עזרה שכירות בביתר

שנא

משתמש פעיל
לא נדפק בכלום! תפסיקו כבר עם האיומים האלה למרות שעכשיו א-ל-ו-ל לא צריך להפחיד אנשים אני מכיר כמה שגרים בישוב בלי ועדה ויש להם הכל ללא יוצא מן הכלל!!!!
זה לא איום זו המציאות. היה אפילו אחד שהיה צריך להפסיק לעבוד כי אף אחד לא היה מוכן לתת לו טרמפ

מוטי.

משתמש פעיל
זה לא איום זו המציאות. היה אפילו אחד שהיה צריך להפסיק לעבוד כי אף אחד לא היה מוכן לתת לו טרמפ
מצחיק בקושי
כולם בקהילה שלנו נהנים עד הגג יש לנו ברוך ה' קהילה איכותית עם רוח צעירה וקהילתיות מטורפת חבל שהקנאה שלכם הביא אותכם לשפל כזה של התנהגות.
אנחנו מתקדמים בעשיה חיובית ואתם מתמקדים בלריב נגדנו. זה שאתם הרוב ואנחנו רק 40 % מהיישוב לא מקנה לכם הזכות לרדוף אותנו אנחנו משלמים כל שנה 4,500 ש''ח לקופת הארגודה ולא מקבלים כלום כל הקהילה החסידית זה משפחות נחמדות ואיכותיות ולמרבה הצער אתם מנסים מרוב קנאה להילחם נגדנו ללא הצלחה משמעותית תוך כדי שאתם משתמשים עם העורכי דינים הגדולים בארץ ומבזבזים את כספי האגודה על שטויות ותביעות רבות מצוצות מהאצבע על ידי עורכי דינים יקרים (הראל ארנון - שייצג את המדינה בחוק ההסדרה וכן מעורב וחשוד בתיקי נתניהו כמי שערך חוזים פיקטיביים עבור ארי הרו)
אנחנו לא הראשונים שאתם רודפים גם לפני שנפתחה הקהילה החסידית היישוב היה עסוק בחרמות ונידויים כלפי תושבים ועשרות משפחות נרדפו במשך השנים על ידי הנהלת היישוב - דברים ידועים ואת חלקם ניתן למצוא בחיפוש בגוגל.
אולי תסביר מדוע אתה כל כך ש(ו)נא את השכנים שלך האם אתה סבור שבישוב יש מקום רק למגזר שלך כך חונכת ?
תושבים שהגיעו בהוראת האדמו''ר שלהם והמרא דאתרא החסידי שאישרו להם והמליצו להם לבוא לגור למה לרדוף אותם על בסיס מה ???

נערך לאחרונה ב:

שנא

משתמש פעיל
מצחיק בקושי
כולם בקהילה שלנו נהנים עד הגג יש לנו ברוך ה' קהילה איכותית עם רוח צעירה וקהילתיות מטורפת חבל שהקנאה שלכם הביא אותכם לשפל כזה של התנהגות.
אנחנו מתקדמים בעשיה חיובית ואתם מתמקדים בלריב נגדנו. זה שאתם הרוב ואנחנו רק 40 % מהיישוב לא מקנה לכם הזכות לרדוף אותנו אנחנו משלמים כל שנה 4,500 ש''ח לקופת הארגודה ולא מקבלים כלום כל הקהילה החסידית זה משפחות נחמדות ואיכותיות ולמרבה הצער אתם מנסים מרוב קנאה להילחם נגדנו ללא הצלחה משמעותית תוך כדי שאתם משתמשים עם העורכי דינים הגדולים בארץ ומבזבזים את כספי האגודה על שטויות ותביעות רבות מצוצות מהאצבע על ידי עורכי דינים יקרים (הראל ארנון - שייצג את המדינה בחוק ההסדרה וכן מעורב וחשוד בתיקי נתניהו כמי שערך חוזים פיקטיביים עבור ארי הרו)
אנחנו לא הראשונים שאתם רודפים גם לפני שנפתחה הקהילה החסידית היישוב היה עסוק בחרמות ונידויים כלפי תושבים ועשרות משפחות נרדפו במשך השנים על ידי הנהלת היישוב - דברים ידועים ואת חלקם ניתן למצוא בחיפוש בגוגל.
אולי תסביר מדוע אתה כל כך ש(ו)נא את השכנים שלך האם אתה סבור שבישוב יש מקום רק למגזר שלך כך חונכת ?
תושבים שהגיעו בהוראת האדמו''ר שלהם והמרא דאתרא החסידי שאישרו להם והמליצו להם לבוא לגור למה לרדוף אותם על בסיס מה ???
יפה שאתה משווה את המאבק נגד ההשתלטות שלכם למאבק נגד הכהניסיטים. אני לא הייתי חושב על זה מעצמי, אבל אם אתה אומר אז מי אני להתווכח.
אגב, מי מימן את בניית הבית כנסת שלכם?

מוטי.

משתמש פעיל
יפה שאתה משווה את המאבק נגד ההשתלטות שלכם למאבק נגד הכהניסיטים. אני לא הייתי חושב על זה מעצמי, אבל אם אתה אומר אז מי אני להתווכח.
אנחנו משלמים 4,500 ש''ח כל חודש לאגודה * 80 זה 360,000 ש''ח שנתי ואת מי משמש הכסף הזה ???
כל אחד שילם בין 10 ל25 א בקנית הדירה כתנאי לקניית הדירה
בנוסף הקבלן מעביר ליישוב 10 % או יותר עבור כל דירה שהוא מכר לנו (ההתקשרות של הקבלן זה עם היישוב כי הקרקעות בחינם ללא מכרז) ועם הכסף הזה בנו את הבית כנסת. וכפי שהיישוב התחייב מראש לבנות גם בית כנסת זמני וגם לממן את בית הכנסת הקבוע (כעת זה בהליך בבית משפט לאחר שהיישוב מסרב לעמוד בהתחייבויותיו וסירב לדון בדין תורה על כך)

ישוב שכל יום רב עם קבוצה אחרת וכן עם תושבים פרטיים במשך כל השנים על ידי נידויים וחרמות זה אומר הכל על מי שמנהל את היישוב.

חי מינץ

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
שתדע רק דבר אחד:
"וְהָאֱלֹהִ֖ים יְבַקֵּ֥שׁ אֶת־נִרְדָּֽף" (קהלת ג', ט"ו)
והמציאות מוכיחה שכל מי שרדפו אותו צמח לפי כמה וכמה החל מ"וכאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ",
עד לימינו אנו כמו שמוכיח ראש הממשלה.
לכן אם אתם לא רוצים שהחסידים לא יגיעו למעלה עמוס, הטקטיקה האחרונה שהגיוני להשתמש בה זו רדיפה.
למרבה הצער בחרתם להשתמש בטקטיקה הזאת, ולכן אין לי אלא לבשר לך שתוך כמה שנים החסידים יהיו הרוב ואז הם ירדפו אתכם.
ורק שתבין, אני מאד מבין את התחושה הלא נעימה שאתה מקים יישוב הומוגני בעשר אצבעות, ואז מגיעים אנשים ממגזר אחר ורוצים ליהנות מכל הטוב שעמלתם עליו.
אבל רדיפה אישית ובזויה זה לא יהודי וגם לא עוזר.

מוטי.

משתמש פעיל
שתדע רק דבר אחד:

והמציאות מוכיחה שכל מי שרדפו אותו צמח לפי כמה וכמה החל מ"וכאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ",
עד לימינו אנו כמו שמוכיח ראש הממשלה.
לכן אם אתם לא רוצים שהחסידים לא יגיעו למעלה עמוס, הטקטיקה האחרונה שהגיוני להשתמש בה זו רדיפה.
למרבה הצער בחרתם להשתמש בטקטיקה הזאת, ולכן אין לי אלא לבשר לך שתוך כמה שנים החסידים יהיו הרוב ואז הם ירדפו אתכם.
ורק שתבין, אני מאד מבין את התחושה הלא נעימה שאתה מקים יישוב הומוגני בעשר אצבעות, ואז מגיעים אנשים ממגזר אחר ורוצים ליהנות מכל הטוב שעמלתם עליו.
אבל רדיפה אישית ובזויה זה לא יהודי וגם לא עוזר.
אין לנו ענין להפוך לרוב ואין צורך בכך רק תתנו לנו להתפתח יחסית לגודל של הקהילה שלנו ולקבל את המגיע לנו כמו כל אחד אחר אין לנו תאוות שליטה וכפי שאתה יודע אנחנו לא במטרה להשתלט אלא לקבל את המגיע לנו בשוויון ובאחדות וחבל שאתם לא מוכנים לתת לנו את המגיע לנו כי בסוף זה יגרום להתפוררות הקהילה שלכם.
כל האפליות הן במכירות הדירות רק לליטאים והן במאבק מול שוכרי הדירות יגמרו באיזשהו יום אם על ידי בית משפט או גורם אחר.
בסוך ההתנהגות שלכם תזיק לכם יותר ממה שהיא מזיקה לקהילה החסידית.
אין היגיון לרדיפה שלכם ביקשנו לקיים ערב גיבוש לנשות הקהילה החסידית באולם היישוב וסירבתם אתם יכולים להסביר מדוע ? אנחנו משלמים 4,500 ש''ח כל שנה רק בשביל הוצאות האגודה בתחזוקת המבנים מדוע לא לתת לנו את המגיע לנו ?

נערך לאחרונה ב:

חי מינץ

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אין לנו ענין להפוך לרוב ואין צורך בכך רק תתנו לנו להתפתח יחסית לגודל של הקהילה שלנו ולקבל את המגיע לנו כמו כל אחד אחר אין לנו תאוות שליטה וכפי שאתה יודע אנחנו לא במטרה להשתלט אלא לקבל את המגיע לנו בשוויון ובאחדות וחבל שאתם לא מוכנים לתת לנו את המגיע לנו כי בסוף זה יגרום להתפוררות הקהילה שלכם.
כל האפליות הן במכירות הדירות רק לליטאים והן מול שוכרי הדירות יגמרו באיזשהו יום אם על ידי בית משפט או גורם אחר
בסוך ההתנהגות שלכם תזיק לכם יותר ממה שהיא מזיקה לקהילה החסידית
לא אמרתי שיש לכם צורך
רק אמרתי לו שזה מה שיקרה בסוף אם הם ימשיכו כך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה