דרוש מידע שאלה למעצבים/מעצבות ,תנור בילד צמוד למקרר - האם זה בעייתי ?

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
השמאלי ודאי שלא- גורם לתאונות..
1679297487092.png

בריקים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אם עושים דלת לצד המקרר למטאטא, בצד של התנור - זה פותר את כל הבעיות.

פפרר

משתמש מקצוען
אבל איך זה שאני רואה בקטלוגים מטבחים כאלה של תנורי בילד אין משני צידי המקרר
ראיתי באתר של מטבחי ברגל כמה וכמה כאלה , וזה במקרים שהיה ניתן להרחיק אותם מהמקרר
1679384810833.png

יעקב ויצמן

משתמש מקצוען
צפה בקובץ המצורף 1342185
רק אשאל שאלת תם.האם עצם נוכחות התנור בצמוד למקרר (ולא משנה כיוון הידית) לא גורמת לפלט אויר חם מאוד שנפלט בעת/לאחר אפיה בסביבתו הקרובה של המקרר.וזה גורם למקרר "לעבוד יותר קשה"?(פרמטר של בלאי /חיסכון בחשמל)
יתכן ואני טועה .אודה לתשובתכם

נערך לאחרונה ב:

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
רק אשאל שאלת תם.האם עצם נוכחות התנור בצמוד למקרר (ולא משנה כיוון הידית) לא גורמת לפלט אויר חם מאוד שנפלט בעת/לאחר אפיה בסביבתו הקרובה של המקרר.וזה גורם למקרר "לעבוד יותר קשה"?(פרמטר של בלאי /חיסכון בחשמל)
יתכן ואני טועה .אודה לתשובתכם
אצלנו המקפיא צמוד לתנור כבר 22 שנה...
והכל תקין ועובד פיקס
דבר ראשון לא פותחים את שתיהם בו זמנית
וגם אם כן זה לשניה

יעקב ויצמן

משתמש מקצוען
אבל איך זה שאני רואה בקטלוגים מטבחים כאלה של תנורי בילד אין משני צידי המקרר
ראיתי באתר של מטבחי ברגל כמה וכמה כאלה , וזה במקרים שהיה ניתן להרחיק אותם מהמקרר
צפה בקובץ המצורף 1342984
הידית של התנור מורחקת מהדלת ולא מתחילה מקצה התנור.תשימו לב בתמונה.
שהמקרר פתוח.לא נכון לפתוח את התנור.הדלת תנור תשרוט או תפגע בדלת המקרר.
שהתנור סגור יש כאן ספייס לדלת המקרר שתפתח.היא לא פוגעת בתנור ולא בידית.
לפעמים גם לוקחים רזיקות, ולא תמיד זה פרקטי ביום יום.אבל מה לא עושים בשביל אסתטיקה ועיצוב שהכל יראה וואוו....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה