דיאטה רעיון לדיאטה בלי פירות וירקות!!

מצב
הנושא נעול.

יהודית מביתר

משתמש צעיר
לא קשור,
רק דיברתי על מראה........... כי יש לי חתונה בתחילת החורף אז היא אמרה לי שאני אשים קרם פנים,
אבל אני בכל אופן צעירה וזה פחות רלוונטי,

כולו רציתי דיאטה כדי לרדת 10 קילו ולהיכנס למידה 38, זה הכל! במראה פנים אני נראית בסדר גמור וגם יש לי עור מאוד טוב......
בהצלחה!! יש לך יותר מחצי שנה, אבל תתחילי אחרי פסח, עכשיו זה לא זמן טוב. המצות וכו

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עשית רק כושר או שילבת תזונה גם?
בגדול רק כושר, והורדתי חטיפים שאכלתי בכמויות בשבת.
(שתיה מתוקה כבר שנים לא שותה ב"ה)
בסוף יש לי כוח, אז הנה ההסבר.
HIIT זה לערוך חזרות מהירות של תנועה והפסקה, ולפי מחקרים 10-20 דקות של זה, שורפים קלוריות כמו שעה ריצה, וגם ממשיכים לשרוף עד שלושה ימים אחרי.
אני נניח עושה את זה ככה, לקפוץ בחבל דקה, להפסיק דקה. ככה חמש פעמים. אבל בכל פעם, לקפוץ מספיק חזק, שאי אפשר יותר מדקה.
אפשר גם לעשות את זה בריצה, עם ספרינט מהיר, או מלא שכיבות שמיכה מהירים, חבל הכי נוח, כי אפשר בבית (או במקרה שלי, בחדר בישיבה.)
לאט לאט, מוסיפים סבבים, עד שמיעים ל20 דקות סה''כ. שמתוכם 10 הם בעצם הפסקה, אבל זו הנקודה. הטרטור הזה של הדופק, הוא זה שעושה את זה. העלייה למקסימום, ואז נפילה, ושוב הקפצה.
(מצרף צילום מסך מהשעון דופק שלי, שמראה את העלייה לסירוגין)צפה בקובץ המצורף 1612271

אפשר אחר כך, או אם אין לכם יותר מ10 דקות, לשנות לאט לאט את האיזון בין האימון להפסקה, ל1:20-0:40 או שתי דקות דקה, אבל חשוב לשמור על הפסקה ניכרת, כדי שהדופק יספיק לרדת לפנישהוא עולה.
אין לי נתונים על ירידה במשקל עם זה, כי אני עושה את זה רק כשאני לא יכול לצאת לריצה, כמו גשם וכאלה, אבל המחקרים בתחום מבטיחים המון.
ממה שידוע לי זה ממש מסוכן ללב הקפיצות האלו בדופק

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה