דרוש מידע שינוי מדיניות והתנהלות בהדסה עין כרם.

מצב
הנושא נעול.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום לכולם,

לצורך שינוי המדיניות בהדסה בכללי בתקופת קורונה ובייחוד במחלקת קורונה,
אשמח שיכתבו פה סיפורים אישיים שקרו, בבקשה לכתוב אם זה כלי ראשון או שמועה.

מאחר שאני יודעת על 2 אנשים (חרדיים) שנמצאים במחלקת קורונה,
כמו שידוע המחלקה מבודדת לגמרי, וכן העובדים שם מחויבים לעבוד ע"פ גורל ולחוצים בעצמם מעצם ההידבקות,
ולצערינו ידוע לנו על כמה בעיות (אוכל שלא הביאו למרות שביקש כמה וכמה פעמים, מים, מישהו שקיבל חבילה להעביר לחולה ושכח לתת לו ועוד...)

אני יודעת שיש שם ב"ה חדרים טובים, ושיש טאבלט לכל מטופל שהצוות רואה את החולים בכל מצב, ולכן גם מבקשים שיתלבשו בשרותים,
ויש וילונות למינימום פרטיות בין המיטות, אבל בגלל מחסור בצוות וכן צוות מפוחד, אין כ"כ עם מי לדבר :(

אנחנו רוצים לדאוג שישנו את המדיניות וההתנהלות, יש לנו כמה דברים ספציפיים, אבל צריך כמה שיותר סיפורים שילחיצו את הנהלת הדסה.

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
בהדסה עין כרם מופעלת ע"י ארגון 'יד אברהם' קבוצת מתנדבים הנמצאת בתוך מחלקת כתר.
ממליץ לפנות קודם כל לארגון בכדי שלא לקלקל את מה שיש כבר, זה מס' הנייד של מנהל הארגון ה"ה חזקי ברון
‏‪054-841-8160‬‏
‪052-444-4420‬‏

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בהדסה עין כרם מופעלת ע"י ארגון 'יד אברהם' קבוצת מתנדבים הנמצאת בתוך מחלקת כתר.
ממליץ לפנות קודם כל לארגון בכדי שלא לקלקל את מה שיש כבר, זה מס' הנייד של מנהל הארגון ה"ה חזקי ברון
‏‪054-841-8160‬‏
‪052-444-4420‬‏

יודעים- תודה.
צריך שינוי עמוק יותר.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
שלום לכולם,

לצורך שינוי המדיניות בהדסה בכללי בתקופת קורונה ובייחוד במחלקת קורונה,
אשמח שיכתבו פה סיפורים אישיים שקרו, בבקשה לכתוב אם זה כלי ראשון או שמועה.

מאחר שאני יודעת על 2 אנשים (חרדיים) שנמצאים במחלקת קורונה,
כמו שידוע המחלקה מבודדת לגמרי, וכן העובדים שם מחויבים לעבוד ע"פ גורל ולחוצים בעצמם מעצם ההידבקות,
ולצערינו ידוע לנו על כמה בעיות (אוכל שלא הביאו למרות שביקש כמה וכמה פעמים, מים, מישהו שקיבל חבילה להעביר לחולה ושכח לתת לו ועוד...)

אני יודעת שיש שם ב"ה חדרים טובים, ושיש טאבלט לכל מטופל שהצוות רואה את החולים בכל מצב, ולכן גם מבקשים שיתלבשו בשרותים,
ויש וילונות למינימום פרטיות בין המיטות, אבל בגלל מחסור בצוות וכן צוות מפוחד, אין כ"כ עם מי לדבר :(

אנחנו רוצים לדאוג שישנו את המדיניות וההתנהלות, יש לנו כמה דברים ספציפיים, אבל צריך כמה שיותר סיפורים שילחיצו את הנהלת הדסה.
הוספת צוות לא תלויה בהדסה היא תלויה באישור תקנים במשרד הבריאות ואיתם צריך לדבר.

ואם כבר אז זה ממש לא רק בעין כרם.
אם עושים שינוי הוא צריך להיות בכל בתי החולים עם מחלקות קורונה. בכולם יש בעיות קשות בגלל חוסר צוות. ולא מרגיש לי הוגן לומר מול עין כרם בלבד כאילו רק אצלם יש כאלו סיפורים. זה קצת השמצה של בית חולים מהטובים בארץ שעושה בשנים האחרונות המון למען הציבור החרדי. הרב קליין לא נח לרגע ועשה שינויים מרחיקי לכת בשביל ומול הציבור החרדי ומי שהיה שם לפני ועכשיו מכיר את ההבדלים.

אני גם לא חושבת שנכון לבקש שיועלו כאן סיפורים שקרו כי גם אם זה מכלי ראשון תמיד נשמע רק צד אחד ולא את הצד השני. ואי אפשר לעולם לדעת אם בזמן שמישהו ביקש כוס מים או לא יודעת מה היה הצוות עסוק בהצלת חייו של מונשם למשל. כך שסיפור תמיד יהיה חד צדדי. מנקודת המבט של הבן אגם שזה קרה לו. ובד"כ מה שבאמת קרה הוא איפה שהוא בין שני צדדי הסיפור.

אם תביאי כאן את תגובת בית החולים לכל סיפור ואת הצג שלו זה אולי הגיוני.
אולי זה סתם הרגשה שלי.
אבל אני ממש לא בטוחה.

אין לי מניות אצלם
אני כן מכירה את בית החולים היטב וידעת בוודאות שהם עושים מעל ומעבר.

אפשר לפנות אליהם ואני גם עשיתי זאת הערב. אבל ליקוט סיפורים שיביאו להשמצה לא נראה לי הוגן כשאנחנו לא שומעים את הצד השני.

נערך לאחרונה ב:

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

ואם כבר אז זה ממש לא רק בעין כרם.
אם עושים שינוי הוא צריך להיות בכל בתי החולים עם מחלקות קורונה. בכולם יש בעיות קשות בגלל חוסר צוות. ולא מרגיש לי הוגן לומר מול עין כרם בלבד כאילו רק אצלם יש כאלו סיפורים. זה קצת השמצה של בית חולים מהטובים בארץ שעושה בשנים האחרונות המון למען הציבור החרדי. הרב קליין לא נח לרגע ועשה שינויים מרחיקי לכת בשביל ומול הציבור החרדי ומי שהיה שם לפני ועכשיו מכיר את ההבדלים.

אני גם לא חושבת שנכון לבקש שיועלו כאן סיפורים שקרו כי גם אם זה מכלי ראשון תמיד נשמע רק צד אחד ולא את הצד השני. ואי אפשר לעולם לדעת אם בזמן שמישהו ביקש כוס מים או לא יודעת מה היה הצוות עסוק בהצלת חייו של מונשם למשל. כך שסיפור תמיד יהיה חד צדדי. מנקודת המבט של הבן אגם שזה קרה לו. ובד"כ מה שבאמת קרה הוא איפה שהוא בין שני צדדי הסיפור.

אם תביאי כאן את תגובת בית החולים לכל סיפור ואת הצג שלו זה אולי הגיוני.
אולי זה סתם הרגשה שלי.
אבל אני ממש לא בטוחה.

אין לי מניות אצלם
אני כן מכירה את בית החולים היטב וידעת בוודאות שהם עושים מעל ומעבר.

אפשר לפנות אליהם ואני גם עשיתי זאת הערב. אבל ליקוט סיפורים שיביאו להשמצה לא נראה לי הוגן כשאנחנו לא שומעים את הצד השני.

את צודקת.
מכירה את הבית חולים מקרוב, מצד המטופלת ומצד ההתנדבות ומצד הצוות.
זה מה שמישהו בכיר שם אמר לי שצריך לעשות כדי שנוכל לשנות. אבל אולי פה זה לא המקום?

ושוב, מכירה את הבית חולים מקרוב מהצד המקצועי ומהצד האנושי וממליצה עליו ומרגישה בו בטוחה וממליצה עליו לאחרים.
אני מדברת רק עליו כי רק שם אני מכירה ויכולה להועיל ולהשפיע ושם יש חולי קורונה שאני מכירה ורואה את המקרים.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
את צודקת.
מכירה את הבית חולים מקרוב, מצד המטופלת ומצד ההתנדבות ומצד הצוות.
זה מה שמישהו בכיר שם אמר לי שצריך לעשות כדי שנוכל לשנות. אבל אולי פה זה לא המקום?

ושוב, מכירה את הבית חולים מקרוב מהצד המקצועי ומהצד האנושי וממליצה עליו ומרגישה בו בטוחה וממליצה עליו לאחרים.
אני מדברת רק עליו כי רק שם אני מכירה ויכולה להועיל ולהשפיע ושם יש חולי קורונה שאני מכירה ורואה את המקרים.
אני חושבת שהאשכול הזה יהפוך לאשכול השמצות על בית חולים ספציפי. בשעה שזה קורה בהרבה בתי חולים.
ובמצב שאנחנו לא יכולים לשמוע את הצד השני, לי אישית זה נשמע לא הוגן.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושבת שהאשכול הזה יהפוך לאשכול השמצות על בית חולים ספציפי. בשעה שזה קורה בהרבה בתי חולים.
ובמצב שאנחנו לא יכולים לשמוע את הצד השני, לי אישית זה נשמע לא הוגן.

אוקיי.
מקווה שנצליח בלי זה.

והבקשה הגיעה נטו ליצירת שינוי- שאפשרי בע"ה אבל כן מצריך לחץ ציבורי ולא מתוך רצון להשמיץ.
בטח לא מקום כזה שאני יודעת מקרוב כמה הצוות וכמה המתנדבים עושים מעל ומעבר. ועדיין יש גם טעויות אנוש, וגם התנהלויות שצריך לשנות.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אוקיי.
מקווה שנצליח בלי זה.

והבקשה הגיעה נטו ליצירת שינוי- שאפשרי בע"ה אבל כן מצריך לחץ ציבורי ולא מתוך רצון להשמיץ.
בטח לא מקום כזה שאני יודעת מקרוב כמה הצוות וכמה המתנדבים עושים מעל ומעבר. ועדיין יש גם טעויות אנוש, וגם התנהלויות שצריך לשנות.
אני מבינה שהבקשה באה ממקום לרצון לשינוי.
אבל מה שיביא אשכול כזה כבר לא יתחשב בכוונה שהיתה.

אגב, קיבלתי עכשיו מייל ממישהו בעין כרם שיצרתי אתיו קשר הערב שכתב לי שאושרו מתנדבים למחלקת קורונה.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מבינה שהבקשה באה ממקום לרצון לשינוי.
אבל מה שיביא אשכול כזה כבר לא יתחשב בכוונה שהיתה.

אגב, קיבלתי עכשיו מייל ממישהו בעין כרם שיצרתי אתיו קשר הערב שכתב לי שאושרו מתנדבים למחלקת קורונה.

כן יודעת על המתנדבים שאושרו :) ב"ה.
אוקיי, חבל שאין אפשרות פה, מקווה שנצליח לאסוף מספיק סיפורים, ועדיף שנצליח לשנות בלי סיפורים.

מעניין אם נפגשנו שם פעם :)

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חשבתי על רעיון שפשוט יכתבו לי לפרטי, מי שיכול. ככה נקבל את הסיפורים אבל ללא שיהפוך להשמצות.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה