תופרת חרישית

משתמש פעיל
דחוףףףףףףףף עזרההההההההה!!! נואשששששששתתתתתתתתתת!!!!!!

1. הילד שלי הולך לישון כל יום בשעה מאוחרת למדי, לטעמי האישי. מה עושים. איך מקרקעים אותו למיטה בשעה 6.
2. מלטונין. הוכח מדעית. הוכח רפואית. מוכח בשטח. הוכח מחקרית. הוכח על בע"ח. הוכח על חייזרים. הוכח על מאכלים. הוכח על יתושים. הוכח. הוכח. הוכח. אין כמו מלטונין. מלאך בשביל המלאך :) :) :)
3. סבתא שלי ניסתה נוזל טבעי. גועלי. אבל עבד. אנסה לברר לך. בעצם היא כבר מתה.
4. הביעי סמכות. היי תקיפה.
5. אני חושבת כמו קודמתי. את צריכה הדרכה הורית, ומהר. כל יום שעובר מכניס אותך למעגל של אימהות גרועה, וכל דקה שעוברת הורסת לך את הסמכות ההורית שגם ככה בשפל אצלך. יש לך עוד ילדים בבית? חבל עליהם.
אם תרצי פרטים, יש לי מטפלת מעולה מעולה, לא קשורה אליה משום כיוון, שמעתי עליה באוטובוס, אדירה! חכמה! רגישה! מקשיבה! מכילה! יקרה! אבל שווה! פרטים באישי.
6. את חלשה. לא מוכיחה שליטה.
7. עזבי אותו לנפשו. יבוא עם הזמן. תני לו אויר. צאי עם עצמך להרפיות, זה ישפיע על הילד.
8. הילדים שלי מתים מעייפות כבר ב-5. אני לא מבינה איך הוא שורד לך. תעשי לי אבחון מוקסו ושמוקסו, מכירה מקרה כזה שהילד יצא עם קוקטייל כדורים ורק ככה נרגע. יש לו בטח הפרשות מיותרות במח שגורמות לו לתזזתיות יתר. מכירה אחד שלא טופל והיום צועק ברחובות, אוי, ממש עצוב לראות את זה. שמעתי שמחפשים לו בית חם. אם מישהו יודע, אפשר לפנות באישי.
9. תקריאי לו סיפור. זה מחבר רגשית. ספר רגוע, בלי הפחדות לקראת הלילה. שלא תביני אותי לא נכון.
10. שימי קלטת. זה מרדים. מנסיון שלי, אני כבר מחתנת נינים, אבל הילדים שלי ככה נרדמו.
11. תני צביטה. לאמא מותר לתת צביטה. זה לא יוציא אותך רעה. לאמא מותר, לאמא מותר.
12. עשי חושך מצרים. לא יהיו לו גירויים. הילד שלי ככה נרדם, כבר שנים. היום הוא בישיבה רב עם חברי החדר, הולך איתם מכות, אני ממש אובדת עצות, יש לי מחר פגישה עם המשגיח, רוצים שיקח כדורים... אני הולכת לתבוע אותם, הם עוברים על החוק, הוא קטין, הם מתעללים בו, אני בדרך להגיש תלונה במשטרה, יש לי הקלטות, יש לי הסרטות. סליחה ששיתפתי, הייתי חייבת. תודה אם קראתם עד כאן.
13. לא קראתי את כל האשכול אבל אנחנו הקניינים הכי כבדים של מלטונין. כל 29 ילדיי מקבלים את זה ונרדמים עם חיוך. בלילה אני דוחפת להם עוד מנה כדי שלא יתעוררו לי ב-4, ככה הם ישנים כמו מלאכים עד 8. מגיעים ללימודים כמה דקות אחרי הזמן. אני קבוע איחרתי בילדותי ולא קרה לי כלום. פרט לשיחת נזיפה להורי ע"ה וז"ל שלא לקחו את זה רציני יותר מדי.
14. את חייבת הדרכת הורים! אין על מה לדבר בכלל! תצאי בן אדם חדש!
15. אם בעלך בקטע, יש לי חברה שבעלה לומד עכשיו cbt ומוכן לעשות לכם טיפול חינם. אתם צריכים שינוי חשיבתי ומהר. ילד שלא נרדם מוקדם זו לא בעיה.
16. גם הילד שלי נרדם בשעה מאוחרת. ממש תודה על התגובות כאן! אתן מלאכיות! אתן נותנות לי הרבה כלים מעשיים וחומר למחשבה. תודה!
17. יש לי בן כזה. בעלי נוזף בו חת ושתיים, והוא נרדם. בוכה, אז מה.
18. את בטוחה שאת לא אמא של הבן שלי?!?!?! אני משתגעת! משתגעת! משתגעת!!!!!!!!!!!!! אין לי חמצן!
19. תגובה 6 ו-11, אתן איומות. נא לקחת נשימה עמוקה. אף אחד לא ביקש מכן הטפה.
20. ואף אחד לא ביקש ממך להוכיח.
21. מעליבות!
22. מעליבות!
23. אשכול כזה אחת דינו להימחק. מנהלים!
24. למה להימחק? היא סה"כ ביקשה עזרה!
25. מי שלא נוח לה עם התגובות, שלא תקרא!
26. כל אחת כותבת מנסיונה האישי בלבד.
27. הלו, נא להתפקס. היא ביקשה עזרה עם הילד. לא יותר מזה. הוכחנה בגרות!!!
28. אני כתבתי את תגובה 14, מתוך נסיון אישי ומר. לא רוצה שעוד אמא תסבול בחיים שלה. היא ממש העמידה אותי מול המראה. אכפת לי ממך פותחת האשכול. אשמח להמשיך לדון איתך בנושא באישי.
29. מעליבות!
30. מעליבות!
31. נורא! איך לא מחקו את האשכול הזה עד עכשיו???
32. כי אולי בכ"ז נכתבו פה כמה דברי טעם?!?!?!?!?! די להתעלם מהמציאות!
33. מעליבות!
34. נעלבתי.
35. פרשתי.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מקצועי ואליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
1, 2, 3 ו...הופ!
צומח לנו כאן חרישית סוג של איש את רעהו 2..

זה היה חמוד, מעלה חיוך אבל היה חשוב לי לומר את שכתבתי

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

רחלים

חומרי הוראה מדהימים, לבית, לגן ולכיתה ttps://www.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
1. געוואלד.
2. אין כסף.
3. נקודה.
4. עבודה.
5. בטקוין.
6. הר יונה.
7. או חריש
8. השווער נתן.
9. רק בנות
10. אויש
11. מה לעשות?
12. אני חושב.
13. אסור לחשוב.
14. דיכאון
15. מיטה.
האשה היא כבר תסתדר, יש לה את פרוג. יעזרו לה, אני משוחרר.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
נראה לי שמי שמינה את @למען דעת להיות מנהל הספסל בגינה, התכוון לנקום בו על משהו... אני במקומו הייתי בודקת את הנושא ;)

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
נראה לי שמי שמינה את @למען דעת להיות מנהל הספסל בגינה, התכוון לנקום בו על משהו... אני במקומו הייתי בודקת את הנושא ;)
אני הייתי אומרת שהוא משכמו ומעלה ופרוג סומך עליו מאוד.
ואל תתני לו סיבה לרצות שוב להתפטר... ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה