עזרה שאלה בנוגע לתמחור

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ביקשו ממני מטעם בית ספר כלשהו ברחבי הארץ כמה קטעים שכבר כתבתי בשביל להשתמש בהם למחזה עם קרדיט כמובן.
כמה מתאים לקחת על כזה דבר בתור כותבת מתחילה שיש לה הכרות עם בית הספר הזה?

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הסתכלתי באשכולות בנושא ולא מצאתי שם מענה.
רציתי לדעת איך מתמחרים כזה דבר- מדובר בקטעים שכבר כתובים (אני לא כותבת את זה בשבילם).

יוסף יצחק פ.

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
מדובר בקטעים שכבר כתובים (אני לא כותבת את זה בשבילם).
עדיין עבדת עליהם, זה לא שאם כתבתי ספר אז אני אתן הנחות כי הוא כבר כתוב. אם את רוצה לתת הנחה, זכותך. לגבי תמחור, אני לא ממש יודע.
אפשר לנסות להיעזר כאן:
וכאן (מתומצת וקצר):

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עדיין עבדת עליהם, זה לא שאם כתבתי ספר אז אני אתן הנחות כי הוא כבר כתוב.
ברור.
השאלה היא כמה לוקחים על כזה דבר כי זה מן הסתם לא כמו שלוקחים על כתיבה בשביל הלקוח.
הסתכלתי שם ובעוד אשכולות ולא ראיתי התייחסות לקטע סיפורי/תסריט או לדרך שבה מתמחרים קטע שכבר נכתב.
תודה.

יוסף יצחק פ.

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ברור.
השאלה היא כמה לוקחים על כזה דבר כי זה מן הסתם לא כמו שלוקחים על כתיבה בשביל הלקוח.
הסתכלתי שם ובעוד אשכולות ולא ראיתי התייחסות לקטע סיפורי/תסריט או לדרך שבה מתמחרים קטע שכבר נכתב.
תודה.
כמה מילים? את מוכרת כמה קטעים ביחד, או כל קטע בנפרד? כמה זמן לקח לכתוב אותם? את מוכנה להתגמש, לעשות הנחה?

לגבי 'כותבת מתחילה', אני אומר - דעתי האישית - תלוי כמה את בוטחת בעצמך. אני בעבר אמרתי 'אני רק מתחיל, אני אקח מחירים זולים', ויצאתי פראייר הרבה פעמים. (ולפעמים אמרו לי 'לא', כשעמדתי בטוח מאחורי המחיר שלי, אבל מי שבאמת רצה, הסכים למחיר ה'יקר').

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כמה מילים? את מוכרת כמה קטעים ביחד, או כל קטע בנפרד? כמה זמן לקח לכתוב אותם? את מוכנה להתגמש, לעשות הנחה?
מוכרת ביחד, לא יודעת בדיוק כמה מילים (יותר רוצה לדעת איך לתמחר- לדוג' כמה למילה כנ"ל לגבי הזמן). אני מוכנה להתגמש רק בגלל שאני מכירה אותם מצד שני לא רוצה לצאת פרייארית. לקחת מחיר 'ידידותי' אבל שיכבד אותי.
לגבי זה שאני כותבת מתחילה זה רק לצורך העניין כי ברור שאני לא יכולה לקחת כמו כותבת ותיקה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה