עזרה שטריימל - גרבר או קליין?...

מצב
הנושא נעול.

למעשייה

משתמש פעיל
מישהו יודע במה מתבטא ההבדל ביניהם?
אני מבין שגרבר (בני ברק) נחשב רמה אחת מעל כולם, חשוב לי לדעת במה זה מתבטא,
ומהו הפרש המחירים בינו לאחרים.

(הרבה המליצו על קליין, אבל אני לא מכיר..)

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בעלי עשה אצל גרבר לפני 7 שנים, נראה עד עכשיו כמו חדש.
הוא נותן שיפוץ ראשון חינם - עדיין לא השתמשנו!

למעשייה

משתמש פעיל
תודה על התגובות.
אני יודע שגרבר מצוין.
השאלה אם זה שווה את ההפרש במחיר.
וכן חשוב לי לדעת למה הוא 'נחשב' כ"כ.

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אין על גרבר. זה ברור.
קליין יש כמה (2 אחים ובן של אחד מהם). אני אישית עשיתי אצל לייטיש קליין מרחוב הושע. מאד נהניתי, גם מהשירות וגם מהיופי המדהים של השטריימל וגם מהמחיר כמובן, וגם יש לו אחריות חינם לכל החיים.
אבל אחרי הכל זה לא גרבר.

יואל רוזנברג

יעוץ וטיפול אישי - זוגי, סדנאות הרצאות
מנוי פרימיום
בס"ד
כפי הבנתי
גרבר זה סגנון קצת יותר מודרני יותר צר ואילבויטש והשאר הם יותר רחב בקהילה שלי הרבה אברכים עשו אצל גרבר ואני בתרו קצת יותר מבוגר כולם אמרו שזה לא מתאים כ"כ גרבר אני עשיתי באילוביטש ואצלו אפשר לבחור איזה סיגנון רוצים אצל גרבר אני לא יודע
הרבה הצלחה

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
שמעתי על מחירים מופרעים לגמרי.
מצטער, עם כל הכבוד לאופנה כלשהי, נראה לי לא הוגן ללמד חתן בן 18 לרכוש משהו בעשרת אלפים שקל. כולם רוטשילד?
(בדיוק בימים האחרונים עלה פה אשכול סמוך של כלה שתוהה מדוע הכל כה יקר מהצד של הכלות)

ובכן; יש לא מעט יצרני שטריימל פחות נוצצים, שעושים יופי של עבודה במחיר שפוי בהרבה.

איציק הצדיק

משתמש מקצוען
לגבי המחירים של השטריימל מכיון שהתעסקתי בזה בעבר אני יכול לומר שמחיר של 10 א"ש לשטריימל זה לא בשמים, מכיון שהחומר הוא מאוד אבל מאוד יקר.
כמובן שכמו בכל דבר תלוי על מה לוקחים את המחיר הגבוה, אם על שטריימל סטנדרטי זה מחיר ממש מופרז אבל אם אתה רוצה למשל שער קנדי זה ממש הגיוני ואולי אפילו זול רק בשביל לשבר את האוזן, זנב קנדי עולה כ5 דולר!!! ובשטריימל ממוצע משתמשים בין 90 ל 120 זנבות בפועל לא כולל הזנבות שהולכות לפח כי הם לא ראויים לשימוש... וזה רק על החומר הבסיסי, לפני חומרים נלווים כמו הכיפה והקופסה, מחזיקים של הזנבות וכו' וכמובן העבודה.
ישבתי פעם לעשות חשבון עם שטריימל מאכער על איזה שטריימל מאוד יוקרתי מחומר יקר יצא לנו רק הוצאות לפני רווח 3,000$!!!

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שמעתי על מחירים מופרעים לגמרי.
מצטער, עם כל הכבוד לאופנה כלשהי, נראה לי לא הוגן ללמד חתן בן 18 לרכוש משהו בעשרת אלפים שקל. כולם רוטשילד?
(בדיוק בימים האחרונים עלה פה אשכול סמוך של כלה שתוהה מדוע הכל כה יקר מהצד של הכלות)

ובכן; יש לא מעט יצרני שטריימל פחות נוצצים, שעושים יופי של עבודה במחיר שפוי בהרבה.
כבודו חובש שטריימל?

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

etgar

משתמש מקצוען
למשל שער קנדי זה ממש הגיוני ואולי אפילו זול רק בשביל לשבר את האוזן, זנב קנדי עולה כ5 דולר!!! ובשטריימל ממוצע משתמשים בין 90 ל 120 זנבות בפועל לא כולל הזנבות שהולכות לפח כי הם לא ראויים לשימוש... וזה רק על החומר הבסיסי, לפני חומרים נלווים כמו הכיפה והקופסה, מחזיקים של הזנבות וכו' וכמובן העבודה.
אני לא מצליח לרחם על השטריימל מאכר'ס
120 *5 +600 דולר כ 2200 ש"ח
תוסיף ת'הוצאות של כיפה קופסה ו"סיכות מהדק"....
רווח של 9000 ש"ח לשטריימל , סביר לא???

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה