דרוש מתכון שוקולד בתבניות סיליקון- מה להוסיף?

אכפתית

משתמש מקצוען
מכינה לילדים שוקולדים קטנים בצורות שונות, פעם פרווה ופעם חלבי
מה אפשר להוסיף לשוקולד חום/ לבן?
חמאת בוטנים- מה היחס ל-100 גר' שוקולד?
מה עוד?

חן5

משתמש פעיל
אפשר פצפוצי אורז, אגוזים/שקדים טחונים גס, קורנפלקס קצוץ, ביסקווטים/אוראו טחונים וכיד הדמיון..
מבחינת טעמים- שוקולד ונוגט, שוקולד וחמאת בוטנים, אפשר גם עם טחינה אם יזרמו עם הטעם וכד'..
לא יודעת יחסים, אני עושה לפי העין בדברים האלה..

אין שמות מקוריים...

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אבקה או קרם?

ריבת חלב מתאים?

פצפוצי אורז, קורנפלקס וכו'
השוקולד כבר לא נוזלי מספיק, והצורה לא יוצאת ברורה ויפה.
גם אבקה וגם קרם, אל תשימי מדי הרבה שלא יצא מר.
ריבת חלב לדעתי יכול להיות מעניין.
אם את שמה פצפוצי אורז וקורנפלקס, שימי הרבה שוקולד ותפוררי אותם ממש קטן. ותכניסי בתבניות עם צורה גדולה יותר, ולא הקטנות ממש.

חן5

משתמש פעיל
אבקה או קרם?

ריבת חלב מתאים?

פצפוצי אורז, קורנפלקס וכו'
השוקולד כבר לא נוזלי מספיק, והצורה לא יוצאת ברורה ויפה.
אני אוהבת יותר להשתמש בקרם (למרות שלדעתי אפשר גם עם אבקה..)
ריבת חלב הייתי מערבבת עם שוקולד לבן
אפשר גם לוטוס..

ולגבי הפצפוצים למינהם, אני מערבבת בקערה ודוחסת לתוך התבניות וזה יוצא יפה (לא חלק, אבל כן יש צורה) והרבה יותר טעים לדעתי שיש משהו קרנצי..
האמת שאני עושה בתבנית של אצבעות, אם יש לך תבניות שיש בהם ממש דוגמא - אז נכון שיותר מתאים שוקולד חלק.. אפשר למרוח בעזרת כפית קצת שוקולד מומס כשכבה ראשונה ואז למלא בפצפוצים עם שוקולד ואז הצורה תהיה יותר ניכרת..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה