דרוש מידע 8/16 - צום לסירוגין, מניסיון בלבד

פ.נ

משתמש מקצוען
אם חלב את שותה בכיף, הבעיה לא היתה בחלבי (רוב הבעיות לסובלים בחלבי נובעים מהלקטוז, שנמצא בכמויות גבוהות במיוחד בחלב)
קודם לא רשמתי שהבעייה בחלבי אלא שכנראה אכלתי מעבר למה שהייתי צריכה.....
אגב רגישות לחלבי זה לאו דווקא לחלבי זה יכול להיות להמון שברים שהם חלביים(יש מלא רגישים לשוקו ולא לחלב)

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אגב רגישות לחלבי זה לאו דווקא לחלבי זה יכול להיות להמון שברים שהם חלביים(יש מלא רגישים לשוקו ולא לחלב)
אז הוא רגיש לקקאו. זה לא קשור לנידון

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ברגע שלא אוכלים הרבה זמן דבר מסויים הגוף מפתח נוגדנים למאכל מסויים ואפשר לפתח אלרגיה, גם אם בחיים לא היית אלרגית לחלב (לא דווקא חלב לכל מאכל)

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
איזה ערך תזונתי יש בחלב, מלבד סידן?
לי זכור שכוס חלב זה 200 קלוריות, אבל לידי את המוצר, כך שלא יכולה לומר בוודאות.
בכל אופן, סלט גדול ועשיר עם ביצה אחת - ודאי שמגיעה לכ-120 קלוריות ולא יותר.
מדברת על העיקרון.
ואם היא שותה כוס ועוד אחת, גם לשיטתך זה 240 קלוריות, וסלט עם ביצים משביע עוד יותר
גם מהסידן שיש בו לא ברור מה באמת נכנס לגוף.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
לטענת אביב גיל - יש הרבה יותר נזק ממוצרי חלב וגבינות ( חוץ מחמאה וגבינות קשות) מאשר תועלת וטוענים שיש במוצרי חלב הורמוני גדילה שמגדילים את הגוף ומפריעים לירידה במשקל.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
לטענת אביב גיל - יש הרבה יותר נזק ממוצרי חלב וגבינות ( חוץ מחמאה וגבינות קשות) מאשר תועלת וטוענים שיש במוצרי חלב הורמוני גדילה שמגדילים את הגוף ומפריעים לירידה במשקל.
מכירה את כל הדיונים בתחום (בכ"ז כותבת הרבה כתבות בריאות).
יש עוד מומחי תזונה מאביב גיל.
לכן ציינתי שאני לא נכנסת לסוגיה הזו. גם אם נגיד שהסידן בו שווה ויעיל - אין בו עוד הרבה מה לתרום. אין חולק ש'דף' גבינה צהובה יותר רווחי מבחינה תזונתית

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לגבי 8/16 אני התחלתי אותה בלי להכיר.
סתם הייתי נשקלת כל בוקר וגיליתי שכשאני לא אוכלת בערב אני שוקלת פחות
השבועיים הראשונים הייתי צריכה הרבה מוטיבציה כדי להמשיך.
אחרי שבועיים כבר נהייה לי קשה לאכל בלילה
אכלתי ארוחת ערב עם הילדים בשש ולא יכולה להכניס לפה כלום.
ואז איך שהוא לא יצא לי להישקל. ואחרי חצי שנה גיליתי שירדתי 4 קילו בלי לעשות כלום ובלי לשמור כלום.
לאכל רגיל וארוחת ערב בשש.

סתם כך לפי הרמב"ם, ורוב שיטות הבריאות המקובלות היום לא בריא בכלל לאכל בלילה

חיה על המוזיקה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
]פת שחרית זה לחם או מזונות שזה מאוד חשוב בבוקר אומרים שארוחת בוקר צריך להיות המלך כי הוא פותח לנו את היום ארוחת צהרים המלכה ארוחת ערב הנסיך מאוד חשוב להפסיק לאכול לפחות שעתיים לפני השינה ויש כאלה שמקשרים שינה טובה וירידה במישקל

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
]פת שחרית זה לחם או מזונות שזה מאוד חשוב בבוקר אומרים שארוחת בוקר צריך להיות המלך כי הוא פותח לנו את היום ארוחת צהרים המלכה ארוחת ערב הנסיך מאוד חשוב להפסיק לאכול לפחות שעתיים לפני השינה ויש כאלה שמקשרים שינה טובה וירידה במישקל
הרמב"ם אמר את זה.
אגב, כל מחקרי הסוכרת מוכיחים באופן חד משמעי שארוחת בוקר איכותית יעילה באיזון הסוכר, ומשפיעה על האיזון לאורך היום כולו (כשראיינתי את פרופ' ויינשטיין, שאלתי אותו עד מתי זה נקרא בוקר. הוא אמר ש-12.00. ז"א עדיף לאכול לפני 12 בבוקר)

ברכון

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע מהמנוסות כאן:
1.איך צלחתן את הדיאטה בשבת (ליל שבת - ארוחה בשעה מאוחרת יחסית, ובבוקר בשעה מוקדמת יחסית...)
2. קפה על הבוקר - או שלא בשעות הארוחות, אפשרי?(עם ממתיק ומעט חלב...)

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
אשמח לשמוע מהמנוסות כאן:
1.איך צלחתן את הדיאטה בשבת (ליל שבת - ארוחה בשעה מאוחרת יחסית, ובבוקר בשעה מוקדמת יחסית...)
1. שבתות החורף הרבה יותר קלות כי הסעודה בלילה מתחילה מוקדם (גם אם נגמרת מאוחר, אין חובה לאכול כל עוד כולם אוכלים...) ובבוקר אפש' להתחיל באזור 11 ומגיעים ל15-16 שעות כמעט ומקסימום בשבת עושים פחות שעות צום.
2. קפה על הבוקר מותר ללא שום ממתיקים (כיון שהם מעוררים הפרשת אינסולין שנוגדת את כל תהליך שריפת השומן) וללא חלב.
בתוך ה8 שעות בין הארוחות ברור שמותר! מה גם שלשיטתם של הרבה מהתזונאים ממתיקים מזיקים יותר מסוכר לבן ואולי עדיף סוכר כפשוטו.

פ.נ

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע מהמנוסות כאן:
בשבת לצערי בחורף אין מצב לשמור(בקיץ בפרט)
פשוט אוכלים רגיל(בסעודה לא נוגעים במנות אחרונות ,חלה לאכול רק מה שצריך)
לגבי קפה ממולץ מאוד להימנע(אמרו שהוא רק מונע לרדת ממשקל יש לו המון חזרונות!!

פ.נ

משתמש מקצוען
אני שותה חלב כי בן אדם צריך שיהיה לו סידן בגוף......
(עשיתי דיאטה לפני שנה ונמנעתי מחלב ואחרי כמה זמן ראיתי לבן בציפורנים )
בגדול בדיאטה צריך להקפיד על הכל (גם שומנים)

פ.נ

משתמש מקצוען
ברגע שלא אוכלים הרבה זמן דבר מסויים הגוף מפתח נוגדנים למאכל מסויים ואפשר לפתח אלרגיה, גם אם בחיים לא היית אלרגית לחלב (לא דווקא חלב לכל מאכל)
נכון לגמרי...
נגעתי ברביולי אחרי אולי שנה שלא טעמתי ולדעתי זה מה שעה לי את זה

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
בכל דיאטה כמעט הדגש הוא על כל אבות המזון והשאלה היא המינון.
מה שברור שבצום לסירוגין הדגש הוא על אכילת חלבונים שומנים וירקות ופחות פחמימות ואם כן אז מורכבות ולא ריקות ופשוטות.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
א. אם אין בעיות סוכר - אל תכניסו את הרעל הזה לגוף שלכם. מעבר להיותו לא בריא (והתבטאתי בעדינות...) - הוא מתמצק בבטן, אוגר את השומנים ומפריע לירידה במשקל. חבל על העבודה שלכם.
ב. אם אתם בעניין של שמירת משקל - עדיף חלב לא חלבי. משקה שיבולת שועל, למשל, הרבה יותר מומלץ ובריא.
ג. אפשר לנסות לשתות קפה בלי סוכר. נטו עניין של הרגל. מפחיתים את הסוכר בהדרגה.
אני שותה חלב כי בן אדם צריך שיהיה לו סידן בגוף......
(עשיתי דיאטה לפני שנה ונמנעתי מחלב ואחרי כמה זמן ראיתי לבן בציפורנים )
המלצתי: חפשי לך סידן ממקור מומלץ יותר.
לכי לכיוון הטחינה, שעשירה מאד בסידן, ובעוד כמה דברים טובים. אגוזים. ואם את רוצה חלבי - גבינה צהובה. החלב זה צחוק. יש בו יותר סוכר מסידן

פ.נ

משתמש מקצוען
א. אם אין בעיות סוכר - אל תכניסו את הרעל הזה לגוף שלכם. מעבר להיותו לא בריא (והתבטאתי בעדינות...) - הוא מתמצק בבטן, אוגר את השומנים ומפריע לירידה במשקל. חבל על העבודה שלכם.
ב. אם אתם בעניין של שמירת משקל - עדיף חלב לא חלבי. משקה שיבולת שועל, למשל, הרבה יותר מומלץ ובריא.
ג. אפשר לנסות לשתות קפה בלי סוכר. נטו עניין של הרגל. מפחיתים את הסוכר בהדרגה.

המלצתי: חפשי לך סידן ממקור מומלץ יותר.
לכי לכיוון הטחינה, שעשירה מאד בסידן, ובעוד כמה דברים טובים. אגוזים. ואם את רוצה חלבי - גבינה צהובה. החלב זה צחוק. יש בו יותר סוכר מסידן
קיבלתי.....
נראה עם באמת יהיה תוצאות עוד שבוע....

אביל'ל

משתמש פעיל
כל הכבוד לכם, אני ואשתי התחלנו את הדיאטה הזאת ביחד והחזקנו מעמד 8 שעות, אחרי זה נשברנו,
אבל מניסיון הדבר שהכי עוזר, זה הליכות, אני עצמי עשיתי הליכות כל יום כמעט שעה, ואכלתי כרגיל, למעט דברים מלאי שומן וסוכר,
וירדתי בערך 25 קילו בשנה,
והדבר הכי חשוב בזה שלא השמנתי את מה שירדתי מיד אחרי שהפסקתי עם זה בשונה מכל הדיאטות האחרות,
בדוק ומנוסה..

AdiTec

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע מהמנוסות כאן:
אני שמעתי בשם רופא- שצריך בדיאטה הזו יום אחד שבה אוכלים רגיל (שבת) כי אחרת הגוף "נלחץ" ולא שורף שומנים אלא אוגר אותם... (אני עשיתי ככה וירדתי יפה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה