בריאות תומכת לידה שרה בן דוד או שרה מנטל

BON BON

משתמש חדש
שלום לכולן,
אני מחפשת מידע לגבי שרה מנטל ושרה בן דוד שמעתי על שתיהן הרבה המלצות אבל אני לא יודעת במי לבחור.
אשמח לדעת המלצות או דיס, אפשר גם בפרטי אבל אין לי אפשרות של הודעות פרטיות.
כל מידע יעזור לי, תודה רבה רבה

ביצת הפתעה

משתמש פעיל
ממליצה מאוד על שרה בן דוד 02-5340382, היא מהממת!! לקחתי אותה ללידה שניה לאחר שהלידה הראשונה היית בניתוח קיסרי, יש לה קשר מצוין עם הצוות הרפואי בשערי צדק, היא מגיעה מהצד של היולדת נטו, בעיניי זה דבר חשוב מאוד, כי בלידה הראשונה יצאתי בתחושה שהביה"ח לא כל כך "ספר" אותי והכריחו אותי לעשות מה שלא רציתי
(היה רק בתחושה שלי, אבל ציפיתי ליותר אמפתיה למרות הנתונים הלא מעודדים, ובמקום זה קיבלתי את ההרגשה שאני לא מבינה כלום והולכת להרוג את הילד),
בכל אופן הלידה השנייה התנהלה בצורה שונה לחלוטין לטובה ב"ה, ולמרות שהייתי חייבת להיות מנוטרת כל הזמן, הצוות סמך על שרה (שאכן הייתה אחראית, אבל לא צעקה עלי כשהמוניטור זז כהרגלו...)
שרה הייתה שם בשבילי ועזרה לי ממש, ומכיוון שכל כך סומכים עליה, גם לא באו כל רגע לבדוק מה איתי ולהלחיץ, הלידה הייתה ארוכה מאוד, בכל אופן לידה ראשונה, אבל ב"ה הסתיימה בלידה רגילה, ובחוויה של עוד.. בעז"ה...

שרה גרה בטלזטון, ומגיעה במהירות יחסית גבוהה, ויש לה נהג גוי צמוד לשבתות וחגים

פרפר נחמד

משתמש חדש
אני גם לקחתי אותה לפני כמה חודשים והייתי מאוד מרוצה
היא מאוד מקצועית מרגיעה ועם טקט

BON BON

משתמש חדש
ממליצה מאוד על שרה בן דוד 02-5340382, היא מהממת!! לקחתי אותה ללידה שניה לאחר שהלידה הראשונה היית בניתוח קיסרי, יש לה קשר מצוין עם הצוות הרפואי בשערי צדק, היא מגיעה מהצד של היולדת נטו, בעיניי זה דבר חשוב מאוד, כי
אני מתכננת ללדת בהדסה עין כרם האם גם שם יש לה קשר לצוות? ומה לגבי מנטל?

zברה:)

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אני לקחתי את שרה בן דוד לפני חודש
היה מושלם!!
טקטית ויודעת מתי להיות ואיפה
עושה תרגילים עם כל הנשמה, לא הייתי צריכה אף פעם להגיד לה מה לעשות ומתי (לקחתי אותה כבר כמה פעמים)
היא מגיע ממש מהר, אחראית מאוד ואכפתית
ממליצה

chaya p

משתמש חדש
לקחתי את שרה בן דוד לפני חודש,
לצערי הרב היא לא הספיקה לעזור בכלל מכיוון שהלך ישירות לניתוח קיסרי,
והייתי צריכה לשלם לה את כל הסכום המלא! (כשבפועל הייתה איתי רבע שעה...)

mklj

משתמש צעיר
לקחתי את שרה בן דוד לפני חודש,
לצערי הרב היא לא הספיקה לעזור בכלל מכיוון שהלך ישירות לניתוח קיסרי,
והייתי צריכה לשלם לה את כל הסכום המלא! (כשבפועל הייתה איתי רבע שעה..
גם אצלי היה ככה עם תומכת אחרת-
היא הגיעה כשכבר הייתי בחדר ניתוח
ושילמתי לה מלא.

SRW

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
יש הרבה תומכות שמקבלות מספר מסוים של לידות בחודש, כך שאם קבעת איתה - יכול להיות שזה על חשבון לידות אחרות שהיא לא לקחה בגלל זה. כך שזה די הגיוני שהיא תדרוש ותקבל תשלום במקרה של ביטול.

דוד גרפיקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שרה מנטל הייתה אצלי בשתי לידות
אין עליה ממליצה בחום-פשוט אלופה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה