תוך כמה זמן ניתן להוציא משכנתא סופית כולל גרירה

פפפפפ

משתמש רשום
אני מתכוון כעת להוציא משכנתא שזה כולל גרירה והוספה...
כמה זמן לוקח התהליך?
(רוצה תשובות מבעלי ניסיון)

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עם יועצים זה יטוס לך. לבד יטרטרו אותך המון בפרט עכשיו שבכניסה לבנק אפשרית רק עם תורים

צלופן

משתמש חדש
רציתי לשאול אם פיגרתי את תשלומי המשכנתא בערך 5 חודשים כל חודש שילמתי באיחור של שבוע שבועים ועכשיו אני רוצה למכור את הדירה ולשים בנתיים את השיעבוד שהוא חצי מהדירה אצל הבנק לפיקדון עד שאני ימצא דירה ואני יגרור את השיעבוד מהפיקדון לדירה החדשה שהיא אותו שווי כמו הדירה הישנה האם בגלל שפיגרתי כמה חודשים למרות שעכשיו אין לי חוב לבנק ובסופו של דבר הכל שולם האם הבנק יעשה לי בעיות בתהליך הפיקדון והגרירה בגלל הפיגורים שהיו ואם כן האם יועצי משכנתאות ידעו לטפל לי בבעיה הזאת ואם מישהו מכיר יועץ שיודע לטפל בכאלה תיקים אשמח שיתן לי את המספר שלו וכן אשמח לתשובה לשאלה תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה