווק נוסף....
קבענו
מסתמא יביאו את הארון לארץ ויעשו הלויה מכובדת

HILEL1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יתכן שהוא קנה 2 פוליסות. אחת מהם של ארי סילבר והשניה כבר נפדתה.
אני זוכר לפני חצי שנה שאמרו שבשעטו"מ נפטר אחד המוכרים
יכול להיות. אבל דיברו על אמינות החברה והוא הביא דוגמה מעצמו על פוליסה שיש לו. למה הוא לא הזכיר שיש לו פוליסה שנפדתה?

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שוב העלו חשדות שאני סוכן של ADR.
מה שגרם למחיקת כל ההודעות עם ההוכחות החותכות שהבאתי לאמינות הפוליסות.
אני מצהיר שמעולם לא הייתי סוכן שלהם.
בסך הכל ניסיתי למכור לאחרים את הפוליסה שקניתי.
מדובר בפוליסה של ארי סילבר שהוא בן 90 עם סיכוי רווח של 100%.
ומה שכתבתי שקיבלתי פדיון של פוליסה שהתממשה זו פוליסה נוספת שהייתה ברשותי.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
שוב העלו חשדות שאני סוכן של ADR.
מה שגרם למחיקת כל ההודעות עם ההוכחות החותכות שהבאתי לאמינות הפוליסות.
אני מצהיר שמעולם לא הייתי סוכן שלהם.
בסך הכל ניסיתי למכור לאחרים את הפוליסה שקניתי.
מדובר בפוליסה של ארי סילבר שהוא בן 90 עם סיכוי רווח של 100%.
ומה שכתבתי שקיבלתי פדיון של פוליסה שהתממשה זו פוליסה נוספת שהייתה ברשותי.
אני אוהב להתייחס לגופו של עניין - ולא לעניין של גופו....
אבל לאור החשדות אני רוצה להבהיר שאני אישית סובר ש @סוגרים שידוך מתנהל בישרות לאורך כל הדרך (אם כי - אני סובר שהוא טועה בכך שהוא סומך בעיניים עצומות על החברה),

מי שבודק את העמודים הראשונים של האשכול - רואה שהוא לא שיקר ולא הטעה בשום פרט -
ובהתחלה הוא אפילו פקפק - עד לרגע שהוא קיבל כסף רב - שזה גרם לו גם לקנות פוליסה נוספת וגם לנסות להביא עוד משקיעים מרצון כנה שגם הם ירוויחו,

אני בטוח שאם הפוליסה הראשונה שלו הייתה של מישהו אחר - הוא היה כותב כאן את המרמור שלו בתור אחד שהשקיעו לפני 12 שנים סכום רב וממשיך לשלם כל חודש - וביינתיים הזקן מצעיר ומצעיר....

חד וחלק..

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אוקיי לכל המפקפקים - שאפו
תמיד צריך להפעיל שכל
ועכשיו לעובדות
בסה"כ מת עד עכשיו 1 מהזקנים
(
יהודיה חסידת באבוב)
(2 דודים שלי שהשקיעו בפוליסה הזו הרוויחו סכום יפה מאוד)
ההשקעה שם היא נשימה עמוקה - שגר ושכח!
ההיא שמתה נפטרה לפני 2 או 3 שנים משהו כזה
זה מה שיש לי לומר
חוץ מזה שאני גם משקיע שם בפוליסה אחת סולידית
האם אני גם קרבן?
נחיה וההוא ימות ונדע

אחד שאכפת לו

משתמש חדש
אוקיי לכל המפקפקים - שאפו
תמיד צריך להפעיל שכל
ועכשיו לעובדות
בסה"כ מת עד עכשיו 1 מהזקנים
(
יהודיה חסידת באבוב)
(2 דודים שלי שהשקיעו בפוליסה הזו הרוויחו סכום יפה מאוד)
ההשקעה שם היא נשימה עמוקה - שגר ושכח!
ההיא שמתה נפטרה לפני 2 או 3 שנים משהו כזה
זה מה שיש לי לומר
חוץ מזה שאני גם משקיע שם בפוליסה אחת סולידית
האם אני גם קרבן?
נחיה וההוא ימות ונדע
נשמח לעוד קצת עובדות------
כמה שלמתם סכום התחלתי? (כולל "עלויות עו"ד" ו"עלויות רישום לקוח חדש")
מתי זה היה? (תאריך מדויק.)
כמה שילמתם כל חודש?
ומתי קיבלתם את הכסף?

עם הנתונים האלו נדע אם ההשקעה באמת היתה שווה (בואו נשווה לאותו תקופת זמן לסנפ--- או אפי' סתם לממוצע טווח ארוך של הסנפ...)

אחרי שדיברתי עם החברה- לא חושב שזה עוקץ (בניגוד להרבה דעות שמסתובבות פה בפורום)
אבל לדעתי- זה בהחלט לא שווה מבחינת סיכוי-סיכון.

אחד שאכפת לו

משתמש חדש
ועוד דבר-
סתם בשביל הידע (לא רוצה לבאס----)
הנתונים שהחברה מציגה כ"תשואה שנתית" הם מחשבים בצורה כזאת-
תשואה כוללת/מספר השנים.
לא ככה מחשבים ריבית דריבית...
אז אם מישהו הכפיל את הכסף שהוא השקיע שם- שאפו! אבל אם זה היה ב 10 שנים הוא עשה קצת יותר מ 7% שנתי ממוצע.
(לדוג' ב 8 שנים כשהתשואה הכוללת היא 114.16%, מוצג התשואה השנתית כ 14.89%, למרות שבאמת עם חשבון של ריבית דריבית התשואה היא 9.9 בקירוב.)

אחד שאכפת לו

משתמש חדש
1727715701679.png

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה