צילום אמנותי שהשמש שלי תזרח תמיד

שרה יונגרמן

שרהלה-חוויה פוטוגנית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ילדה שלי -
תפילתי - שהשמש תזרח לך תמיד
שתראי רק אור ואושר בחייך -
ושצחוק יעלה על שפתותיך

- מוקדש - לכל הילדים -
שגם כשיש בכי ותוגה - מיד אחר כך הם קמים - וצוחקים ומאירים לנו את הלב באהבה גדולה

א.jpg
ב.jpg
ג.jpg

תהילה גמליאל

מתמחית בצילום תינוקות לייף סטייל~
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ואווו אהבתי כ״כ
איזה סט מתוק וילדותי!
צבעים מהפנטים ! ועיבוד משגע!

Etti Friedman

צלמת ילדים, משפחה והפקות אופנה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אוי זה שלמות!!!!!
התאורה
הצבעים
התמונה השניה עולה על הכל!!
בשלישית בקטנה הייתי קורפת מימין למעלה, יקפיץ ממש את התמונה

מ. ברא"י

צילומימוש, הילד מדבר מהתמונה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תמונות ליגה!
איזו תאורה, איזה עיבוד...
תענוג לעיניים!!!
(אפשר גם אחת לפני עיבוד?)

fraidy1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יואווו
שלמותתת!!!!
הראשונה והשניה:eek:
עיבוד וצבעים מטריפים!

נמש =)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
סט יפיפה!

שבי מורסקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איזה מושלם שזה!
שרה את אלופה!!
התאורה פה צרחותת
הצבעים והסגנון שאני אוהבת~
סטיילינג יפה ונקי והעיבוד שנותן מלא!!
נסיכה מתוקה שהיא!
מגיע לה תמונות כאלו, נראית משתפת רצינית!

shifi.n

צלמת וידאו וסטילס מקצועית /מעצבת פרינט ודיגיטל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
UX UI
D I G I T A L
ואוו
תאורה מדהימה !

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה