דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

פיניפיני

משתמש חדש
יש לנו 70% הנחה בארנונה ואנחנו זכאים לקבל תלושי מזון
אך אין לנו כרטיסים ועדכנו ע"כ לפני סוכות.
מסוכות אומרים לנו בקו שהכרטיסים בהדפסה ומשך זמן ההדפסה הוא 3 שבועות.
כבר עברו חודשיים!!
איך אני מברר מה קורה עם זה?
תודה מראש!

מנסה לחסוך

משתמש חדש
בלת"ק
מישהו יודע למה בעיירית ירושלים מבקשים ממני תנועות חשבון של כל שנת 2022
שמעתי מעוד אחד בי-ם שביקשו ממנו, מבירור שעשיתי בערים אחרות לא שמעתי שביקשו כזה דבר.
מישהו יודע למה בירושלים מתעקשים על זה?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כבר עברו חודשיים!!
תודה מראש!
תבדוק שוב בבקשה, לדעתי כבר לא אומרים בהדפסה.

ישראל פריי

משתמש רשום
מישהו יודע מה זה אומר אם בטלפון של אשל חב"ד
אומרים שהת"ז מופיע אצלם אבל לא כאב המשפחה ?

לומדעס

משתמש חדש
לכבוד אשל חב"ד
אני חוזר ושואל כבר לפני תקופה ארוכה מאד אני מנסה ליצור עמכם קשר ללא הצלחה בטלפון ההודעה שאני זכאי אך יש איזהו בעיה ברישום אוכלסין, שלחתי מייל כמה פעמים ונעניתי שיסתדר בזמן הקרוב כבר עברו כחודשיים ואין איזה התקדמות כל שהיא.
מה עלי לעשות?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לכבוד אשל חב"ד
אני חוזר ושואל כבר לפני תקופה ארוכה מאד אני מנסה ליצור עמכם קשר ללא הצלחה בטלפון ההודעה שאני זכאי אך יש איזהו בעיה ברישום אוכלסין, שלחתי מייל כמה פעמים ונעניתי שיסתדר בזמן הקרוב כבר עברו כחודשיים ואין איזה התקדמות כל שהיא.
מה עלי לעשות?
שגיאת מרשם, פירושו שאין התאמה בין השם והפרטים שקיבלנו מהרשות ובין השם והפרטים כפי שרשומים במרשם האוכלוסין.
אנחנו לא רשאים לעשות תיקון אלא רק הרשות, השם שלכם חוזר לרשות והם צריכים לתקן, אם חלפו חודשיים, עליך לפנות לרשות בה אתה מתגורר.

ב.צ.מ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כבר עברו חודשיים!!
תודה מראש!
אשמח לדעת אם הסתדר
גם אני באותה בעיה

איש ירושלמי

משתמש חדש
עירית ירושלים טוענת שתעביר השבוע רשימה (לאחר שחלף יותר מחודש ימים מאז העבירה לאחרונה), מקווים שיעבירו.
בתקליט הם אומרים אתם רשומים אצלנו כזכאים לקבל כרטיס אך אימות הפרטים שלכם מול מרשם האוכלוסין טרם הסתיים אנא התקשרו אלינו בעוד שלשה ימים....
אנו ירושלמים והתקליט אותו תקליט מתי יגיע ה"עוד שלשה ימים"
בברכה

משה 05276

משתמש מקצוען
משהו יודע להגיד לי האם יש עוד ערים חוץ מבני ברק
שלא העבירו פרטים של זכאים מלפני החגים
או אולי מישהו יודע פרטי יצירת קשר עם מענה אנושי בעירייה או בפתחון לב
נראה לי שכרגיל הבני ברקים נדפקים ונופלים בין הכיסאות

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בתקליט הם אומרים אתם רשומים אצלנו כזכאים לקבל כרטיס אך אימות הפרטים שלכם מול מרשם האוכלוסין טרם הסתיים אנא התקשרו אלינו בעוד שלשה ימים....
אנו ירושלמים והתקליט אותו תקליט מתי יגיע ה"עוד שלשה ימים"
בברכה
עכשיו יום רביעי, תספור 3 ימים, ותתקשר שוב.

ניק 20238

משתמש פעיל
ככל הנראה העבירו או שהתחילו להעביר כי הבוקר קיבלתי הודעה שאני זכאי (אחרי שההנחה אושרה לפני כחודש)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה