עזרה שכירות בביתר

חי מינץ

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
הסיבה העיקרית היא שאין יחידות דיור חדשות בגלל שאין בניה מאז תחילת המלחמה
וגם כי האוכלוסיה בביתר היותר צעירה התחילו כבר גם לחתן וכמות הזו"צים עולה ועולה

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
הסיבה העיקרית לדעתי היא כי עיריית ביתר הפסיקה עם החוסר אכיפה שלה.
מעתה ניתן לבנות רק עם היתר והם מתחילים להרוס בניות בלתי חוקיות.

חי מינץ

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
הסיבה העיקרית לדעתי היא כי עיריית ביתר הפסיקה עם החוסר אכיפה שלה.
מעתה ניתן לבנות רק עם היתר והם מתחילים להרוס בניות בלתי חוקיות.
זה לא נכון
הרסו רק בניות שחרגו באופן מטורף (למשל ההוא מהרב שך שהיה לו וילה של 200 מ"ר והוא עשה מזה בנין של 1,500 מ"ר!)
אבל יחידות וכדו' לא יהרסו

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
זה לא נכון
הרסו רק בניות שחרגו באופן מטורף (למשל ההוא מהרב שך שהיה לו וילה של 200 מ"ר והוא עשה מזה בנין של 1,500 מ"ר!)
אבל יחידות וכדו' לא יהרסו
איך אפשר לדעת מה הם מתכננים?
בכל מקרה ברגע שצריך להוציא היתרים והתהליך הרבה יותר קשה - זה מקטין את ההיצע.

המלך הקטן

משתמש חדש
אני חושב שבעלי היחידות צריכים קצת לרחם על משפחות אברכים שזה בשבילם ממש אסון כלכלי ,המלגה בכולל לא עולה ,ולומר לאברך שכבר גר בביתר כבר שבע שנים עם ילדים במוסדות , ממש לא נורמלי לעבור עיר למקום זול יותר ,
בצורה הזו המחירים יעלה עוד ועוד ואין שום דבר שיעצור את העושק הזה.....

lea.dev.top

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני חושב שבעלי היחידות צריכים קצת לרחם על משפחות אברכים שזה בשבילם ממש אסון כלכלי ,המלגה בכולל לא עולה ,ולומר לאברך שכבר גר בביתר כבר שבע שנים עם ילדים במוסדות , ממש לא נורמלי לעבור עיר למקום זול יותר ,
בצורה הזו המחירים יעלה עוד ועוד ואין שום דבר שיעצור את העושק הזה.....
חלק מבעלי היחידות הם גם אברכים
והמשכנתאות עלו בצורה מטורפת
אז צריך גם לרחם עליהם

מצב ממש לא פשוט היוקר במדינה. אבל כל אחד דואג לעצמו קודם

המלך הקטן

משתמש חדש
בדיוק כך רק חלק ולא כולם אברכים ......,גם עליה במשכנתא לא מתקרבת לעושק בעלית מחירי השכירות ,רק דוגמא מהשבוע אחרון חבר שלי שהיה משכיר 2800 הבעל יחידה מבקש (\מחייב כי אין בררה אחרת )4000
אני בטוח שהמשכנתא על היחידה לא קפצה בצורה כל כך גבוה, רק למה לא עם אפשר להרוויח יותר
דיייייייייייי לעושק

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
בדיוק כך רק חלק ולא כולם אברכים ......,גם עליה במשכנתא לא מתקרבת לעושק בעלית מחירי השכירות ,רק דוגמא מהשבוע אחרון חבר שלי שהיה משכיר 2800 הבעל יחידה מבקש (\מחייב כי אין בררה אחרת )4000
אני בטוח שהמשכנתא על היחידה לא קפצה בצורה כל כך גבוה, רק למה לא עם אפשר להרוויח יותר
דיייייייייייי לעושק
עם כל הכבוד לי המשכנתא עלתה ב3K
עושק זה לא
זה ביזנס
אין מה לעשות
הכל עולה עכשיו וגם המחירי דיור בהתאמה

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מישהו יודע כמה המחיר על דירת 5 חדרים לקניה בביתר ב A?
זה שאלה קצת מאתגרת, בביתר הדירות נמדדות לפי אופציות,
אין הרבה דירות בביתר בלי אופצ' בכלל.
האם דירת 5 חדרים ללא שום אופציה עולה 3 מיליון שקל? קשה להאמין

נדל

משתמש חדש
ביתר היא שכונה ולכן המחירים בהתאם לקהילות מסוימות שגרים שם אם אתה פראייר תשלם שכירות כמה שמבקשים ממך, אם תפתחו את הראש תמצאו מקומות הרבה יותר טובים ואטרקטיבים הן מבחינת הדירות עצמם המרווח האיכות והגודל וכו' והן במעגל הרחב יותר שזה כולל תעסוקה, איכות חיים ,מרכז, תחבורה, שטח ישראל (לא יו"ש) ועוד ועוד, ודי לחכימא...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה