עיצוב שירותים בתוך הסלון ושאלה על התאורה

ילדונת

משתמש מקצוען
אז קודם כל אני בשכירות. לטווח ארוך אמנם של כמה שנים וכן השקענו בחצר ובעוד כמה דברים אבל עדיין רוצים להשקיע כמה שפחות.
הסלון שלי יחסית גדול ובקיר אחד שלו יש דלת לחדר אורחים/ משרד וליד דלת לשירותים.
זה מרגיש כאילו השירותים בסלון וגם מבחינת הפרטיות כשיש אורחים...
מה אפשר לעשות בלי להקטין את השטח של הסלון?
בתמונה לא רואים, זה הקיר שממול החלון, והכניסה לסלון היא מול הספה. כניסה רחבה ופתוחה למטבח. יש קיר מול הספה שמפריד בין הסלון למטבח.

2. לגבי התאורה, קצת חשוך לי בסלון, רוצה להוסיף צמוד תקרה. השאלה איזה גודל וכמה וואט אני צריכה.
20240208_224433.jpg

Uria20000

משתמש חדש
אז קודם כל אני בשכירות. לטווח ארוך אמנם של כמה שנים וכן השקענו בחצר ובעוד כמה דברים אבל עדיין רוצים להשקיע כמה שפחות.
הסלון שלי יחסית גדול ובקיר אחד שלו יש דלת לחדר אורחים/ משרד וליד דלת לשירותים.
זה מרגיש כאילו השירותים בסלון וגם מבחינת הפרטיות כשיש אורחים...
מה אפשר לעשות בלי להקטין את השטח של הסלון?
בתמונה לא רואים, זה הקיר שממול החלון, והכניסה לסלון היא מול הספה. כניסה רחבה ופתוחה למטבח. יש קיר מול הספה שמפריד בין הסלון למטבח.

2. לגבי התאורה, קצת חשוך לי בסלון, רוצה להוסיף צמוד תקרה. השאלה איזה גודל וכמה וואט אני צריכה.צפה בקובץ המצורף 1595880
תלוי מה אורך ורוחב הסלון
תוכלי להתייעץ עם מרגלית תאורה&חשמל ירושלים והסביבה מומחים בזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה