עזרה שכירות בביתר

מוישה מוישה

משתמש צעיר
אני מכיר מישהו שעכשיו בונה 2 יחידות וזה כבר מושכר לפני שהשוכרים בכלל ראו איך הדירה נראית, הם רק ראו שרטוט, והוא משכיר את זה ב4K ש"ח בלי ריהוט בכלל!!! ובלי מקרר, תנור, כלום שום.
באיזה שכונה בבית שמש ?

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עם כל הכבוד לי המשכנתא עלתה ב3K
עושק זה לא
זה ביזנס
אין מה לעשות
הכל עולה עכשיו וגם המחירי דיור בהתאמה
המלצתי שתבדוק אותה
כי לא נשמע סביר

תפוח מלון

משתמש רשום
אני יכולה לשתף כבעלת יחידת דיור שהחוזה נגמר כבר לפני קרוב לשנה ולא העליתי מחירים,
אבל זה מאד קשה לי כי המשכנתא עולה והכל עולה,
הסיבה שאני לא מעלה זה הרבה מחוסר נעימות מול המשכירים, אין לי לב לעשות את זה...
אבל לבוא בטענות למי שמעלה ממש לא נכון, גם אנחנו בעלי היחידות נחנקים כל חודש מחדש
ובסה"כ היית התקופה ארוכה שמחירי השכירות לא היו תואמים למחירי הדירות שעולות יקר בטירוף בביתר עילית
גם לי יש יחידת דיור והחוזה אמור להסתיים בימים הקרובים.
השוכרים רוצים להאריך את החוזה לעוד שנה.
ואנחנו מעדיפים לחדש איתם את החוזה במחיר שסגרנו איתם לפני שנתיים.
כי הם שוכרים מקסימים ואנשים מאוד טובים שלא נתקלנו איתם בבעיות כלל במשך השנתיים שהם
שוכרים מאיתנו את היחידה.
כך שלפעמים זה גם שיקול.

חי מינץ

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית

אחד me יודע

משתמש חדש
המצב שקורה הוא כך:
זוג צעיר רוצה לגור ליד ההורים- וזה מובן מאוד!
שנה ראשונה ההורים משלמים..
שנה שניה הזוג מתבסס קצת ומשלם חלק/כל השכירות אבל ההוצאות יחסית לא רבות וכבר יש קצת הכנסות..
שנה שלישית הילד נכנס לגן ומתרגלים למקום, לקהילה, לנוחות וכו'....
שנה רביעית מתחיל להיות לחוץ אבל איכשהו.....
שנה חמישית והלאה כבר ממש קשה לעבור וזה כבר נהיה מצוקה........

הכל מאוד מובן ומאוד ברור!!!

אבל אולי יהיה יותר קל לכולם לאחר שנה ראשונה לחפש את המקום שבו יהיה אפשר לגור גם בהמשך (בפרט אם קונים דירה בפריפריה אפשר להתחיל לנסות מגורים במקום- מקסימום תמיד אפשר לחזור...)

שנא

משתמש פעיל
מה זה אומר נדפק?
זה אומר שרוב מוחלט של היישוב רואה בו כאחד שפוגע ומזיק ליישוב ומתייחסים אליו כך. מי שנכנס בלי ועדת קליטה שיידע שהוא פוגע ברצונם של רוב מוחלט של תושבי היישוב, חדשים וישנים, גורם נזק ליישוב ולעצמו בזה שהוא פותח את הדלת לאנשים שלא מתאימים ליישוב לכל הדעות, מפר את הוראות הרב שליט"א ובעיקר יגרמו לעמצם אי נעימות רבה מאד!
היישוב ברובו ליטאי.

נערך לאחרונה ב:

שנא

משתמש פעיל
מאשכול אחר

מידע על מעלה עמוס

היישוב מעלה עמוס הוא ישוב ליטאי, כשהגרעין המקורי של כ 40 משפחות נקראים ה"וותיקים".
בשנים האחרונות הצטרפו הרבה מפחות חדשות, רובם צעירות, והיום היישוב מונה כ 170 משפחות, כשרוב מוחלט משתייכים לקהילה המרכזית, הוותיקה, ומיעוט שמשתייכים לקהילות חיסידיות, ביאלה וכלל חסידי.
רב היישוב הוא הגאון ר' זאב וולף חרל"פ, שמכהן כרב היישוב כמעט 30 שנה.
היישוב מנוהל ע"י ועד הנהלה, שיש בו 5 חברים: שני ליטאים וספרדי אחד המייצגים את הקהילה המרכזית, ליטאי אחד המייצג את החסידים (שהצטרפו אליהם כמה בודדים מהקהילה המרכזית) ודתי אחד המייצג את היישוב הסמוך איבי הנחל.
בתקופה האחרונה יש מתחים בין הקהילות, אבל הדבר אינו משפיע על חיי היום יום למי שאינו מעוניין להתעסק בזה. רוב מוחץ של התושבים חברים של כולם.
ביישוב פועלת ועדת קבלה, בין לקניית דירה ובין לשכירות. אין שום אפשרות לקנות דירה בלי לעבור דרך הועדת קבלה. לגבי שכירות, לועדת קליטה אין סמכות חוקית, אבל היא פועלת על פי רצונם של רוב מוחלט של תושבי היישוב, וכפי שהונהג ביישוב עשרות שנים. בתקופה האחרונה ישנם כאלה המנסים לעקוף את הועדה לשכירות דירה, (מטעמים פוליטיים) דבר שעלול לפגוע קשות בצביון היישוב, והוא כנגד רצונם של רוב מוחלט של היישוב, שרוצים כמה שיותר פיקוח על הבאים לגור ביישוב, דבר שיש לו חשיבות עצומה במקום קטן ומתפתח.

היישוב מציע קהילה מגובשת ואיכותית במקום שקט רגוע ופסטורלי.
יש ביישוב תלמוד תורה, בית יעקב, וכוללים.

מספר טלפון של מתווך שעובד עם היישוב: 0548595940 צבי

צריך וצריך
מי שבא בלי ועדה נדפק
לא נדפק בכלום! תפסיקו כבר עם האיומים האלה למרות שעכשיו א-ל-ו-ל לא צריך להפחיד אנשים אני מכיר כמה שגרים בישוב בלי ועדה ויש להם הכל ללא יוצא מן הכלל!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה