תהליך הזמנת הגדלת חיבור - חברת החשמל /הוזזת קו בזק

יצחק!

משתמש מקצוען
אשמח לעזרה
לצורך הרחבה הבניין

בכללי טיפים על התהליך
הזמנת הגדלת חיבור - חברת החשמל /הוזזת קו בזק
וכן חשמלי לחתימת אישור חשמל
והאם יש דרך לקבלת השירות מחברת חשמל יותר בזול
לפי מה שבררתי עולה באזור 8000

אגב
חיבור בזק שמחבר לבניין מבחוץ ניתן להזיז לבד ללא תיאום
טכנאי רוצה על זה 2500
אשמח לשמוע ביותר יותר זול

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
הזמנת הגדלת חיבור - חברת החשמל /הוזזת קו בזק
וכן חשמלי לחתימת אישור חשמל
אם זה בבני ברק אני יכולה להמליץ לך, עשיתי לא מזמן.
בתור התחלה - לפתוח פניה בחברת חשמל, כי זה לוקח לפחות 3 שבועות עד שמטופל, חשוב לקחת חשמלאי מכיר את הפרוצדורה...

יצחק!

משתמש מקצוען
אם זה בבני ברק אני יכולה להמליץ לך, עשיתי לא מזמן.
בתור התחלה - לפתוח פניה בחברת חשמל, כי זה לוקח לפחות 3 שבועות עד שמטופל, חשוב לקחת חשמלאי מכיר את הפרוצדורה...
אשמח לשמוע
מתי חברת חשמל גובים על הפניה
פרטי החשמלי וכמה עולה
אפשר גם לפרטי

יצחק!

משתמש מקצוען
כותבת לך המלצה בפרטי, בגדול הגביה בחברת חשמל מתפצלת. והשאלה גם לכמה אתה מגדיל.
אני מסתפק בין שני חיבורים האם יש צורך האם שווה לי את הכסף ???
מעבר מ-25X1 ל-25X3 או ל-40X1 עלות בחברת חשמל – כ-3,500 ₪.
מעבר מ-25X1 ל40X3 עלות בחברת חשמל – כ-5,300 ₪.

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
אני מסתפק בין שני חיבורים האם יש צורך האם שווה לי את הכסף ???
מעבר מ-25X1 ל-25X3 או ל-40X1 עלות בחברת חשמל – כ-3,500 ₪.
מעבר מ-25X1 ל40X3 עלות בחברת חשמל – כ-5,300 ₪.
ת'אמת לא זוכרת לכמה הרחבתי, אבל החשמלאי בטוח ידע להמליץ לך כמה אתה צריך.
אני עשיתי כהמלצתו.

בן המלאך

משתמש פעיל
חייבים לקחת חשמלאי מנוסה, ח"ח מעבירה ביקורת עם חתימה של חשמלאי, ואיתו בשטח.
ועדיף חשמלאי שמתמחה בחיבורי חשמל ובהתנהלות מול ח"ח, הוא יכול לזרז את התהליך באופן משמעותי.
והוא מטפל בכל מהלך ההכנה של הדירה, וההכנות הנדרשות לביקורת, וההתנהלות מול ח"ח.

יש בבני ברק כמה עם נסיון, תעשה השוואת מחירים ביניהם, כיון שהם לוקחים יקר מאוד על התהליך, ויכול להיות הפרש גדול.

תקליט-אור

משתמשת מקצוענית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
כמו שכתבו קודמיי,
בדרך כלל בשביל לפתוח פניה להגדלה בחברת החשמל, לפני שהם מתחילים לדבר אתכם הם מבקשים את מספר הרשיון של החשמלאי שיעשה לכם את העבודה. כך שאתם חייבים לסכם עם חשמלאי מורשה מראש לפני תחילת העבודה.
וכן, בהחלט מומלץ חשמלאי שיש לו נסיון עם עבודה מול חברת החשמל בהגדלות, זה בהחלט עוזר "להחליק דברים בקלות".
אם זה עדיין רלוונטי, אוכל להמליץ לכם בפרטי על חשמלאי דתי שעשה אצלנו עבודה טובה (הוא עובד באזור המרכז).

לגבי גודל ההגדלה,
צריך לזכור ש 3*25 זה לא 75. דהיינו, כל פזה בפני עצמה אם תנסה למשוך יותר מ 25 אמפר הפקק הראשי יפול.
וממילא, אם תשימו לדוגמא תנור אפייה + דוד חשמל + מייבש כביסה על פזה אחת, סיכוי טוב שבשישי בצהריים בחורף הפקק יקפוץ.
אם השאלה של הכסף כאן ועכשיו היא לא מאד קריטית אצלכם, תמיד מומלץ להשקיע אחת ולתמיד ולקחת 3*40 ולדעת שיש לכם שקט.

וטיפ קטן נוסף, אם יש יותר משכן אחד בבנין שמעוניין להגדיל, כולם מקבלים הנחה של מאות שקלים ואף יותר, מחברת החשמל. תחתמו לאחד מהשכנים על ייפוי כח לסדר בשביל כולם מול חברת החשמל כל מה שצריך, והוא יעשה הזמנה אחת בשביל כולם וכולם יקבלו הנחה משמעותית שהולכת וגדלה ככל שיותר שכנים עושים בו זמנית.

בהצלחה מרובה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה