שאלה בג'ומלה

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי אתר שבנו לי בג'ומלה, שאלתי לגבי דף הבית, האם הוא חיב להיות מורכב מ-3 חלקים
ימין, אמצע, שמאל כפי שזה שבנה לי אמר לי. או שאפשר באיזושהיא דרך להרכיב על דף הבית גלרית תמונות מתחלפת. הפרוסה על פני הדף

ובקשר לעיצוב, אני קונה תבנית בשאטרסטוק , איך אני בונה את קובץ האילוסטריטור בצורה טובה בג'ומלה?

אודה לכל מידע בענין. תודה.

RBWebTech

משתמש חדש
נכתב ע"י lmaof;957446:
יש לי אתר שבנו לי בג'ומלה, שאלתי לגבי דף הבית, האם הוא חיב להיות מורכב מ-3 חלקים
ימין, אמצע, שמאל כפי שזה שבנה לי אמר לי. או שאפשר באיזושהיא דרך להרכיב על דף הבית גלרית תמונות מתחלפת. הפרוסה על פני הדף

ובקשר לעיצוב, אני קונה תבנית בשאטרסטוק , איך אני בונה את קובץ האילוסטריטור בצורה טובה בג'ומלה?

אודה לכל מידע בענין. תודה.

הוא לא חייב להיות מורכב מ-3 חלקים , זה הכול תלוי בתבנית הקיימת שלך. יש תבניות אם חלוקות הרבה יותר נרחבות.
לגבי קניית התבנית: הדרך מהרגע שיש לך קובץ AI ועד יצירת תבנית של גומלה הוא ארוך ודורש מיומנות רבה וזה לא משהו שאפשר לענות עליו בקצרה.
אני מציע לך לקנות תבנית גומלה מוכנה (ולא עיצוב גרפי) ואתרים כמו:
rockettheme.com
<cite>templatemonster.com
shape5.com
ודומיהם , פשוט לעשות חיפוש בגוגל.
</cite>

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי כבר אתר קים עם תבנית קיימת, ניתן להחליף אותו?
ואם יש בו כבר את החלוקה הזאת יש אפשרות למקם בדף הבית גלרית תמונות שמתפרשת על כל הרוחב (כולל הימין) כמובן לא אני יעשה זאת אז אבקש הצעת מחיר לכך

RBWebTech

משתמש חדש
ודאי שניתן להחליף אותו. אפשר אפילו לשלב בין כמה טמפלטים כך שכל דף יהיה טמפלט אחר (לא שזה מומלץ).
אפשר לפרוש על כל הרוחב בטמפלט הקיים בהנחה שאין לך דברים אחרים על אותו מקום, בקיצור אפשר לעשות הכל זה רק ענין של זמן(כסף).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה