תח"צ תחבורת מודיעין עילית - חברת קווים

מצב
הנושא נעול.

מר דרור

משתמש צעיר
התחבורה הציבורית במודיעין עילית באמת זוועה!!!
אני חושבת שיש כמה דברים שיעשו את התחבורה בתוך העיר יותר יעילה.
דבר ראשון, שהאוטובוס יסע רק ברחובות מרכזיים!!! זה לא הגיוני המצב שאוטובוס בינעירוני עושה בעיר מסלול של אוטובוס פנימי! זה מעצבן את הנהג, זה מעצבן את הנוסעים, ומאריך את זמן הנסיעה משמעותית!!!
דבר נוסף, הייתי ממליצה לבטל בקווי מודיעין עילית לירושלים 2 קווים. נגיד, שלא יהיה 310 אלא רק 320 שיעבור רק ברחובות מרכזיים, ותחילת המסלול שלו בק"ס יהיה במסלול של 340!!!
קו 340 יתבטל וקו 330 יאריך טיפה את המסלול וימשיך גם לשכונות החדשות!!!
אם התחבורה תשתנה ככה, כמות הקווים תהיה מתוגברת משמעותית!!! (כי יש רק 2 קווים נניח כל רבע שעה עשר דקות) שלא נכנסים לכל הכוכים. הנסיעה תתיעל הנהגים לא יהיה עצבנים השירות יוטב ולתושבים תהיה הקלה משמעותית!!!
תחשבו על זה...
אם יורשה לי לחלוק!
התחבורה היא זוועה בשנתיים האחרונות - כי החברה מקרטעת ואולי מזלזלת בנסיעות
דוקא החלוקה הזאת ל-4 לדעתי היא גאונית!
1. קודם כל להאריך מסלול לכאורה מאריך זמן נסיעה, אני טועה בחישוב? אז מה הרוחנו?
2. שנית, בקרית ספר בשונה לחלוטין מירושלים ובני ברק, השימוש בתחב"צ לנפש הרבה יותר גבוה, מכיון שמדובר במשפחות צעירות שיש להם הרבה סיבות לצאת מהעיר, והשימוש דומיננטי פי כמה בכל רחוב!.
3. המרחקים מרחוב לרחוב הם כמו 3 רחובות בב"ב וירושלים.
4. למה לתת לכולם להיסחב אם האוטובוס מתמלא בין כו"כ מ2-3 רחובות, וכך יש גם שירות נח בהרבה.
5. אם ב"ה יש לכם ילדים, אתם יודעים מה המשמעות של סחבת. זה סיפור של ממש, ורוב התושבים כנראה לא היו מוותרים על תחנה ליד הבית.
6. רק תחושה, שלא בדקתי עובדתית: שמכיון שיש יותר חלופות יש יותר זמינות בסה"כ, לעומת ערים עם חלופה 1 או 2.

שמואל מאיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
רק מעדכן, מביתר לירושלים יש 9 קווים לפחות, זה שלמודיעין עילית אין מספיק קווים לשום מקום זה לא אומר שזה חייב להישאר ככה
התכוונתי לומר שרמת הביקוש לנסיעות ממודיעין עילית לבית שמש זה לא אותה רמת ביוקש לנסיעות ממודיעין עילית לירושלים ולכן נראה לי לא מוצדק להפעיל 4 קווים יומיים ממודיעין עילית לבית שמש

שמואל מאיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
על זה אנחנו מתלוננים
אלו 2 ציבורים,
2 מקומות נפרדים לחלוטין,
אם תושבי אזור אשתאול צריכים אוטובוס למודיעין אפשר לפתוח להם קו נוסף.

וזה בערך מה שהצעתי למשרד התחבורה

1688627744900-png.1415648

לא נראה לי שיש הצדקה להפעיל קו מיוחד בשבילם

בקבוק מים

משתמש פעיל
למה הקו של בית שמש מגיע למסוף?
זה לוקח המון זמן , במיוחד שגם בתוך בית שמש אני צריכה קו פנימי
לוקח לי שעתיים מדלת לדלת . חוץ מזה שזה המון כסף 2 עירוני +בינעירוני
וגם זה שיש אוטובוס פעם בשעה ואם האוטובוס מלא ולא עוצר/הקו הפנימי מאחר צריך לעמוד שעה בתחנה
ובשעות הלילה שיש שמחות יש אוטובוס או ב 7 וחצי או ב 8 וחצי . ז"א אני צריכה לצאת ב7 מהבית בשביל הקו של 7 וחצי. כי הקו של 8 וחצי מידי מאוחר (שיעשו גם קו ב8)
ולמה 885 צריך להסתובב את כל הקריה וחפציבה עם כל הכיכרות שמבחילות אבל לזכריה נריה או לא יכול להגיע?
40 דקות בתוך עיר +חצי שעה בין עיר לעיר זה לא פורפציונלי

נערך לאחרונה ב:

sk1203

משתמש מקצוען
התחבורה הציבורית במודיעין עילית באמת זוועה!!!
אני חושבת שיש כמה דברים שיעשו את התחבורה בתוך העיר יותר יעילה.
דבר ראשון, שהאוטובוס יסע רק ברחובות מרכזיים!!! זה לא הגיוני המצב שאוטובוס בינעירוני עושה בעיר מסלול של אוטובוס פנימי! זה מעצבן את הנהג, זה מעצבן את הנוסעים, ומאריך את זמן הנסיעה משמעותית!!!
דבר נוסף, הייתי ממליצה לבטל בקווי מודיעין עילית לירושלים 2 קווים. נגיד, שלא יהיה 310 אלא רק 320 שיעבור רק ברחובות מרכזיים, ותחילת המסלול שלו בק"ס יהיה במסלול של 340!!!
קו 340 יתבטל וקו 330 יאריך טיפה את המסלול וימשיך גם לשכונות החדשות!!!
אם התחבורה תשתנה ככה, כמות הקווים תהיה מתוגברת משמעותית!!! (כי יש רק 2 קווים נניח כל רבע שעה עשר דקות) שלא נכנסים לכל הכוכים. הנסיעה תתיעל הנהגים לא יהיה עצבנים השירות יוטב ולתושבים תהיה הקלה משמעותית!!!
תחשבו על זה...
שום דבר לא יתייעל.
האוטובוסים יהיו רק הרבה יותר מפוצצים.
(ע"ע 310 ו320 שאין להם כוכים במסלול, ובכל זאת מפוצצים)
לא באמת יצא אוטובוס כל חמש דקות
אפשר ורצוי להוסיף אוטובוסים, כל מסלול יתקבל, אבל לא במקום האוטובוסים הקיימים.
גם 330 ו340 לא עוברים בכ"כ הרבה כוכים, כהגדרתך, פשוט הרחובות בשחונות האלה מאוד מאוד צרים.

A052

משתמש סופר מקצוען
אין מעבר בין עירוני (15 ק"מ) לבינעירוני (40 ק"מ).

y0527183770

משתמש רשום
אוייי זה זוועה נוסעת יום יום ומצטרפת למחאה
א"א ככה יותר!!!!!
שיעופו לכל הרוחות...

מר דרור

משתמש צעיר
נהג חרדי בק"ס אמר לי כך:
(אחרי ש-2 אוטובוסים לא הגיעו)
מנהלי התחנה הן ערבים,
ואנחנו = הנהגים החרדיים
סובלים מהם יותר מכולכם
הם עושים לנו את המוות
בשביל איחור של כמה דק' מורידים לנו נקודות
תוקעים אותנו עם הנסיעות הקשות
נהג חרדי שרוצה להתקבל מערימים עליו קשיים
ונהג ערבי אהלן וסהלן..
ומי מדבר על איחורים וחיסורים..
מה עושים?

נערך לאחרונה ב:
הרבנים קבעו את זה בהתחלה בגלל שהוא עצר בקניון של מודיעין (לא נכנס לדיון של מוצדק או לא)
היום שיש את קו 15 באמת הגיע הזמן לשנות
ת'כלס, הייתי משנה קצת את המסלול של קו 15. שבסוף המסלולהוא לא יגיע לקניון עזריאלי. כי סתם חבל. הרבה בחורים ונערות שרוצים להתפתח עולים על הקו הזה והדרך בשבילם מהירה ונוחה!!!!
צריך את קו 15, בוודאי! אבל שלא יגיע עד הקניון!
מסכימים איתי?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ת'כלס, הייתי משנה קצת את המסלול של קו 15. שבסוף המסלולהוא לא יגיע לקניון עזריאלי. כי סתם חבל. הרבה בחורים ונערות שרוצים להתפתח עולים על הקו הזה והדרך בשבילם מהירה ונוחה!!!!
מסכימים איתי?
לא, לשכת התעסוקה נמצאת בקניון ומאות נשים נוסעות לשם מידי יום
חוץ מזה שזה מגיע לרכבת ומשם לכל רחבי הארץ בקלות ובמהירות
והרבנים היום לא מתערבים כלל בנושא התחב"צ, כל זה שייך להיסטוריה

חרישאי

משתמש מקצוען
מסכימים איתי?
הייתי מבטל גם את קוי מודיעין בכלל, אולי בכלל תחצ בינעירוני מודיעין עילית, ח"ו שלא תהיה התפתחות

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
מסכימים איתי?
אתה רציני?
הלוואי שבחורי ישראל יסתובבו רק בקניון במודיעין תחת עיניהם הפקוחות של נשות ק"ס...
וכמה זמן ייקח לבחור משועמם ללכת ברגל מצומת שילת עד לקניון?

אחרי כל הרעיונות החונקים שייצרה העיר ק"ס , לא ראינו שיש שם פחות נשירה מערים אחרות. היצה"R יודע להתאים את עצמו לכל מקום.

sk1203

משתמש מקצוען
מסכימים איתי?
מה זה יעזור?
אולי גם תשנה את המסלול של קווי בני ברק שלא יגיע לקניון איילון?
ואת קווי ירושלים שלא יגיעו לבנייני האומה = יפו, למי שלא יודע
ואולי בכלל יהיה הגבלה על כרטיסי הרב קו של בני הנוער מק"ס שלא יגיעו לאזורי הקניונים.

יש דברים שאי אפשר למנוע.
בחור שרוצה ללכת לקניון ימצא את הדרך להגיע לשם גם אם לא יהיה קו 15, וגם אם הוא יהיה אבל לא יגיע עד הקניון.
(לגבי נערות אני חושבת שההשקעה צריכה להיות יותר במישהי אחראית שתלך איתן, אבל זה כבר נושא שלא קשור לאשכול)

המציאות היום היא שיש מספיק אופציות היום לבחור להתפתח, לצערנו, בתוך מודיעין עילית, כך שהאוטובוס לפה או לשם לא כ"כ משנה את העניין

sk1203

משתמש מקצוען
את זה דווקא עשו
היום זה מגיע לשם בגלל העבודות בבר אילן
אני יודעת שעשו,
מה שהתכוונתי לומר הוא שלא נראה לי שיעזור משהו להזיז את קו 15 מהקניון,
מי שירצה יגיע לקניון, וחבל על הטרחה שזה יעשה להרבה נשים שצריכות להגיע לשם

מה זה יעזור?
אולי גם תשנה את המסלול של קווי בני ברק שלא יגיע לקניון איילון?
ואת קווי ירושלים שלא יגיעו לבנייני האומה = יפו, למי שלא יודע
ואולי בכלל יהיה הגבלה על כרטיסי הרב קו של בני הנוער מק"ס שלא יגיעו לאזורי הקניונים.

יש דברים שאי אפשר למנוע.
בחור שרוצה ללכת לקניון ימצא את הדרך להגיע לשם גם אם לא יהיה קו 15, וגם אם הוא יהיה אבל לא יגיע עד הקניון.
(לגבי נערות אני חושבת שההשקעה צריכה להיות יותר במישהי אחראית שתלך איתן, אבל זה כבר נושא שלא קשור לאשכול)

המציאות היום היא שיש מספיק אופציות היום לבחור להתפתח, לצערנו, בתוך מודיעין עילית, כך שהאוטובוס לפה או לשם לא כ"כ משנה את העניין
התכוונתי רק שלא יקלו להם את החיים!
רוצים קניון? לכו, בחירה חופשית שלכם, אבל למה הקלות הבלתי נסבלת הזאת?
בשביל להגיע לקניון אילון וגם ליפו, זה דורש מאמץ לפחות. ככה שיהיה גם לקניון במודיעין. הם יוכלו להגיע, בחירה שלהם, אבל שלא יגישו להם את הקניון על מגש של כסף!!!
לא!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה