רעיון להשקעה ADR חברת השקעה בביטוחי חיים מישהו מכיר/ממליץ?

AR

משתמש רשום
פרטים על החברה? פרטים על אמינות ההשקעה? פרטים על סיכויי התשואה?
לכל אחד מהשאלות האלה יש תשובה שונה.

אני מכיר את התחום טוב מאוד, ומכיר את החברה גם, בדקתי אותם לעומק והם עושים רושם אמין מאוד.

אם תכוון את השאלה יותר ספציפית אשמח להרחיב.

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
היה פעם בפטנט רשום דיון שלם על הנושא, העורך של פטנט רשום בדרך כלל לא עושה הנחות, ושואל שאלות מביכות ויסודיות. והמסקנא שלו היה שזה אמין וכו'.

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי זה אמין אך לא מספיק ריווחי. אני לא כ"כ זוכרת את הנתונים שהיו בזמנו.
אבל אם מדובר בפוליסה שמתחלקת לכמות מסויימת של אנשים (שאני לא זוכרת את מספרה המדוייק) ןלאחר ניכוי עלויות התיק, דמי הניהול ובעיקר התשלום לזקן תמורת הפוליסה שלו בעד מה ששילם עד עתה והתשלום החדשי מידי חודש מעתה טעד פטירתו, אם הזקן לא ישבוק חיים תוך 15 שנה -לא יצא רווח. כך היה החישוב שלי...

אני מוסיפה שאני ממש לא זוכרת הכל, אולי זה היה חישוב ליותר שנים , לדוג' זקן בן 70 שמשוער שיכול להיפטר בסביבות גיל 90 , אז אם אכן הוא יחיה 20 שנה לא יישאר רווח,אם ימות לפני כן אז יצא רווח ולא אדיר כ"כ. הכל תלוי במס' היחידות, התשלום בסוף וגיל הזקן. אני זוכרת שהחלטתי לא ללכת על הכיוון ההוא בשל כך.
ייתכן ואני טועה....

• תודה
Reactions: srp

אספרה

כל מה שצריך כדי שמילים שהשמעתם יגיעו אל הדף
מנוי פרימיום
נכתב ע"י תרצונת;2339359:
בלי קשר אל החברה הנ"ל.
תבדוק אם הם עובדים רק במגזר החרדי,

אם כן, תצעק חזק "למהההה?" ותברח

אין לי מושג עם אילו מגזרים הם עובדים,
לא השקעתי אצלם ואין לי איתם כלום.
אבל שימי לב שלא מדובר בהשקעות בנכסים/ קרקעות/ מניות,
לכן הענין צריך בדיקה בצורות אחרות מהמקובל.

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מקפיץ.
כי נדרשתי לברר לשם השקעה.
מישהו בשנה האחרונה קיבל פרטים מדויקים יותר לענין האמינות?

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
שוחחתי עם סוכן השקעות.
טען ביושר שעל כל משקיע שם הוא מקבל יותר מאשר על הבאת משקיע לחברת השקעות רגילה.
טען שבמקרה הכי גרוע אין רווחים, אבל הפסדים בוודאות לא יהיה.
כלומר, הסיכון הוא לא הפסד.
הסיכון הוא ההתחייבות להשקיע איקס כסף למשך 5-25 שנה מהיום.
ואם מתי שהו לא תוכל יותר להמשיך להשקיע - לא תקבל בחזרה כלום ממה שהשקעת.
אם תשקיע עד הסוף - בוודאי שלא תפסיד את הקרן, ואולי תרוויח כפול מסכום ההשקעה.

אני - ברחתי, ומהר.

חיבור*

משתמש מקצוען
להלן סרטון שמסביר את השקעה שלהם. להבנתי הם אמינים, ומי שמחפש השקעה ללא סיכון ועם היתכנות יפה לרווחים מומלץ.

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני סתם שואל שאלה למי שמבין בזה:
כשהם אומרים "ללא סיכון" האם יתכן שהכוונה רק אם חברת הביטוח לא תקרוס...
דהיינו שמתחיבים כאן רק שאת הכסף שיגיע למבוטח מחברת הביטוח הם יחלקו בין המשקיעים אבל מה אם חברת הביטוח תפשוט רגל?
האם יש כאן מישהו ששאל אותם את השאלה הזו וקיבל תשובה מספקת?

ציפורים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני סתם שואל שאלה למי שמבין בזה:
כשהם אומרים "ללא סיכון" האם יתכן שהכוונה רק אם חברת הביטוח לא תקרוס...
דהיינו שמתחיבים כאן רק שאת הכסף שיגיע למבוטח מחברת הביטוח הם יחלקו בין המשקיעים אבל מה אם חברת הביטוח תפשוט רגל?
האם יש כאן מישהו ששאל אותם את השאלה הזו וקיבל תשובה מספקת?
לא דיברתי איתם.
אבל מאמין שבאותיות הקטנות תראו משהו בנוסח הזה:
"אם הכסף לא יגיע אלינו מחברת הביטוח, מכל סיבה שהוא, אנחנו לא מחויבים כלום כלפי המשקיע"
וזה מאוד הגיוני, קנית פוליסה, קנית עם זה את כל החיובים והסיכונים והכל...
הם רק מגבשים קבוצה של 20 איש, בודקים בשבילך את הפוליסה וכו'.
במילים אחרות 'מתווכים'.

חיבור*

משתמש מקצוען
כגובה הסיכון כך גובה הסיכוי לרווח. אין דבר כזה סיכון טפסי ורווח מקסימלי! זה עבודה בעיניים.
אין לי עניין לשכנע מישהו אבל תביאו טענות הגיוניות שמסבירות את מה שכתבתם לא רק סיסמאות.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
כל א
אין לי עניין לשכנע מישהו אבל תביאו טענות הגיוניות שמסבירות את מה שכתבתם לא רק סיסמאות.
כל אחד שיש לו קצת שכל ושמע פעם על השקעות יודע שאין דבר כזה. את באמת חושבת שיש כסף חינם על הרצפה? להשקיע בלי סיכון ולקבל רווח? ברור שזה לא הגיוני!! ככל שהסיכון יותר גבוה כך הסיכוי לרווח יותר גבוה. אני לא צריכה להביא תירוצים למה שאמרתי וזה לא סיסמאות, מי שצריך להוכיח שדבריי לא נכונים זה מי שאומר שיש דבר כזה השקעה עם אפס סיכון ומקסימום רווח. ככה בדיוק הציבור שלנו נופל שוב ושוב בפירמידות, בזה שמאמינים בתמימות להבטחות של 0 סיכונים ומקסימום תשואות. רק שלא יאבדו דירות שהורים קנו בדמים, בגלל "עסקה נדירה עם 0 אחוז סיכון ותשואה של 20% בשנה"!!!

רוטב שום

משתמש מקצוען
הסיכון הוא שכל הכסף שהשקעת לא יחזור אליך אף פעם
השאלה עד כמה חשוב לך ה- 20/30 אש"ח שתשקיע

חיבור*

משתמש מקצוען
כל אחד שיש לו קצת שכל ושמע פעם על השקעות יודע שאין דבר כזה. את באמת חושבת שיש כסף חינם על הרצפה? להשקיע בלי סיכון ולקבל רווח? ברור שזה לא הגיוני!!
אם אני קונה עגבניות מהחקלאי ב0.5 שקל לקילו, ואני מוכר אותם ב1 שקל לקילו בדוכן בכניסה לבניין זו השקעה עם סיכון אפסי ועם ריוח בטוח. אז ככה שיש כזה דבר סיכון אפסי ולהרוויח. זה לא כסף חינם על הרצפה! משלמים במשך תקופה סכום חודשי דיי גדול.
הסיכונים היחידים שיש פה הם 2: 1. שחברת הביטוח לא תשלם את הפרמיה שהבטיחה. 2. שמשרד העו"ד מישראל שהוא הנאמן על הכסף, ירמה ולא ישלם לי את חלקי. זה כל הסיכון. אדרבא תמצאו סיכון אחר.
ככל שהסיכון יותר גבוה כך הסיכוי לרווח יותר גבוה. אני לא צריכה להביא תירוצים למה שאמרתי וזה לא סיסמאות, מי שצריך להוכיח שדבריי לא נכונים זה מי שאומר שיש דבר כזה השקעה עם אפס סיכון ומקסימום רווח. ככה בדיוק הציבור שלנו נופל שוב ושוב בפירמידות, בזה שמאמינים בתמימות להבטחות של 0 סיכונים ומקסימום תשואות. רק שלא יאבדו דירות שהורים קנו בדמים, בגלל "עסקה נדירה עם 0 אחוז סיכון ותשואה של 20% בשנה"!!!
כאמור זה שוב סיסמאות. תלמדו מה השקעה המדוברת ותדברו עליה ספציפית.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה