דרוש מידע 8/16 - צום לסירוגין, מניסיון בלבד

מעל הכנרת

משתמש רשום
האם בצום מותר לשתות קפה עם חלב? ומה לגבי אכילה בשבת ובאירועים שזה בערב?

פ.נ

משתמש מקצוען
האם בצום מותר לשתות קפה עם חלב? ומה לגבי אכילה בשבת ובאירועים שזה בערב?
ארועים פשוט אוכלים מסטיק...
(היה לי החודש הזה מלא ארועים בלי עין הרע!!ופשוט לא אכלתי כי סתם כך אוכל של חתונה זה אוכל מגעיל אז למה אני היתבזבז על זה והתגובות אחר כך היה מדהימות......לאנשים שפגשו אותי חודש אחר כך)
אגב טיפ לכל אילה שמתייאשות באמצע..
מי שמיתייאש באמצע יכול יום אחד לאכול ירק כל שהו.......

פ.נ

משתמש מקצוען
כל הכבוד לכם, אני ואשתי התחלנו את הדיאטה הזאת ביחד והחזקנו מעמד 8 שעות, אחרי זה נשברנו,
אבל מניסיון הדבר שהכי עוזר, זה הליכות, אני עצמי עשיתי הליכות כל יום כמעט שעה, ואכלתי כרגיל, למעט דברים מלאי שומן וסוכר,
וירדתי בערך 25 קילו בשנה,
והדבר הכי חשוב בזה שלא השמנתי את מה שירדתי מיד אחרי שהפסקתי עם זה בשונה מכל הדיאטות האחרות,
בדוק ומנוסה..
הליכות זה לא סותר ביכלל!!
אבל רואים תוצאות רק אחרי המון זמן....צריך לא להיתייאש!!

פ.נ

משתמש מקצוען
האם בשיטה של צום לסירוגין רואים תוצאות מהירות? ןמה את עושה בשבת?
מה זה אומר צום לסרוגין??
ובשבת כמו שכתבי אני אוכלת הכל כרגיל(מין הטבע שאני אוכלת פחות כי הגוף מיתרגל לפחות אוכל)
אני יכולה להגיד לך בסוגרים שכן אכלתי עוגה,,,,,,

מעל הכנרת

משתמש רשום
מה זה אומר צום לסרוגין??
ובשבת כמו שכתבי אני אוכלת הכל כרגיל(מין הטבע שאני אוכלת פחות כי הגוף מיתרגל לפחות אוכל)
אני יכולה להגיד לך בסוגרים שכן אכלתי עוגה,,,,,,
השיטה שאת עושה לא? 8 שעות לאכול ו16 לצום

מונטיפיורי

משתמש פעיל
אני גם עושה את השיטה של 8/16 והתרגלתי אליו ואני חיה כך קבוע .כך שאם יש לי אירוע בערב ואכלתי (ואני משתדלת לאכול באירוע רק את המנה הראשונה בלי נטילת ידיים ובלי פחמימה כמובן גם בלי מנה אחרונה) באותו לילה קשה לי להרדם והשינה שלי לא טובה בעקבות האוכל.
רק מה שמחזיק אותי שאני לא קיצונית.. אני לא יכולה בלי קפה(אני יודעת כמה זה לא טוב אבל אני מכורה...אם לא נהיה לי כאבי ראש נוראיים..)
לכן אני כן שותה על הבוקר קפה ללא סוכר. אפילו שאני עדיין ב"צום" ומתחילה לאכול את השמונה שעות רק מ-11:00 עד 7:00 בערב.
והכי חשוב זה להתעמל רבע שעה בלבד או על הבוקר או בערב . עדיף על קיבה ריקה.
זאת לא דיאטה זה דרך חיים בריא.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
כל הכבוד לכם, אני ואשתי התחלנו את הדיאטה הזאת ביחד והחזקנו מעמד 8 שעות, אחרי זה נשברנו,
כתבתי את זה ביום הראשון שהתחלתי את הדיאטה...

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
כרגע אני מרוצה ממה שירדתי
כל שינוי בתזונה משפיע על המשקל (לטובה או להיפך) וגם אדם שסופר קלוריות או מחליט שאוכל 6 ארוחות ביום ולא נוגע באוכל בין הארוחות, יכול להיות מרוצה מעצמו ומהירידה במשקל.
בדיאטת צום לסירוגין-8/16 המשוואה פשוטה: אכילת משהו מתוק (לאו דווקא בעל ערך קלורי) = גורמת להפרשת אינסולין. הפרשת אינסולין חוסמת לכבד (ולא רק) את הגישה למאגרי השומן שאנחנו כל כך רוצים לשרוף.
ולכן כדי להצליח בשיטה הנ''ל חייבים להתנזר מכל דבר מתוק או מעורר הפרשת אינסולין אפילו קטנה בשעות הצום.
אשמח להסביר עוד (זה עוזר לי להבין יותר טוב).

פ.נ

משתמש מקצוען
כל שינוי בתזונה משפיע על המשקל (לטובה או להיפך) וגם אדם שסופר קלוריות או מחליט שאוכל 6 ארוחות ביום ולא נוגע באוכל בין הארוחות, יכול להיות מרוצה מעצמו ומהירידה במשקל.
בדיאטת צום לסירוגין-8/16 המשוואה פשוטה: אכילת משהו מתוק (לאו דווקא בעל ערך קלורי) = גורמת להפרשת אינסולין. הפרשת אינסולין חוסמת לכבד (ולא רק) את הגישה למאגרי השומן שאנחנו כל כך רוצים לשרוף.
ולכן כדי להצליח בשיטה הנ''ל חייבים להתנזר מכל דבר מתוק או מעורר הפרשת אינסולין אפילו קטנה בשעות הצום.
אשמח להסביר עוד (זה עוזר לי להבין יותר טוב).
אשמח שתסבירי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה