תח"צ תחבורת מודיעין עילית - חברת קווים

מצב
הנושא נעול.

sk1203

משתמש מקצוען
התכוונתי רק שלא יקלו להם את החיים!
רוצים קניון? לכו, בחירה חופשית שלכם, אבל למה הקלות הבלתי נסבלת הזאת?
בשביל להגיע לקניון אילון וגם ליפו, זה דורש מאמץ לפחות. ככה שיהיה גם לקניון במודיעין. הם יוכלו להגיע, בחירה שלהם, אבל שלא יגישו להם את הקניון על מגש של כסף!!!
לא!!!
ומה עם כל הנשים שנוסעות ללשכה?
בשביל כמה חבר'ה שבכל מקרה אם הם ירצו הם יגיעו לכל מקום צריך להטריח אותן לעבור אוטובוסים או ללכת ברגל?
גם קניון איילון וגם יפו לא דורשים שום דבר חוץ מזמן ו12 ש"ח בערך צבור (יודעת מה, שיהיה 24, גם לחזור) או חופשי.
לא חושבת שזה יהיה אפקטיבי
ובינינו, מי שרוצה להתקלקל יוצא קודם לכביש הראשי בליל שבת (או בסתם לילה)

מי אני ומה שמי

משתמש רשום
בשביל להגיע לקניון אילון וגם ליפו, זה דורש מאמץ לפחות. ככה שיהיה גם לקניון במודיעין. הם יוכלו להגיע, בחירה שלהם, אבל שלא יגישו להם את הקניון על מגש של כסף!!!
לא!!!
להגיע לאיילון יותר קל! כל קו לבני ברק תחנה אחרונה
לא צריך לצאת חצי שעה קודם מהבית כדי לתפוס את קו 15 ולנסע בעמידה.

וחוץ מזה שהמטרה של קו 15 זה בין השאר רכבת מודיעין שמשמשת עשרות נשים וגברים כל יום ( והראייה שקו 15 מסונכרן עם הזמנים של הרכבת)
בנוסף ללשכת התעסוקה כמו שצוין לעיל ולעוד מקומות תעסוקה ברחבי מודיעין.

ואני מחכה שיהיה כבר קו לתל אביב ונשות קרית ספר היקרות לא יצטרכו להטלטל ב2-3 אוטובוסים לכל כיוון,
לבלות עם בנדודינו בבקרים, ולהיצלות ב 16:00 בצומת שילת ולהתפלל לנס שיעבור אוטובוס מירושלים שגם יואיל בטובו לעצור..

נערך לאחרונה ב:

sk1203

משתמש מקצוען
ואני מחכה שיהיה כבר קו לתל אביב ונשות קרית ספר היקרות לא יצטרכו להטלטל ב2-3 אוטובוסים לכל כיוון,
לבלות עם בנדודינו בבקרים, ולהיצלות ב 16:00 בצומת שילת בצהרים ולהתפלל לנס שיעבור אוטובוס מירושלים שגם יואיל בטובו לעצור..
ואז כמובן יגידו מי שיגידו שצריך למנוע מנערי ונערות מודיעין עילית ליסוע כ"כ בקלות לת"א,
או לפחות לא להגיש להם את זה על מגש של כסף אלא שיתאמצו בשביל זה

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ת'כלס, הייתי משנה קצת את המסלול של קו 15. שבסוף המסלולהוא לא יגיע לקניון עזריאלי. כי סתם חבל. הרבה בחורים ונערות שרוצים להתפתח עולים על הקו הזה והדרך בשבילם מהירה ונוחה!!!!
צריך את קו 15, בוודאי! אבל שלא יגיע עד הקניון!
מסכימים איתי?
אני מדמיין את הבחור שרוצה 'להתפתח',
אורז את מטלטליו ועולה בהתרגשות על קו 15
אבל, אויה! האוטובוס עצר לפני הקניון!
הוא מיד יורד מהאוטובוס, עולה על האוטובוס שממול, וחוזר מיד למודיעין עילית הסגורה.
וזהו, עוד בחור ניצל מ'התפתחות', ויישר כח!

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא!!!
אולי שיעמידו מאבטחים בכניסה לקו 15 וכל מי שלא יוכיח את נחיצות הנסיעה לא יוכל לעלות?

efrat1

משתמש סופר מקצוען
לבלות עם בנדודינו בבקרים, ולהיצלות ב 16:00 בצומת שילת ולהתפלל לנס שיעבור אוטובוס מירושלים שגם יואיל בטובו לעצור..

וואי ממש ככה.
אחר כך מקימים קופות צדקה.
תעזרו לאנשים להתפרנס בכבוד.

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אולי שיעמידו מאבטחים בכניסה לקו 15 וכל מי שלא יוכיח את נחיצות הנסיעה לא יוכל לעלות?
לדעתי, צריך מאבטחים גברים ומאבטחות נשים, וכל אחד שרוצה לנסוע צריך להביא אישור מלשכת הרב, אני ממליץ כמובן להוסיף את הדרישה הזו גם לאוטובוס לירושלים שעוצר (הצילו!!) בגבעת זאב החילונית, ובטח לאוטובוס לבני ברק משגיע עד מקור האסון (קניון איילון ה"י).
ובעצם, נפתרה בעית התחבורה הציבורית במודיעין עילית, כי הלשכה תגביל את מספר האישורים ל100 ביום.

מי אני ומה שמי

משתמש רשום
לדעתי, צריך מאבטחים גברים ומאבטחות נשים, וכל אחד שרוצה לנסוע צריך להביא אישור מלשכת הרב, אני ממליץ כמובן להוסיף את הדרישה הזו גם לאוטובוס לירושלים שעוצר (הצילו!!) בגבעת זאב החילונית, ובטח לאוטובוס לבני ברק משגיע עד מקור האסון (קניון איילון ה"י).
ובעצם, נפתרה בעית התחבורה הציבורית במודיעין עילית, כי הלשכה תגביל את מספר האישורים ל100 ביום.
גם ככה עם הצוואר בקבוק בכניסה לעיר נראה שהמכסה ליום מוגבלת ל100....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה